ECG RZ 060

Kompaktní rýžovar ECG RZ 060 už na první pohled zaujme jednoduchým, ale i tak velmi pěkným designem. Je ideální pro přípravu jakéhokoliv druhu rýže, ale hravě zvládne také kuskus, jáhly, pohanku, brambory nebo třeba zeleninu. Nic se nerozvaří, nebude nedovařené nebo v nejhorším připálené.

Přestože jsou jeho rozměry kompaktní a objem nádoby pouhých 600 ml, dokáže ECG RZ 060 připravit na jedno vaření až 450 g suché rýže, takže se bez problémů zvládne uvařit příloha pro čtyřčlennou rodinu. Jestliže by došlo k tomu, že rýže bude hotová, ale hlavní chod, se kterým má být podávána ještě ne, je výhodou možnost udržování teploty celého obsahu.

Jednoduše se s ním pracuje a vzhledem k tomu, že jeho hmotnost je pouhých 900 gramů, nemusíte se bát ani toho, že byste s hrncem na rýži ECG RZ 060 museli posilovat. Co se týká příkonu, ten je 300 W, což je dostačující.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Automatické udržování teploty, kterým ECG RZ 060 disponuje je jen jednou z mnoha výhod. Kromě toho je schopen udržet teplý pokrm až 3 hodiny od ukončení vaření a to i bez elektřiny, to se hodí, když třeba vypadne nečekaně proud. Rýžovar ECG RZ 060 má kontrolky indikující režim vaření i udržování teploty.

Nádoba je vyjímatelná s nepřilnavým povrchem a nechybí ani skleněné víko, které má tepelně izolovanou rukojeť, aby nedošlo k popálení. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí a bezpečnostní spínač. Ve výbavě má ECG RZ 060 plastovou odměrku na rýži a vodu, ale rovněž špachtle.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:ECG
Objem:0.6 l
Příkon:300 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:0.45 kg
Hmotnost:0.9 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

 

1x1.trans - ECG RZ 060

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení
Rýžovar pro samotáře nebo pár

Když to zkrátíme, je rýžovar ECG RZ 060 jednoduchý a přesto velmi praktický pomocník, který dokonale uvaří rýži, ale i další suroviny, aniž by došlo k jejich znehodnocení rozvařením či připálením. Snadno se ovládá, kapacita je dostačující a cena příznivá. Své si odpracuje na výbornou, a pokud nejste vyloženě nároční, určitě s ním budete spokojeni. Neváhejte ECG RZ 060 porovnat i s jiným rýžovarem, například Steba RK 3.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • poměr cena/výkon
 • snadné ovládání
 • pěkný design
Napsat hodnocení

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz