Woltair

Na stránkách Woltair.cz najdete experty na tepelná čerpadla a fotovoltaiku. Zadáte zde nejen svou poptávku po poradenství nebo realizaci, ale i si tu prohlédnete poslední práce, které společnost udělala. Web poskytuje detailní informace o dotacích, servisu a energetických zařízeních. Firmu si prohlédnete také na sociálních sítích, kde mimo jiné zveřejňují tipy na slevy a akce.

Woltair

Představení společnosti

Woltair se zabývá topenářskými pracemi a odborným poradenstvím. Společnost byla založena v roce 2018 jako Topíte.cz. Ač se jedná o českou firmu, působí i v Polsku. Podle dostupných z recenzí je 95 % zákazníků plně spokojených se službami Woltair. Reference najdete na webu či na Facebooku. Na webových stránkách se dočtete, že Woltair dosud ušetřil až 6300 tun CO2 ročně.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Na Woltair.cz pořídíte nejdůležitější zařízení, bez kterých se moderní ekologická domácnost neobejde – tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny, nabíjecí stanice pro elektromobily, zařízení na solární ohřev vody. Nespoléhají se na jediného výrobce.

Mezi značky, se kterými Woltair spolupracuje, patří Bosch, Daikin, Buderus, NIBE, Regulus, CanadianSolar, PylonTech a další. Stránky Woltair.cz spíš než klasický e-shop fungují jako digitální platforma a srovnávač zboží, kde na jednom místě najdete vše od výběru přes instalaci až po servis fotovoltaiky a tepelných čerpadel.

Využijte rádce nebo poradnu a zjistěte, jak vybrat vhodné zboží či úspěšně zažádat o úvěr. Nebo si nechte zdarma vytvořit projekt. Dotace Woltair vyřídí za vás. Firma zajišťuje také demontáže starých kotlů.

U Woltair je možnost zaplatit po podpisu smlouvy zálohu pouze 10 % z ceny díla (do 14 dnů od podpisu smlouvy), následně pak další část (30 %) se platí po složení materiálu u zákazníka a zbývajících 60 % se doplácí až po předání díla klientovi.

Fotovoltaika

Služby a ostatní

Poté, co na webu zadáte poptávku, kontaktují vás zpět s nabídkou. Montáž zajišťují po celé republice. Budete na ni čekat zhruba 1 až 2 týdny. Pravidelnou roční prohlídku si potom naplánujete sami v servisním kalendáři, případně vám Woltair její nutnost sám připomene. Jak na Woltair ušetřit a pořídít fotovoltaiku levněji? Využijte nabídku slevových portálů a poohlédněte se po aktuálním slevovém kódu.

Slevový kupón

  • Aktuálně nenabízí slevový kód

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

  • Doručení na adresu

Platební možnosti

  • Platební karta
  • Bankovní převod

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa naleznete zde

Zajímavé odkazy

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Experti na tepelná čerpadla a fotovoltaiku

Přehlednost obchodu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita sortimentu
10
Klady
  • komunikace a ochota
  • široký sortiment
  • přehledný web
  • kvalita zboží
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo