Sencor SRM 1890SS

Rýžovar Sencor SRM 1890SS má velmi moderní a elegantní provedení, které dokonale zapadne do moderní i tradičně zařízené kuchyně. Zvládne uvařit všechny druhy rýže, včetně té na sushi. Rovnoměrný rozvod tepla zajišťuje ideální přípravu rýže, aniž by byla jakkoliv rozvařená či naopak nedovařená.

Objem nádoby je slušných 1,8 litrů a najednou tak můžete připravit až 1 500 gramů rýže. Příkon 830 W zajistí bezproblémové vaření bez zbytečných komplikací. Co se týká hmotnosti, tak v případě Sencor SRM 1890SS je to pouhých 3,7 kg, takže takové středně velké miminko.

Nejen, že připravíte rýži pro početnější rodinu, ale díky udržování teploty na vás počká až 6 hodin teplá, aniž by došlo k jejímu znehodnocení.

Zjistit nejvýhodnjší cenu

Vybavení a funkce

Hrnec na rýži Sencor SRM 1890SS vás potěší technologií vaření v páře, což dělá výsledný pokrm ještě chutnější. Díky vyjímatelné nádobě a jejímu nepřilnavému povrchu je údržba naprosto jednoduchá a bezproblémová.

Provoz je plně automatický a nechybí ani oblíbená funkce Keep warm, jež udržuje rýži teplou až po dobu 6 hodin, aniž by došlo k jejímu rozvaření. Sencor SRM 1890SS má trojité bezpečnostní jištění kam patří ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí po dovaření a také ochrana proti vyvaření vody, což zabrání připálení rýže.

Nechybí ani unikátní ventil pro únik páry, který zabrání tomu, aby hrnec během vaření přetekl. Samozřejmostí je skleněná poklice vybavená klasickým otvorem, aby měla kudy unikat přebytečná pára.

Světelné kontrolky hlásí, že je rýžovar v provozu nebo udržuje teplotu již hotové rýže. Záleží jen na vás, jestli budete hrnec stále uklízet nebo ho umístíte někam na kuchyňskou linku, kde už zůstane natrvalo.

Pro všechny případy je Sencor SRM 1890SS vyzbrojen protiskluzovými nožkami, aby se náhodou neodporoučel z linky na podlahu. Součástí balení je speciální špachtle na rýži, parní koš a rovněž odměrka na vodu i rýži.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Objem:1.8 l
Příkon:830 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:1.5 kg
Hmotnost:3.7 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SRM 1890SS

zpět k obsahu ↑

Video

Podívejte se na oficiální video od výrobce Sencor.

zpět k obsahu ↑

Máme pro vás i návod ke stažení zde

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Rýžovar pro velkou rodinu

Rýžovar Sencor SRM 1890SS je skvělým pomocníkem pro každého, kdo miluje rýži. Nic se vám nepřipeče, nikde nic neprská a ještě můžete rýži po dovaření nechat v hrnci a servírovat klidně až za 6 hodin. Potěší plně automatický provoz, nepřilnavý povrch pro snadnou údržbu a také vhodné zabezpečení. Za nás rozhodně dáváme palec nahoru a zároveň doporučujeme porovnání s jiným rýžovarem, například Gastroback 42507, jehož recenzi zde rovněž naleznete.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
KLADY
 • pěkný design
 • snadné ovládání
 • pro velkou rodinu
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz