Pračky Zanussi

Společnost Zanussi si zakládá na tom, aby její pračky byly spolehlivé, prostorné, což znamená s velkým bubnem a aby disponovaly mnoha šikovnými funkcemi, včetně těch nejmodernějších, jako je například velmi krátký program, který má hotovo během 30 minut.

Vychytávkou jsou také samočisticí zásuvky, takže vám odpadá náročné čištění. Pračky jsou s předním i vrchním plněním, dále tzv. kompaktní. Samozřejmostí je energetická třída A++ nebo A+++.

Všechny pračky Zanussi

O značce

Značka Zanussi již více než 80 let zásobuje trh domácími elektrospotřebiči, přičemž ročně si tyto výrobky 4 miliony evropských spotřebitelů. Pračky jsou jen jednou kategorií spotřebičů, které Zanussi zastřešuje. K hlavním patří volné a vestavné elektrospotřebiče, jež splňují veškeré požadavky současných moderních domácností i spotřebičů samotných.

Výrobky Zanussi jsou elegantní, moderní a cenově dostupné, přičemž u vestavných spotřebičů je kladen důraz především na výkon. Kromě praček, které jsme zmiňovali v úvodu, nabízí Zanussi také vestavné trouby, elektrické varné desky, plynové varné desky, myčky nádobí, odsavače par, chladničky, kombinované lednice, mikrovlnné trouby a další.

Pračky Zanussi můžete nakoupit v e-shopu: Zanussi.cz

Recenze praček Zanussi

Vrchem plněná automatická pračka Zanussi ZWQ 61215WA patří mezi úspornější modely díky energetické třídě A++, ostatně s úsporou energie pomáhá také možnost ...

Recenzer.cz
Logo