Pračky Zanussi

Společnost Zanussi si zakládá na tom, aby její pračky byly spolehlivé, prostorné, což znamená s velkým bubnem a aby disponovaly mnoha šikovnými funkcemi, včetně těch nejmodernějších, jako je například velmi krátký program, který má hotovo během 30 minut.

Vychytávkou jsou také samočisticí zásuvky, takže vám odpadá náročné čištění. Pračky jsou s předním i vrchním plněním, dále tzv. kompaktní. Samozřejmostí je energetická třída A++ nebo A+++.

Všechny pračky Zanussi

O značce

Značka Zanussi již více než 80 let zásobuje trh domácími elektrospotřebiči, přičemž ročně si tyto výrobky 4 miliony evropských spotřebitelů. Pračky jsou jen jednou kategorií spotřebičů, které Zanussi zastřešuje. K hlavním patří volné a vestavné elektrospotřebiče, jež splňují veškeré požadavky současných moderních domácností i spotřebičů samotných.

Výrobky Zanussi jsou elegantní, moderní a cenově dostupné, přičemž u vestavných spotřebičů je kladen důraz především na výkon. Kromě praček, které jsme zmiňovali v úvodu, nabízí Zanussi také vestavné trouby, elektrické varné desky, plynové varné desky, myčky nádobí, odsavače par, chladničky, kombinované lednice, mikrovlnné trouby a další.

Nejprodávanější pračky

Pračky Zanussi můžete nakoupit v e-shopu: Zanussi.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo