iRobot Roomba 681

Robotický vysavač iRobot Roomba 681 se stane vítaným pomocníkem každé domácnosti, protože klidně uklidí během vaší nepřítomnosti a vy se tak vracíte do čistého prostředí bez jediného drobečku. Stačí jen nastavit vše potřebné a pak už se o nic nestarat. Pracuje naprosto samostatně a ve chvíli, kdy mu začne docházet energie, se sám vrátí k nabíjecí základně.

Poradí si s tvrdými parketami a dalšími tvrdými povrchy, stejně jako s koberci a dokonce mu nedělá problém ani koberec s dlouhými vlákny. Díky speciální konstrukci totiž nehrozí, že by se do nich zamotal. S ohledem na úzké provedení mu nedělá problém prosvištět pod nízkým nábytkem jako je pohovka či postel, kam se nástavec klasického vysavače nemá šanci dostat.

Hmotnost 3,6 kilogramů z něj dělá takového malého diblíka, který snadno profrčí každou místnost jako blesk. Neruší vás žádný hluk, protože iRobot Roomba 681 je naprosto tichý, ostatně hlučnost nepřekročí 60 dB. Skvělá je i energetická třída A, ta sice není při výběru robotického vysavače tak důležitá, ale každá úspora elektrické energie dobrá.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Vysavač iRobot Roomba 681 automaticky detekuje větší nečistoty, navíc s pomocí programu SPOT pečlivě uklidí poškozené místo tak, aby na něm nezůstala ani sebemenší stopa špíny. Robot disponuje speciálními prodlouženými kartáčky, které hravě odstraní prach blízko stěn i nábytku, aniž by vynechal byť jen malinký kousek podlahy.

Pomocí praktických a speciálních senzorů pozná, že je blízko schodů a okamžitě se otočí a schodišti se vyhne. Můžete tak být v klidu, i když odejdete třeba do práce a necháte ho uklízet bez dozoru. Funkce virtuální zdi brání iRobot Roomba 681, aby se zamotal do elektrických kabelů nebo se zbytečně přibližoval ke křehkým předmětům.

Vychytávkou je funkce Halo, která umí kolem vámi zvolených předmětů utvořit neviditelnou oblast. Ta je pro robota tabu a on do ní nikdy nevjede. Nechybí navigace iAdapt, třístupňový čisticí systém, možnost odložit úklid na určitou dobu, akustická detekce různých nečistot i velkokapacitní sběrný koš AeroVac.

Parametry

Výrobce: iRobot
Zařazení: robotický vysavač
Hmotnost: 3,6 kg
Hlučnost: 60 dB
Sací výkon: 33 W
Filtr:
Objem sáčku/nádoby na prach: 1 l
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: Li-Ion
Baterie:
Doba provozu: 90 min

Fotografie

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Pokud bychom měli iRobot Roomba 681 hodnodit obecně, své si odpracuje, uklízí dobře, podlahy jsou čisté a díky mnoha funkcím je to skvělý pomocník do každé domácnosti. Díky senzorům nehrozí, že spadne ze schodů a rozbije se, vše vysaje, aniž byste museli být doma, sám se vrátí na nabíjecí základnu a nemusíte mít strach, že by vám třeba rozbil křehkou vázu postavenou na podlaze nebo přetrhl nějaký kabel. Malý, ale šikovný, přesně takový je iRobot Roomba 681 . Zkuste ho ale stejně porovnat například s modelem iRobot Roomba 616, jehož recenzi tu rovněž najdete.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • šetří čas
  • uklízí dobře
Zápory
  • hlučnější
  • pro měnší velikosti prostor
  • kratší doba provozu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o tomto robotickém vysavači iRobot najdete na oficiální stránce výrobce tady.

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo