Traiva-shop

Na e-shopu Traiva-shop.cz pořídíte produkty pro bezpečnost práce a požární ochrany. Zboží nakoupíte online nebo v kamenné prodejně v Ostravě. Kromě kompletního katalogu zboží najdete na e-shopu i aktuální akce a slevy na zboží, registraci pro velkoobchodní spolupráci, přehled poskytovaných služeb nebo online kalkulátor cen. O novinky se s vámi Traiva-shop.cz podělí nejen na e-shopu, ale i na svých sociálních sítích.

Traiva-shop

Představení e-shopu

Firma Traiva s.r.o. je na trhu již více než 26 let. Od roku 1997, se obchod věnuje prodeji prvků a doplňků pro bezpečnost práce, vývoj softwaru BOZP a požární ochrany a poskytuje v této oblasti i poradenství. Zaměstnává též odborníky, kteří pracují v oboru bezpečnosti práce již více než 10 let. E-shop Traiva-shop.cz získal certifikát společnosti Heureka, Ověřeno zákazníky. Zákazníci, kteří v obchodě Traiva-shop.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí rychlost doručení objednávky a ceny za zboží.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na e-shopu Traiva-shop.cz v sekci Bezpečnostní tabulky pořídíte zákazové a příkazové tabulky a samolepky, výstražné a únikové tabulky, desatero BOZP a bezpečnostní pokyny na tabulkách a samolepkách, dále pak směrovky k hlavním uzávěrům, požární značení nebo samolepky a tabulky s vyznačeným zákazem vstupu. V záložce Lékárničky pořídíte lékárničky podle umístění.

K dispozici jsou lékárničky pro administrativní nebo výrobní prostory, kovovýrobu, chemický provoz, staveniště, kotelny, ubytovací zařízení, lékárničky s univerzální náplní, autolékárničky nebo doplňky do výbav jednotlivých lékárniček. Pásky a značení je kategorie ve které jsou k dostání protiskluzové pásky a chodníky, podlahové značení, výstražné pásky, značení schodů, fotoluminiscenční pásky či barvy a spreje. Požární ochrana vám nabídne hasicí přístroje, hydranty, požární hlásiče a doplňky požární ochrany.

Další rozšířenou záložkou jsou Výrobky pro bezpečnost. Zde nakoupíte bezpečnostní doplňky pro dopravu a bezpečnost v autě, na pozemku a v budovách nebo v domácnosti. V Osobních ochranných pomůckách se vybavíte ochranou zraku, sluchu, rukou a hlavy, dýchacích cest a ochrannými oděvy. Software pro bezpečnost práce a požární ochrany je k dostání v sekci Software BOZP a PO.

Služby a ostatní

Svou objednávku uhradíte online platební kartou, bankovním převodem nebo platbou na fakturu. Hotově pak při platbě na dobírku. Balíček vám následně doručí přepravní společnosti Zásilkovna, GLS nebo PPL. Dopravu zdarma získáte nákupem nad 5 000 Kč.

Zájemci o spolupráci formou velkoobchodního odběru zboží najdou na e-shopu Traiva-shop.cz registrační formulář. Po schválení registrace a přihlášení můžete ihned nakupovat zboží v sortimentu za velkoobchodní ceny. Partnerům poskytuje obchod Traiva-shop slevy 15 až 50 %. Veškeré podmínky a výhody velkoobchodního nákupu najdete na e-shopu Traiva-shop.cz.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.
 • Doprava zdarma při nákupu nad 5 000 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

 • Platební karta/Hotově
 • Platba na fakturu
 • Bankovní převod
 • Dobírka

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce produktů pro bezpečnost práce

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
 • široký sortiment
 • rychlost doručení
 • přehledný web
 • kvalita zboží
 • příznivé ceny
 • spolehlivost
 • komunikace
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo