iRobot Roomba 866

Robotický vysavač pro suché sání iRobot Roomba 866 je zároveň také bezsáčkový, což je u tohoto druhu běžné. V provozu vydrží až 180 minut a poté se sám automaticky vrací do nabíjecí stanice, aby se znovu nabil, to trvá 3 hodiny. Díky hlučnosti, která nepřekračuje 58 dB, pracuje naprosto tiše, takže ho můžete načasovat na jakoukoliv dobu.

Vysavač iRobot Roomba 866 se hodí jako pomocník do každé domácnosti, kde mají psa, kočku a další domácí zvířata, navíc není důležité, jestli máte jen byt nebo rodinný dům. Příkon je slušných 33 W, hmotnost 3,85 kilogramů a objem nádoby na nečistoty 700 ml. Tento vysavač se stal dokonce vítězem Red Dot Design Award.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Pokud jde o výbavu, je na tom iRobot Roomba 866 moc dobře, ostatně má k dispozici 42 senzorů, jejichž úkolem je shromažďovat nejdůležitější data o každé místnosti a překážkách, které se v ní nachází. Vybaven je inovativním systémem úklidu a také navigací iAdapt.

Třístupňový čisticí systém představuje boční kartáček, který svou rotací zachycuje nečistoty podél stěn, kolem nábytku, v jednotlivých rozích místnosti a na dalších hůře dostupných místech.

Dále jsou tu dva proti sobě rotující kartáče v čistící hlavě robota, jež umožňují snadný a velmi účinný sběr prachu i velkých nečistot z podlah. Trojici uzavírá výkonný sací motor s efektivní filtrací vzduchu zajištěnou filtrem AeroVac. Ten je schopen zachytit i ty nejjemnější pylové i prachové částice.

Adaptivní čistící hlava druhé generace umožňuje úklid všech typů tvrdých podlah i koberců. Kabely i třásně koberců jsou v bezpečí, aniž by hrozilo jejich zamotání či zaseknutí ve vysavači díky systému AntiAngle. Jakmile totiž kartáče cítí odpor, automaticky otočí rotaci, takže se uvolní a hravě pokračují v dalším úklidu.

Před pádem ze schodů je iRobot Roomba 866 chráněn vestavěnými senzory. Poškození nábytku a zdí zase brání nárazník se zpomaleným dotykem. Dirt Detect 2 je systém disponující akustickými a optickými senzory, které pomáhají vysavači s detekcí silně znečištěných míst. Nechybí ani indikátor plného sběrného koše, který ohlásí čas, kdy je nutné nádobu vysypat.

Parametry

Výrobce: iRobot
Zařazení: robotický vysavač
Hmotnost: 3,85 kg
Hlučnost: 58 dB
Sací výkon: 33 W
Filtr: HEPA filtr
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,7 l
Provedení: bezsáčkové
Typ baterie: XLife
Kapacita akumulátoru: 3000 mAh
Doba provozu: 180 min
Časovač: ano
Dálkové ovládání: ano
Program SPOT: ano
Automatické dobíjení: ano

Fotografie

 

iRobot Roomba 866

iRobot Roomba 866

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Vysavač iRobot Roomba 866 je skvělým pomocníkem na koberce s nízkým chlupem, stejně jako na plovoucí podlahy. Jednoduše se obsluhuje, perfektně čistí a má dlouhou výdrž. Není hlučný, snadno si můžete nastavit čas vysávání a je vybaven spoustou vychytávek, jež usnadňují jeho používání. Robotický vysavač iRobot Roomba 866 si rozhodně získal naši přízeň. Zkuste jej porovnat s dalším takovým modelem jako je iRobot Roomba 876, jehož recenzi si na našem webu rovněž přečtete.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • tichý
  • rychlý
  • mnoho čidel
  • výdrž baterie
  • snadné čištění
  • poměr cena/výkon
Zápory
  • chybí čeština
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.cz.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo