Pračky se sušičkou LG

Pračky se sušičkou LG jsou ideálním řešením tam, kde není dostatek místa pro samostatnou pračku i sušičku. Vynikají perfektními výsledky praní, ale také sušení. Svým majitelům nabízí moderní a velmi elegantní design, snadné i praktické ovládání a jednoduché plnění. Potěší také příznivé ceny a u některých modelů záruka až 10 let.

Programy, kterými pračky se sušičkou disponují, umožňují úsporu elektrické energie i nízkou spotřebu vody na základě skutečného objemu vloženého prádla. K dispozici jsou prostorná přední dvířka, stejně jako velký a kapacitně dostatečný buben. Kapacita se pohybuje od 7 do 9 kilogramů špinavého prádla na praní a 4 – 7 kg mokrého prádla k sušení. Obsluha není nijak složitá a díky displeji máte přehled o zvoleném programu, ale zároveň o průběhu celého cyklu.

Všechny pračky se sušičkou LG

zpět k obsahu ↑

O značce LG

Společnost LG vznikla původně pod názvem Goldstar roku 1958 v Koreji. Na začátku se specializovala na výrobu televizorů, rádií, chladniček, praček a klimatizačních zařízení. V roce 1995 pak vznikla dnes již známé označení LG.

Společnost zažila mnoho významných okamžiků, jmenujme například rok 1998, kdy byl vyvinut první šedesátipalcový plazmový televizor, což byl tehdy světový unikát. V roce 2003 vstoupila značka LG na trh mobilních telefonu GSM a to na severu Evropy a na Středním východě.

Vedle praček se sušičkou, samostatných praček a sušiček, nabízí LG také chladničky, včetně amerických, dále mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo také vysavače. Samozřejmostí jsou již zmiňované klimatizační jednotky, IT produkty, domácí kina atd.

zpět k obsahu ↑

Recenze praček se sušičkou LG

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Kombinace pračky se sušičkou LG F84G6TDM2N nabízí dva spotřebiče v jednom, přičemž zůstává zachována kvalita praní i sušení. Kapacita je 8 kg prádla při praní ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Pračka LG F2J6HM0W je pračkou se sušičkou, která je vybavena invertorovým motorem s dlouhou životností. Tento volně stojící model s předním plněním má kapacitu ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Předem plněná pračka se sušičkou LG F70J7HG0W je moderním zařízením tzv. 2v1, určeným nejen pro praní prádla, ale také jeho sušení. Díky maximální hloubce 45 ...