LG F84J8TS2W

Pokud hledáte opravdu špičkového pomocníka pro péči o vaše prádlo, pak je ideální volbou předem plněná parní pračka LG F84J8TS2W. Nejen, že nabízí hromadu užitečných programů, včetně parního praní, ale také spoustu inovativních technologií, jako ovládání přes smartphone.

Kapacita bubnu o objemu 59 litrů, je až 8 kilogramů špinavého prádla, takže se pračka LG F84J8TS2W hodí do středně velké i větší domácnosti.

Zásluhou nejúspornější energetické třídy A+++ nebude zátěží pro váš finanční rozpočet. Ostatně roční spotřeba elektrické energie nepřesahuje 117 kWh a spotřeby vody za jeden rok se pohybuje kolem 8 900 litrů, což je cca 40,5 l na jeden prací cyklus.

Co se týká hladiny hluku, tak ta se během praní drží maximálně do 52 dB, zatímco při odstřeďování nepřekročí 73 dB. Účinnost pracího výkonu i odstředění spadá do třídy A. Přičemž počet otáček, kterých pračka při odstředění dosahuje, je až 1 400 za minutu, takže prádlo vyndáváte téměř suché.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Automatická pračka LG F84J8TS2W nabízí celkem 14 programů, jako Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika, Pro alergiky, Osvěžení prádla, Sportovní oblečení atd. Dalších 18 programů si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace aplikace LG Smart ThinQ.

Na každém prádle se udržují alergeny, což může často vyvolávat nežádoucí alergické reakce. Toho budete ušetřeni právě díky pračce LG F84J8TS2W a jejímu programu pro alergiky. Ten totiž používá tzv. optimální řízení teploty a také vysoce dezinfekční páru. Ta dokáže veškeré prádlo účinně zbavit alergenů a to s maximální šetrností.

Zničí až 99,9 % alergenů, včetně prachových roztočů, o nichž je známo, že mohou vyvolávat alergie či způsobovat respirační onemocnění. Parní režim TrueSteam umí rovněž eliminovat pachy a redukovat pomačkání prádla.

Naprosto unikátní technologií je 6 Motion Direct Drive, který představuje systém šesti pohybů bubnu, zajišťující kvalitní a maximálně šetrnou péči o jakýkoliv druh textilie. Jedná se o Volný pád, Filtrace, Drhnutí a také Pohyb s pádem, Valivý pohyb a Houpavý pohyb. První trojice je určena pro účinné praní, zatímco ta druhá se využívá pro jemné praní.

Samozřejmostí je motor Inverter Direct Drive, ten je přímo napojen k bubnu a vyniká vysokou spolehlivostí a tichým chodem. Ostatně jeho zásluhou netrpí pračka LG F84J8TS2W vibracemi a je tichá. Tento typ motorů patří k těm vůbec nejspolehlivějším, co se na trhu objevují. LG svým motorům věří na 100 % a nebojí se tak na ně poskytovat záruku až po dobu 10 let, a to nejen na motor, ale i jeho součásti.

Speciální senzory s technologií Fuzzy Logic zváží každou náplň prádla a přizpůsobí jí spotřebu vody, pracího prostředku, aviváže i délku samotného pracího cyklu. Technologie Eco Hybrid pomáhá se snížením nákladů na energie, protože během sušení zkrátí cyklus, zároveň během praní šetří se spotřebou vody.

Aplikace Smart ThinQ vám umožní ovládat pračku LG F84J8TS2W i na dálku, případně si jejím prostřednictvím stáhnete další prací programy. Jakmile se připojíte, získáte rovněž přístup k aktuálním inovacím.

Funkce TurboWash je ideální pro rychlé a účinné praní, jež zaručuje dokonale čisté prádlo. S touto funkcí se zkrátí délka standardního pracího cyklu na pouhých 59 minut, společně s tím je nižší i spotřeba vody a energie. Je to díky tomu, že dochází k 120 sekundovému sprchování prádla čistou vodou, což zvětšuje účinnost máchacího cyklu.

U pračky LG F84J8TS2W uvítáte i další parádní vychytávku a to možnost přidání prádla poté, co prací cyklus začal. Stačí jen stisknout tlačítko Přidat prádlo a bez problémů vložit do bubnu vše, co se zapomnělo. Například u programů Bavlna, Syntetika, Rychlý 14 či Smíšené prádlo jsou dvířka otevřená prakticky hned, zhruba během 3 sekund.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: pračka s předním plněním
Max. náplň: 8 kg
Hlučnost: 52 dB
Hlučnost při odstřeďování: 73 dB
Počet otáček: 1 400
Hmotnost: 67 kg
Počet programů: 14
Energetická třída: A+++
Příkon:
Spotřeba el. energie: 117 kWh
Šířka: 60 cm
Hloubka: 56.5 cm
Výška: 85 cm
Objem bubnu: 59 l

Fotografie

LG F84J8TS2W

Zajímají vás detaily, tak si přečtěte návod – Návod LG F84J8TS2W

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení
Velká a kvalitní pračka

Předem plněná pračka LG F84J8TS2W vyniká nejen spoustou inovativních technologií a funkcí, ale také bohatou programovou nabídkou. Ovládání pračky i nastavení jednotlivých programů je jednoduché, displej je přehledný a prádlo po vyjmutí čisté a svěží. Kvalitní pračka, jež nabízí perfektně vyvážený poměr cena/výkon/kvalita. Pěkný design, jde ruku v ruce s dostatečnou kapacitou bubnu a tichým chodem, za který vděčí nejlepšímu motoru na trhu. Určitě nebude na škodu, pokud pračku LG F84J8TS2W porovnáte s modelem od jiného výrobce. Zajímavá je třeba Candy Aquamatic 1042 D1, jejíž recenzi pro vás máme rovněž připravenou.

Design
9.5
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • tichá (i při odstřeďování)
  • dobře pere
  • úsporná
  • cena/výkon
  • snadné ovládání
Zápory
  • v manuálu nejsou dostatečně vysvětleny všechny ikonky
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Tuto pračku můžete zakoupit v obchodě: Datart.

Nejprodávanější pračky

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo