Robotické vysavače Vileda

Jestli existuje špičkový specialista v péči o podlahu, pak jsou to jednoznačně produkty od značky Vileda, v tomto případě robotické vysavače. Každý jednotlivý model byl vyroben tak, aby co nejlépe udržel čistou podlahu v každé domácnosti.

Všechny vysavače Vileda

Vynikají vysokým sacím výkonem, díky čemuž je čištění mnohem rychlejší, a ještě zvládnou jakoukoliv podlahu, navíc se nezaleknou ani koberců. Mají k dispozici 2 boční rotující kartáče, takže není problém se dostat do každého rohu, kde jsou schopné posbírat i vlasy a zvířecí chlupy.

Ty zvládnou vysát i z hloubky uvnitř koberců. Robotické vysavače Vileda mají ve výbavě i špičkové a velmi účinné filtry, ty hravě zachytí všechny alergeny, nečistoty i zvířecí chlupy. Jednoduše je ukládá do XL nádoby na prach, která se dá snadno a rychle vyjmout.

Kompaktní rozměry i vhodně zvolená výška každého robotického vysavače dovoluje úklid i pod nábytkem, navíc mají měkký nárazník, s jehož pomocí nedochází k otlučení nábytku či vybavení.

Výhodou je i dlouhá výdrž, protože na jedno nabití jsou vysavače schopné pracovat až 90 minut provozu. Dokonce jsou vyzbrojeny i tlačítkem na tzv. Tichý režim, takže se dá hladina hluku snížit na pouhých 60 dB.

O značce Vileda

Tato značka má dlouhou historii a u nás jsme jí znali zejména díky mopům, smetákům, hadříků, houbičkám na nádobí a tomu podobnému sortimentu. Přestože to není původem naše společnost, podařilo se jí u nás tak říkajíc zdomácnět.

V roce 1849 byla založena německá firma Freudenberg Potřeby pro domácnost k.s., kterou jistě dobře znáte. Ta se zaměřuje právě na úklidové pomocníky a Vileda je součástí této společnosti. K registraci značky Vileda jako takové došlo roku 1948.

Prvním sériovým výrobkem byl netkaný hadr na okna, který svým vzhledem připomínal kůži. V roce 1957 byla na trh uvedena první netkaná Vileda utěrka pro domácnost. Rok 1965 se nesl ve znamení klasické houbové utěrky Vileda, kterou měl doma snad každý.

O několik let později, konkrétně v roce 1973 se objevil třásňový mop Mocio a v roce 1985 pak klasický mop, který známe všichni velmi dobře. Plochý mop WischMat se přiřítil na trh roku 1993. V roce 1996 došlo k založení oficiálně první pobočky Freudenberg v ČR na prodej produktů značky Vileda.

Je dobré zmínit, že již v době před rokem 1989 bylo možné pořídit produkty značky Vileda, ovšem pouze v prodejnách Tuzex. PUR Active houbička určená na vyčištění teflonových povrchů se začala prodávat v roce 1997.

O šest let později, tedy v roce 2003 se objevil Ultramax, což byl plochý mop, který bylo možné ždímat, aniž by se ho člověk musel dotýkat rukou. Úžasným a svého času nejzajímavějším produktem byly super smetáky s inovativním konceptem tzv. 2v1.

Tyto unikáty byly uvedeny v roce 2007. Tři roky poté se zrodil FingerMop, který byl určen na suché čištění a nechyběla ani zbrusu nová generace/řada houbiček Glitzi. Jejich úkolem bylo odstranit veškeré zaschlé nečistoty.

Hned v dalším roce se na trhu objevují Vileda hadříky Odor Stop, jejich úkolem je eliminovat množení nežádoucích bakterií a minimalizovat tím zápach. Rok 2011 přinesl rotační mopy se šlapacím pedálem, zatímco o rok později přichází robotický mop a rovněž robotický vysavač.

V roce 2013 uvedla značka Vileda kompletní a zcela úžasnou řadu hadříků z mikrovláken, které jsou vhodné pro úklid celé domácnosti. Vileda je oblíbená značka, která je zárukou vynikající kvality, špičkové funkčnosti, propracovaným designem a dlouhou životností.

Kdo někdy vyzkoušel jakýkoliv výrobek pro úklid od této značky, dá mi jistě za pravdu. Společnost se i dnes snaží držet krok s dobou a přinášet neustále inovativní produkty, které všem usnadní úklid nejen v domácnosti.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo