Pračky se sušičkou LG

Pračky se sušičkou LG jsou ideálním řešením tam, kde není dostatek místa pro samostatnou pračku i sušičku. Vynikají perfektními výsledky praní, ale také sušení. Svým majitelům nabízí moderní a velmi elegantní design, snadné i praktické ovládání a jednoduché plnění. Potěší také příznivé ceny a u některých modelů záruka až 10 let.

Programy, kterými pračky se sušičkou disponují, umožňují úsporu elektrické energie i nízkou spotřebu vody na základě skutečného objemu vloženého prádla. K dispozici jsou prostorná přední dvířka, stejně jako velký a kapacitně dostatečný buben. Kapacita se pohybuje od 7 do 9 kilogramů špinavého prádla na praní a 4 – 7 kg mokrého prádla k sušení. Obsluha není nijak složitá a díky displeji máte přehled o zvoleném programu, ale zároveň o průběhu celého cyklu.

Všechny pračky se sušičkou LG

zpět k obsahu ↑

O značce LG

Společnost LG vznikla původně pod názvem Goldstar roku 1958 v Koreji. Na začátku se specializovala na výrobu televizorů, rádií, chladniček, praček a klimatizačních zařízení. V roce 1995 pak vznikla dnes již známé označení LG.

Společnost zažila mnoho významných okamžiků, jmenujme například rok 1998, kdy byl vyvinut první šedesátipalcový plazmový televizor, což byl tehdy světový unikát. V roce 2003 vstoupila značka LG na trh mobilních telefonu GSM a to na severu Evropy a na Středním východě.

Vedle praček se sušičkou, samostatných praček a sušiček, nabízí LG také chladničky, včetně amerických, dále mikrovlnné trouby, myčky nádobí nebo také vysavače. Samozřejmostí jsou již zmiňované klimatizační jednotky, IT produkty, domácí kina atd.

zpět k obsahu ↑

Recenze praček se sušičkou LG

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Předem plněná pračka se sušičkou LG F70J7HG0W je moderním zařízením tzv. 2v1, určeným nejen pro praní prádla, ale také jeho sušení. Díky maximální hloubce 45 ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Kombinace pračky se sušičkou LG F84G6TDM2N nabízí dva spotřebiče v jednom, přičemž zůstává zachována kvalita praní i sušení. Kapacita je 8 kg prádla při praní ...

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Pračka LG F2J6HM0W je pračkou se sušičkou, která je vybavena invertorovým motorem s dlouhou životností. Tento volně stojící model s předním plněním má kapacitu ...