Recenze LG F84G6TDM2N

Kombinace pračky se sušičkou LG F84G6TDM2N nabízí dva spotřebiče v jednom, přičemž zůstává zachována kvalita praní i sušení. Kapacita je 8 kg prádla při praní a 5 kg na sušení. Prací výkon i účinnost odstřeďování je třídy A. Spotřeba energie je 1,04 kWh na jeden cyklus při běžném provozu, naopak při praní a sušení je to 5,44 kWh.

Co se týká spotřeby vody, je to 18 600 litrů za rok. Maximální hlučnost při praní dosahuje 54 dB, zatímco u sušení 55 dB, při odstřeďování je to 75 dB. Za svůj tichý chod může LG F84G6TDM2N poděkovat speciálně vyvinutému motoru Direct Drive s přímým pohonem, který je maximálně spolehlivý.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Pračka se sušičkou LG F84G6TDM2N má velmi bohatou programovou nabídku v podobě 13 voleb praní, 10 přídavných možností a 8 způsobů sušení. Veškeré nastavení a komunikace se spotřebičem probíhá prostřednictvím dotykového displeje ve velmi moderním designu. Jak jsem již zmiňovala, disponuje tato kombinace Direct Drive motorem, jehož předností je přímé napojení na buben pračky.

V praxi to znamená, že nepotřebuje žádný řemen, takže jsou vnitřní součástky mnohem méně zatěžovány, uspoří se energie, účinnost praní je vyšší a spotřebič je méně hlučný, zároveň jsou menší i vibrace. Technologie 6 Motion Direct Drive se stará o pohyb bubnu ve více směrech, čímž je zajištěna kvalitní péče o textilie a zároveň je dosaženo nejlepších výsledků.

LG Smart Diagnosis pomáhá vyřešit problémy, které mohou u LG F84G6TDM2N nastat, aniž by bylo nutné hned volat odborné techniky. Funguje to tak, že zavoláte na zákaznickou linku LG, odložíte chytrý telefon na spotřebič a on už se postará o komunikaci se servisním počítačem, kterému stačí jen pár sekund na zjištění problému a navržení jeho možného řešení.

LG F84G6TDM2N má také Auto Restart, ten zajistí restart zvoleného programu po výpadku proudu. Potěší i možnost odložit start až o 19 hodin, stejně jako velký vstupní otvor o průměru kolem 30 centimetrů, což usnadňuje manipulaci s prádlem.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:LG
Zařazení:pračka se sušičkou
Způsob umístění:volně stojící
Hlučnost:54 dB
Účinnost praní:A
Počet programů:13
Spotřeba vody:56 l
Energetická třída:A
Spotřeba el. energie:1.04 kWh
Výška:85 cm
Šířka:60 cm
Hloubka:55 cm (reálně 58 cm)
Hmotnost:65 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Recenze LG F84G6TDM2N

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Programová nabídka je více než dostačující, systémy a funkce velmi praktické. Pračka dělá radost velmi tichým chodem, zcela jednoduchým a bezproblémovým ovládáním, ale také účinným praním. Pokud i vy patříte k zákazníkům, kteří doma nemají místa nazbyt, pak je LG F84G6TDM2N naprosto ideální volbou. Pro srovnání můžete mrknout i na další recenzi pračky se sušičkou v podobě Siemens WD 15H542.

Design
8.5
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • intuitivní ovládání
 • tichý chod
 • rozměry sedí
ZÁPORY
 • odpadní hadice netěsní
Napsat hodnocení

Více o této pračce LG najdete na stránkách výrobce tady.

Oblíbení prodejci: Mall.cz, Datart.cz

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz