Recenze ECG RZ 11

Levný a přitom velmi šikovný pomocník, to je rýžovar ECG RZ 11, který zvládne připravit až 700 g rýže jakéhokoliv druhu při celkovém objemu vyjímatelné nádoby 1 litr a maximálním příkonu 400 W. Přestože je to nižší příjem než mají jiné rýžovary, ohřev je velmi rychlý a na přípravu rýže nemusíte čekat zbytečně dlouho.

Množství bez problémů uspokojí například běžnou rodinnou večeři, takže pokud už máte dost rýže ve varných sáčcích a nechcete za rýžovar utratit zbytečně velkou sumu, je ECG RZ 11 perfektním adeptem. Výhodou je nepřilnavý povrch, díky kterému se vám rýže nikdy nepřipálí. Vzhledem k tomu, že je hmotnost pouhé 2 kilogramy, dá se snadno přenášet, takže si ho s sebou můžete vzít kamkoliv.

 

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

ECG RZ 11 je vybaven velmi praktickou funkci v podobě automatického udržování teploty a to až po dobu 5 hodin od chvíle, kdy je ukončeno vaření. Rýže je udržována při stále teplotě a nedochází tak nejen k jejímu vychladnutí, ale zejména k nepříjemnému oschnutí. Rýžovar má tepelně izolovanou rukojeť, takže nehrozí popálení.

Díky bezpečnostnímu spínači se nestane, že by se přístroj spustil, aniž by v něm byla ohřívací nádoba. Samozřejmostí jsou protiskluzové podložky a uvítáte také odnímatelný kabel. ECG RZ 11 dostal od výrobce do vínku také naběračku a velmi praktickou formičku, díky níž můžete na talíře tvořit úžasné rýžové kopečky.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:ECG
Objem:1 l
Příkon:400 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Displej:bez displeje
Nastavitelná teplota:ne
Max. váha rýže:0.7 kg
Hmotnost:2 kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

ecg rz 11

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení

Rýžovar ECG RZ 11 naprosto bez problémů plní účel, ke kterému je určen. Snadno se obsluhuje a výsledek je dokonalý. Vašim úkolem je nasypat rýži, zalít vodou a zapnout. Mezitím se můžete věnovat, čemu potřebujete a po písknutí jen rýži naservírujete. Zcela bezproblémová je také údržba rýžovaru díky tomu, že se dá nádoba vyjmout. Jednoduše jí omyjete a máte vystaráno. ECG RZ 11 je cenově dostupný a pokud nepatříte k příliš náročným uživatelům, kteří potřebují mít kuchyň plnou jen dražších spotřebičů, je tento rýžovar přesně pro vás. Ostatně podobně nás nadchl i ECG RZ 19, jehož recenzi tu také najdete.

8Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
8
Údržba
8.5
9.3Hodnocení uživatelů
Design
9
Ovládání
10
Údržba
9
KLADY
 • snadná údržba
 • jednoduché ovládání
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Jiří L. 22.2.2018 v 15:04
  4.65
  Design
  90
  Ovládání
  100
  Údržba
  90

  Občas se stane, že rýže při vaření vypění ven. Rýže je rychle uvařená a moc mi chutná. Rýžovar je spolehlivý a skladný. Využívám ho téměř denně.

  KLADY: rychlá příprava
  ZÁPORY: občas vypění ven
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. (Tématické odkazy schvalujeme.)


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz