Sencor SRM 1890SS

Rýžovar Sencor SRM 1890SS má velmi moderní a elegantní provedení, které dokonale zapadne do moderní i tradičně zařízené kuchyně. Zvládne uvařit všechny druhy rýže, včetně té na sushi. Rovnoměrný rozvod tepla zajišťuje ideální přípravu rýže, aniž by byla jakkoliv rozvařená či naopak nedovařená.

Objem nádoby je slušných 1,8 litrů a najednou tak můžete připravit až 1 500 gramů rýže. Příkon 830 W zajistí bezproblémové vaření bez zbytečných komplikací. Co se týká hmotnosti, tak v případě Sencor SRM 1890SS je to pouhých 3,7 kg, takže takové středně velké miminko.

Nejen, že připravíte rýži pro početnější rodinu, ale díky udržování teploty na vás počká až 6 hodin teplá, aniž by došlo k jejímu znehodnocení.

Zjistit nejvýhodnjší cenu

Vybavení a funkce

Hrnec na rýži Sencor SRM 1890SS vás potěší technologií vaření v páře, což dělá výsledný pokrm ještě chutnější. Díky vyjímatelné nádobě a jejímu nepřilnavému povrchu je údržba naprosto jednoduchá a bezproblémová.

Provoz je plně automatický a nechybí ani oblíbená funkce Keep warm, jež udržuje rýži teplou až po dobu 6 hodin, aniž by došlo k jejímu rozvaření. Sencor SRM 1890SS má trojité bezpečnostní jištění kam patří ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí po dovaření a také ochrana proti vyvaření vody, což zabrání připálení rýže.

Nechybí ani unikátní ventil pro únik páry, který zabrání tomu, aby hrnec během vaření přetekl. Samozřejmostí je skleněná poklice vybavená klasickým otvorem, aby měla kudy unikat přebytečná pára.

Světelné kontrolky hlásí, že je rýžovar v provozu nebo udržuje teplotu již hotové rýže. Záleží jen na vás, jestli budete hrnec stále uklízet nebo ho umístíte někam na kuchyňskou linku, kde už zůstane natrvalo.

Pro všechny případy je Sencor SRM 1890SS vyzbrojen protiskluzovými nožkami, aby se náhodou neodporoučel z linky na podlahu. Součástí balení je speciální špachtle na rýži, parní koš a rovněž odměrka na vodu i rýži.

Parametry

Výrobce: Sencor
Objem: 1,8 l
Příkon: 830 W
Max. váha rýže: 1,5 kg
Hmotnost: 3,7 kg
Smart: ne
Odložený start: ne
Udržování teploty: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Automatické vypnutí při dovaření: ano

Fotografie

sencor-srm-1890ss

Sencor SRM 1890SS

Video

Podívejte se na oficiální video od výrobce Sencor.

Máme pro vás i návod ke stažení zde

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Rýžovar pro velkou rodinu

Rýžovar Sencor SRM 1890SS je skvělým pomocníkem pro každého, kdo miluje rýži. Nic se vám nepřipeče, nikde nic neprská a ještě můžete rýži po dovaření nechat v hrnci a servírovat klidně až za 6 hodin. Potěší plně automatický provoz, nepřilnavý povrch pro snadnou údržbu a také vhodné zabezpečení. Za nás rozhodně dáváme palec nahoru a zároveň doporučujeme porovnání s jiným rýžovarem, například Gastroback 42507, jehož recenzi zde rovněž naleznete.

Design
9
Ovládání
9.5
Údržba
9
Klady
  • pěkný design
  • snadné ovládání
  • pro velkou rodinu
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo