Internetový obchod Zuty.cz vám nabídne plátna k výrobě vlastních obrazů metodou malování podle čísel či diamatového malování a malířské potřeby. S katalogem zboží najdete v e-shopu i blog s články o malování, poradnu s tipy a triky ohledně malování obrazů nebo informace o velkoobchodní spolupráci. Novinky a aktuality vám Zuty představí nejen na e-shopu a v newsletteru ale i na svých sociálních sítích.

ZUTY

Představení e-shopu

V e-shopu Zuty.cz nakoupíte již od roku 2010. Provozovatelem je česká společnost ZUTY, se sídlem v Opavě. Veškerá výroba, balení a distribuce nabízených produktů probíhá v EU. Zuty.cz kromě ČR a Slovenska doručuje své zboží i do Francie, Německa, Rakouska, Bulharska, Slovinska, Itálie, Belgie či Maďarska a dalších zemí.

E-shop Zuty.cz je držitelem certifikátu Ověřeno zákazníky, vydaného společností Heureka. Zákazníci, kteří v e-shopu Zuty.cz již nakoupili, ve svých recenzích chválí s rychlostí doručení objednávky i výběr zboží a jeho kvalitu. E-shop Zuty.cz je partnerem nadačního projektu Mobilní hospic Ondrášek.

Přejít do e-shopu

Přehled sortimentu

Kategorie Malování podle čísel vám na e-shopu Zuty.cz nabídne jednotlivé záložky s tematikou obrazů. K dostání jsou obrazy z filmů a seriálů, dětské obrazy a obrazy pro dospělé, zvířata, květiny, rostliny, krajiny, města a stavby, osobnosti a celebrity, abstraktní obrazy, romantika, pop-art, znamení zvěrokruhu, mandaly nebo reprodukce známých malířů. Pořídíte zde i sady štětců, barvy a dekorativní rámy. V sekci Diamantové malování nakoupíte obrazy, které sami dotvoříte technikou diamantového malování.

Jedná se o umisťování malých 3D kamínků pomocí pera a vosku do obrazu na předem určenou plochu. V nabídce najdete stejná témata jako v kategorii Malování podle čísel. Návod na techniku diamatového malování je součástí každého nabízeného obrazu. Pokud vám nevyhovuje malování podle čísel, a diamantové malování se vám zdá příliš složité, vyzkoušejte techniku tečkování. Při použití této techniky vzniká celkový obraz tečku po tečce, které na obraz nanášíte s pomocí černých fixů s hroty různých velikostí.

V nabídce sekce Tečkování si vyberete přes 6 400 obrazů. Pro umělce, kterým nestačí hotové šablony a hledají výzvu, si e-shop Zuty.cz připravil záložku Obrazy podle fotografie. V té si vlastní šablony pro malování podle čísel, tečkování nebo diamatové malování vytvoříte sami, ze svých fotografií či obrázků. Kategorie Příslušenství vám nabídne diamantové sady a pera pro vkládání kamínků do obrazu, malířské stojany, palety na barvy nebo válečky a špachtle na diamantová plátna. Nadšence do malování podle čísel potěšíte nabízeným dárkovým poukazem pro nákup v e-shopu Zuty.cz. Při nákupu využijete i slevové kódy, které jsou k dostání na slevových portálech.

Služby a ostatní

Svou objednávku z e-shopu Zuty.cz uhradíte online platební kartou, bankovním převodem nebo přes platební portály GoPay, Twisto a Skip Pay. V hotovosti objednávku zaplatíte při dodání na dobírku. Balíček s objednávkou vám doručí přepravní společnosti GLS, Česká pošta nebo Zásilkovna. Doprava zdarma platí pro objednávky nad 990 Kč.

Slevový kód

  • Aktuálně nenabízí slevový kód.
  • Doprava zdarma při nákupu nad 990 Kč.

Doprava

Obchod využívá tyto dopravce:

Platební možnosti

Kariéra

  • Aktuálně pracovní místa nenabízí

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Prodejce malířských potřeb

Přehlednost obchodu
10.0
Jednání se zákazníkem
10.0
Kvalita sortimentu
10.0
Klady
  • široký sortiment
  • rychlost doručení
  • přehledný web
  • kvalita zboží
  • komunikace
  • balení
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Lukáš Halíř

Lukáš Halíř

Mým největším koníčkem jsou knihy a literatura. Nejlépe se odreaguji pobytem v přírodě a při psaní fantasy povídek, které zatím píšu pouze do šuplíku. Kromě četby a psaní se věnuji i cyklistice nebo plavání. Na dovolenou cestuji nejraději do destinací s chladnějším podnebím, a pokud vás láká návštěva Skandinávie či Islandu, mohu vám ji jen doporučit.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo