Internetový obchod Unuodesign.cz je e-shopem, který se zabývá specializovaným prodejem a distribucí galanterie, šicích strojů a potřeb, metráží, střihem a dalšími zajímavými věcmi. Každý, kdo potřebuje kvalitní textil ve skvělém střihu, na tomto e-shopu najde přesně to, co hledá nebo mu bude odborně poraděno.

Velké množství kvalitních a cenově dostupných produktů vysoké kvality můžete vybírat a objednávat na přehledných stránkách e-shopu nebo můžete navštívit šicí dílnu či expediční sklad v Táboře. Záruka kvality a spokojenosti zákazníků je pro tento internetový obchod samozřejmostí už mnoho let.

1x1.trans - Unuodesign

Logo unuodesign

Představení e-shopu

Internetový obchod Unuodesign.cz je součástí dynamicky se rozvíjející společnosti zaměřené na prodej látek a potřeb pro šití a galanterii. Firma působí na trhu už nějakou dobu, za kterou si už získala celou řadu spokojených zákaznic a zákazníků.

Cílem společnosti je poskytovat zákazníkům maximální servis a komfort při výběru a pořizování nové látky nebo odborná pomoc při jejich zpracování. Firma se stále rozrůstá a nabídka e-shopu je plná kvalitního sortimentu. Za dobu své existence si e-shop získal celou řadu spokojených zákazníků zejména z řad maminek a lidí, kteří rádi šijí. Právě tito lidé zde velmi rádi nakupují.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Nabídka internetového obchodu Unuodesign.cz je široká a vybere si zde každý, kdo touží po kvalitní látce, hotovém výrobku nebo odborné pomoci. V nabídce e-shopu se objevují produkty vysoké kvality za rozumné ceny.

Z nabídky e-shopu lze tedy uvést například úplety, teplákoviny, plátna, softshelly, bengalíny, rifloviny, fleece, svetroviny, proševy, výztuhy, nitě, šicí stroje, šicí pomůcky, vzorky, časopisy, střihy, popruhy, šňůry, pleny, zipy a mnoho dalšího. Nabídka e-shopu je opravdu obsáhlá a stránky jsou navíc krásně a velmi přehledně vytvořené.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Internetový obchod Unuodesign.cz působí v rámci České republiky, nicméně jeho služby zasahují také do zahraničí. V rámci dopravy je možné využít služeb několika dopravců, navštívit dílnu v Táboře nebo využít odběrového místa Zásilkovny.

E-shop má obrovské možnosti dopravy a plateb, takže každý si zde může vybrat přesně to, co mu vyhovuje. Při nákupu nad 2000 Kč je doprava zdarma. K velkým výhodám e-shopu patří velké množství produktů, odborné poradenství, osobní odběry zdarma, kvalitní zákaznický servis, bezproblémová reklamace a řada slev či výprodejů.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně slevový kód nenabízí
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Bankovní převod
 • Dobírka
 • GoPay
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa nenabízí
zpět k obsahu ↑

Kontakt

 • Telefon: +420 604 786 724
 • E-mail: info@unuodesign.cz
 • Reklamace
 • Fakturační údaje: unuodesign s.r.o, Vrchlického 984, Sezimovo Ústí 39101
 • Facebook: unuodesign.cz
 • Instagram: unuodesign_cz
zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Prodejce galanterie a šicích strojů

10Naše hodnocení
Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
9.9Hodnocení uživatelů
Přehlednost obchodu
9.7
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • rychlost doručení
 • ochota a komunikace
 • široký sortiment
 • přehledný web
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

1 komentář
 1. Reagovat
  Vlasta 1.11.2020 v 20:31
  5
  Přehlednost obchodu
  100
  Jednání se zákazníkem
  100
  Kvalita sortimentu
  100

  Rozbil se mi šicí stroj a zde na e-shopu jsem si koupila nový. Mám ho už 2 měsíce a je naprosto úžastný.

  KLADY: kvalita zboží komunikace ceny
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz