ECG RZ 060

Kompaktní rýžovar ECG RZ 060 už na první pohled zaujme jednoduchým, ale i tak velmi pěkným designem. Je ideální pro přípravu jakéhokoliv druhu rýže, ale hravě zvládne také kuskus, jáhly, pohanku, brambory nebo třeba zeleninu. Nic se nerozvaří, nebude nedovařené nebo v nejhorším připálené.

Přestože jsou jeho rozměry kompaktní a objem nádoby pouhých 600 ml, dokáže ECG RZ 060 připravit na jedno vaření až 450 g suché rýže, takže se bez problémů zvládne uvařit příloha pro čtyřčlennou rodinu. Jestliže by došlo k tomu, že rýže bude hotová, ale hlavní chod, se kterým má být podávána ještě ne, je výhodou možnost udržování teploty celého obsahu.

Jednoduše se s ním pracuje a vzhledem k tomu, že jeho hmotnost je pouhých 900 gramů, nemusíte se bát ani toho, že byste s hrncem na rýži ECG RZ 060 museli posilovat. Co se týká příkonu, ten je 300 W, což je dostačující.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Automatické udržování teploty, kterým ECG RZ 060 disponuje je jen jednou z mnoha výhod. Kromě toho je schopen udržet teplý pokrm až 3 hodiny od ukončení vaření a to i bez elektřiny, to se hodí, když třeba vypadne nečekaně proud. Rýžovar ECG RZ 060 má kontrolky indikující režim vaření i udržování teploty.

Nádoba je vyjímatelná s nepřilnavým povrchem a nechybí ani skleněné víko, které má tepelně izolovanou rukojeť, aby nedošlo k popálení. Samozřejmostí je ochrana proti přehřátí a bezpečnostní spínač. Ve výbavě má ECG RZ 060 plastovou odměrku na rýži a vodu, ale rovněž špachtle.

Parametry

Výrobce: ECG
Objem: 0.6 l
Příkon: 300 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 0.45 kg
Hmotnost: 0.9 kg
Časovač: ne
Smart: ne
Odložený start: ano
Udržování teploty: ano

Fotografie

 

ecg-rz-060

ECG RZ 060

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Rýžovar pro samotáře nebo pár

Když to zkrátíme, je rýžovar ECG RZ 060 jednoduchý a přesto velmi praktický pomocník, který dokonale uvaří rýži, ale i další suroviny, aniž by došlo k jejich znehodnocení rozvařením či připálením. Snadno se ovládá, kapacita je dostačující a cena příznivá. Své si odpracuje na výbornou, a pokud nejste vyloženě nároční, určitě s ním budete spokojeni. Neváhejte ECG RZ 060 porovnat i s jiným rýžovarem, například Steba RK 3.

Design
8
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
Klady
  • poměr cena/výkon
  • snadné ovládání
  • pěkný design
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Hledali jsme vhodný rýžovar, který vystačí pro dva a ECG RZ 060 nám plně vyhovuje. Je skvělé, že když se hned nedostaneme na jídlo, udržuje tento rýžovar rýži teplou tak dlouho, dokud je to potřeba, což je super. Jsme velmi spokojeni a můžeme jedině doporučit, protože rýže je z něj skutečně vynikající.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo