Vysavače Bosch

Bosch nabízí velmi bohatý sortiment klasických, univerzálních i speciálních vysavačů, které se hodí pro každé použití. Efektivně vyčistí vše, co je potřeba, ať už jde o úklid domu, bytu, dílny nebo třeba garáže. Vzhledem k tomu, že výrobce používá vysoce kvalitní materiály a každý vysavač podává maximální možný výkon, vydrží takový spotřebič řadu let, bez ohledu na to, jestli je sáčkový či bezsáčkový. Vysavače Bosch jsou velmi šetrné k dřevěným podlahám, ale zase bez problémů zatočí se srstí všech domácích mazlíčků.

Nutno podotknout, že mají perfektní výkon, jsou kompaktní, pracují rychle, pružně a bez zbytečné námahy. Pokud navíc zajistíte svému vysavači přísun originálních sáčků v případě sáčkových vysavačů, prodloužíte mu tak jeho životnost.

Všechny vysavače Bosch

U bezsáčkových vysavačů odpadá nutnost kupovat sáčky a díky nejnovější řadě modelů SenzorBagless máte jistotu, že jsou výkonné a přitom úžasně lehké, takže se s nimi nemusíte zbytečně dřít. Kromě sáčkových a bezsáčkových vysavačů, můžete pořídit také aku vysavače, tyčové aku vysavače, ale také průmyslové. Všechny vysavače jsou vždy důkladně testovány předtím, než vůbec přijdou na trh.

O značce Bosch

Původem dílna pro jemnou mechaniku a elektrotechniku, tak začínala společnost Bosch, kterou roku 1886 založil ve Stuttgartu Robert Bosch. U nás se poprvé objevila na konci 19. století. Značka Bosch zasahuje do mnoha oblastí, ať už jde o automobilový průmysl, výrobní závody, průmyslovou techniku či spotřební zboží atd. Patří dokonce ke specialistům na velké i malé domácí spotřebiče.

Snadno tak můžete zakoupit pračku, sušičku, případně kombinaci obojího, myčku nádobí, chladničku, kuchyňský robot, přístroje na přípravu kávy, vysavače i tyčové a mnoho dalších. Značka Bosch je již od svého počátku zárukou kvality a to nejen díky dlouholetým zkušenostem, ale také důkladným testům, kterými každý jednotlivý výrobek prochází předtím, než je vůbec uveden na trh a začne se prodávat.

Vysavače můžete Bosch nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Já jsem chtěl vysavač Bosch pro svou firmu, takže jsem hledal vhodný produkt. Nakonec jsem nehleděl na to, kolik procent má daný vysavač hodnocení, ale spíš jsem se zaměřil na funkce atd. Zvolil jsem Bosch GAS 12-25 PL Professional 0.601.97C.100 a dobře jsem udělal, šlape perfektně a dělá přesně to, co by dělat měl.

Přidat komentář

Recenzer
Logo