Vašečočky.cz

Vašečočky.cz je internetový obchod, který pro zákazníky otevřel také jednu kamennou prodejnu v Praze. Jde o úspěšný projekt, který obdržel již několik certifikátů za kvalitu a zákaznický servis. Vašečočky jsou jedním z největších prodejců kontaktních čoček v Evropě. Kromě toho zde najdete i veškeré nezbytné příslušenství a doplňky. Firma provozuje také online blog se zajímavostmi a tipy ze světa optiky.

vasecocky

Logo – VašeČočky

Představení e-shopu

Obchod Vašečočky založili Vlastimil Vývrů a Martin Bláha. Eshop byl spuštěn roku 2008. Již zpočátku se zaměřili na prodej kontaktních čoček a příslušenství od ověřených značek jako je Acuvue, SofLens, PureVision a dalších. Zákazníci se k firmě dlouhodobě vrací. Ta od svého založení rozeslala již 2,5 milionů zásilek a obsloužila statisíce zákazníků.

Přejít do e-shopu

zpět k obsahu ↑

Přehled sortimentu

Na Vašečočky.cz pořídíte dioptrické kontaktní čočky, barevné čočky, roztoky, oční kapky, pouzdra na čočky a oční kosmetiku. Kromě čoček a nezbytného příslušenství obchod nabízí rovněž sluneční a nově i dioptrické brýle. Rovněž zde seženete atraktivní modely brýlí na počítač, které využijete jak doma, tak v kanceláři. Kromě standartního prodeje naleznete zboží ve slevách a akčních nabídkách. Na internetových portálech jsou rovněž k dostání slevové kupóny, s kterými ušetříte nemalé částky. Pro zákazníky je připraven věrnostní Bonusový program, v rámci kterého můžete měnit body za dárky zdarma.

zpět k obsahu ↑

Služby a ostatní

Platit lze při převzetí zboží na prodejně v Praze 1, bankovním převodem, přes službu PayPal, Apple Pay nebo na elektronickou fakturu. Dále obchod přijímá poukázky benefitních programů Benefit plus, Galler Beta, Edenred a Benefity. Přepravu zajišťují společnosti GLS a Česká pošta. Můžete rovněž využít vyzvednutí zboží na výdejních místech PPL, GLS Parcel Shop a také v lékárnách po celé republice.

zpět k obsahu ↑

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód
 • Na e-shopu Vašečočky.cz, získáte dopravu zdarma
zpět k obsahu ↑

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

zpět k obsahu ↑

Platební možnosti

 • Bankovní převodem
 • Platební karta
 • Dobírka
 • PayPal
 • Apple Pay
zpět k obsahu ↑

Kariéra

 • Aktuálně pracovní místa naleznete zde
zpět k obsahu ↑

Kontakt

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

10 Hodnocení
Specialista na kontaktní čočky

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
KLADY
 • komunikace
 • rychlost doručení
 • široký sortiment
 • přehledný web
Napsat hodnocení

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz