Cena / kvalita

Sencor SRM 1500WH

Sencor SRM 1500WH je speciální elektrický hrnec či chcete-li rýžovar, který si poradí s přípravou jakéhokoliv druhu rýže, dokonce i té na oblíbené Sushi. Principem jeho fungování je vaření v páře, což zajišťuje dokonale uvařenou rýži. Vnější plášť rýžovaru je z nerezu s nádobou, která má objem úctyhodných 1,5 litrů, takže se do ní vejde až 1 200 g rýže, což uspokojí i početnější domácnost.

Povrch vnitřní nádoby je nepřilnavý, takže se hotová rýže nepříjemně nelepí na její stěny. Po uvaření a vychladnutí můžete nádobu vyjmout a umýt, takže ani údržba není žádný problém. Sencor SRM 1500WH pracuje rychle, spolehlivě a kvalitně, neboť rýže je po dovaření opravdu velmi chutná. O správné vaření se postará slušný příkon, který má 500 W.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Práce s rýžovarem je snadná, pouze nalijete vodu pomocí odměrky, přidáte odpovídající dávku rýže a stisknete jedno jediné tlačítko. Vše ostatní už zvládne Sencor SRM 1500WH samostatně. Jakmile je dovařeno, přístroj se automaticky přepne do funkce Keep Warm, což je udržování stále teploty.

O bezpečné používání rýžovaru se postará trojnásobná pojistka. Ta zajišťuje, že se sám od sebe vypne, pokud by hrozilo jeho přehřátí, zároveň dojde k přerušení vaření, jestliže se vyvaří veškerá voda, třetí pojistkou je již zmiňované udržování teploty, což je užitečná funkce, pokud nechcete rýži servírovat hned. V balení najdete kromě samotného rýžovaru také špachtli na rýži a odměrku, kterou si nadávkujete vodu i rýži.

Parametry

Výrobce: Sencor
Objem: 1.5 l
Příkon: 500 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 1.2 Kg
Hmotnost: 1.75 Kg
Automatické vaření: ano
Odložený start: ne

Fotografie

Sencor SRM 1500WH Sencor SRM 1500WHSencor SRM 1500WH

Vývoj ceny

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1500WH

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Perfektní

Velké rodiny Sencor SRM 1500WH uvítají, protože pojme až 1200 g rýže. Rýžovar není nijak těžký, navíc díky madlům se s ním snadno manipuluje. Údržba je nenáročná, stačí jen omýt a je hotovo. Rýže se uvaří jak má, ještě se vám bude prohřívat, dokud ji nenaservírujete, takže se nemusíte bát, že bude oběd studený. Zákazníci si mohou být jisti spolehlivostí i bezpečností, díky mnoha prvkům. Jsme si jisti, že jakmile poprvé ochutnáte hotovou rýži připravenou v Sencor SRM 1500WH, nedovedete si už svůj život bez rýžovaru představit a budete se divit, proč jste si ho nepořídili už dřív. Podobně dokonalý je i rýžovar Sencor SRM 1000SS a jestli si potrpíte na vaření v páře a možnost připravit i 2 pokrmy najednou, zkuste se podívat po rýžovaru Tefal RK102811.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • spolehlivý
  • nenáročná údržba
  • snadná manipulace
  • jednoduché ovládání
Zápory
  • dbejte na výběr rýže
  • nedávejte maximální povolenou dávku
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Tento rýžovar jsem si koupila v létě a nemůžu si ho vynachválit. Celá rodina máme rádi rýži a zdravou stravu, takže je téměř denně v provozu. Po půl roce jsem nenarazila na žádný problém.

  2. Doporučila bych po uvaření nechat rýži ještě několik minut ohřívat. Dojde a lépe se poté nabírá a hlavně se nelepí.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo