ECG RZ 060

Kompaktní rýžovar ECG RZ 060 už na první pohled zaujme jednoduchým, ale i tak velmi pěkným designem. Je ideální pro přípravu jakéhokoliv druhu rýže, ale hravě zvládne také kuskus, jáhly, pohanku, brambory nebo třeba zeleninu. Nic se nerozvaří, nebude nedovařené nebo v nejhorším připálené.

Přestože jsou jeho rozměry kompaktní a objem nádoby pouhých 600 ml, dokáže ECG RZ 060 připravit na jedno vaření až 450 g suché rýže, takže se bez problémů zvládne uvařit příloha pro čtyřčlennou rodinu. Jestliže by došlo k tomu, že rýže bude hotová, ale hlavní chod, se kterým má být podávána ještě ne, je výhodou možnost udržování teploty celého obsahu.

Jednoduše se s ním pracuje a vzhledem k tomu, že jeho hmotnost je pouhých 900 gramů, nemusíte se bát ani toho, že byste s hrncem na rýži ECG RZ 060 museli posilovat. Co se týká příkonu, ten je 300 W, což je dostačující.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Automatické udržování teploty, kterým ECG RZ 060 disponuje je jen jednou z mnoha výhod. Kromě toho je schopen udržet teplý pokrm až 3 hodiny od ukončení vaření a to i bez elektřiny, to se hodí, když třeba vypadne nečekaně proud. Rýžovar ECG RZ 060 má kontrolky indikující režim vaření i udržování teploty.

Nádoba je vyjímatelná s nepřilnavým povrchem a nechybí ani skleněné víko, které má tepelně izolovanou rukojeť, aby nedošlo k popálení. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí a bezpečnostní spínač. Ve výbavě má ECG RZ 060 plastovou odměrku na rýži a vodu, ale rovněž špachtle.

Parametry

Výrobce: ECG
Objem: 0.6 l
Příkon: 300 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 0.45 kg
Hmotnost: 0.9 kg
Časovač: ne
Smart: ne
Odložený start: ano
Udržování teploty: ano

Fotografie

 

ecg-rz-060

ECG RZ 060

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Rýžovar pro samotáře nebo pár

Když to zkrátíme, je rýžovar ECG RZ 060 jednoduchý a přesto velmi praktický pomocník, který dokonale uvaří rýži, ale i další suroviny, aniž by došlo k jejich znehodnocení rozvařením či připálením. Snadno se ovládá, kapacita je dostačující a cena příznivá. Své si odpracuje na výbornou, a pokud nejste vyloženě nároční, určitě s ním budete spokojeni. Neváhejte ECG RZ 060 porovnat i s jiným rýžovarem, například Steba RK 3.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • poměr cena/výkon
  • snadné ovládání
  • pěkný design
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo