iRobot Roomba 866

Robotický vysavač pro suché sání iRobot Roomba 866 je zároveň také bezsáčkový, což je u tohoto druhu běžné. V provozu vydrží až 180 minut a poté se sám automaticky vrací do nabíjecí stanice, aby se znovu nabil, to trvá 3 hodiny. Díky hlučnosti, která nepřekračuje 58 dB, pracuje naprosto tiše, takže ho můžete načasovat na jakoukoliv dobu.

Vysavač iRobot Roomba 866 se hodí jako pomocník do každé domácnosti, kde mají psa, kočku a další domácí zvířata, navíc není důležité, jestli máte jen byt nebo rodinný dům. Příkon je slušných 33 W, hmotnost 3,85 kilogramů a objem nádoby na nečistoty 700 ml. Tento vysavač se stal dokonce vítězem Red Dot Design Award.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pokud jde o výbavu, je na tom iRobot Roomba 866 moc dobře, ostatně má k dispozici 42 senzorů, jejichž úkolem je shromažďovat nejdůležitější data o každé místnosti a překážkách, které se v ní nachází. Vybaven je inovativním systémem úklidu a také navigací iAdapt.

Třístupňový čisticí systém představuje boční kartáček, který svou rotací zachycuje nečistoty podél stěn, kolem nábytku, v jednotlivých rozích místnosti a na dalších hůře dostupných místech.

Dále jsou tu dva proti sobě rotující kartáče v čistící hlavě robota, jež umožňují snadný a velmi účinný sběr prachu i velkých nečistot z podlah. Trojici uzavírá výkonný sací motor s efektivní filtrací vzduchu zajištěnou filtrem AeroVac. Ten je schopen zachytit i ty nejjemnější pylové i prachové částice.

Adaptivní čistící hlava druhé generace umožňuje úklid všech typů tvrdých podlah i koberců. Kabely i třásně koberců jsou v bezpečí, aniž by hrozilo jejich zamotání či zaseknutí ve vysavači díky systému AntiAngle. Jakmile totiž kartáče cítí odpor, automaticky otočí rotaci, takže se uvolní a hravě pokračují v dalším úklidu.

Před pádem ze schodů je iRobot Roomba 866 chráněn vestavěnými senzory. Poškození nábytku a zdí zase brání nárazník se zpomaleným dotykem. Dirt Detect 2 je systém disponující akustickými a optickými senzory, které pomáhají vysavači s detekcí silně znečištěných míst. Nechybí ani indikátor plného sběrného koše, který ohlásí čas, kdy je nutné nádobu vysypat.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:iRobot
Zařazení:robotický vysavač
Hmotnost:3,85 kg
Hlučnost:58 dB
Sací výkon:33 W
Filtr:
Objem sáčku/nádoby na prach:0,7 l
Provedení:bezsáčkové
Typ baterie:XLife
Baterie:
Doba provozu:180 min

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - iRobot Roomba 866

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Vysavač iRobot Roomba 866 je skvělým pomocníkem na koberce s nízkým chlupem, stejně jako na plovoucí podlahy. Jednoduše se obsluhuje, perfektně čistí a má dlouhou výdrž. Není hlučný, snadno si můžete nastavit čas vysávání a je vybaven spoustou vychytávek, jež usnadňují jeho používání. Robotický vysavač iRobot Roomba 866 si rozhodně získal naši přízeň. Zkuste jej porovnat s dalším takovým modelem jako je iRobot Roomba 876, jehož recenzi si na našem webu rovněž přečtete.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
KLADY
 • tichý
 • rychlý
 • mnoho čidel
 • výdrž baterie
 • snadné čištění
 • poměr cena/výkon
ZÁPORY
 • chybí čeština
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz