Cena / kvalita

Sencor SRM 1500WH

Sencor SRM 1500WH je speciální elektrický hrnec či chcete-li rýžovar, který si poradí s přípravou jakéhokoliv druhu rýže, dokonce i té na oblíbené Sushi. Principem jeho fungování je vaření v páře, což zajišťuje dokonale uvařenou rýži. Vnější plášť rýžovaru je z nerezu s nádobou, která má objem úctyhodných 1,5 litrů, takže se do ní vejde až 1 200 g rýže, což uspokojí i početnější domácnost.

Povrch vnitřní nádoby je nepřilnavý, takže se hotová rýže nepříjemně nelepí na její stěny. Po uvaření a vychladnutí můžete nádobu vyjmout a umýt, takže ani údržba není žádný problém. Sencor SRM 1500WH pracuje rychle, spolehlivě a kvalitně, neboť rýže je po dovaření opravdu velmi chutná. O správné vaření se postará slušný příkon, který má 500 W.

Zjistit cenu

Vybavení a funkce

Práce s rýžovarem je snadná, pouze nalijete vodu pomocí odměrky, přidáte odpovídající dávku rýže a stisknete jedno jediné tlačítko. Vše ostatní už zvládne Sencor SRM 1500WH samostatně. Jakmile je dovařeno, přístroj se automaticky přepne do funkce Keep Warm, což je udržování stále teploty.

O bezpečné používání rýžovaru se postará trojnásobná pojistka. Ta zajišťuje, že se sám od sebe vypne, pokud by hrozilo jeho přehřátí, zároveň dojde k přerušení vaření, jestliže se vyvaří veškerá voda, třetí pojistkou je již zmiňované udržování teploty, což je užitečná funkce, pokud nechcete rýži servírovat hned. V balení najdete kromě samotného rýžovaru také špachtli na rýži a odměrku, kterou si nadávkujete vodu i rýži.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Objem:1.5 l
Příkon:500 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:1.2 Kg
Hmotnost:1.75 Kg

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SRM 1500WH

 1x1.trans - Sencor SRM 1500WH1x1.trans - Sencor SRM 1500WH zpět k obsahu ↑

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1500WH

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení
Perfektní

Velké rodiny Sencor SRM 1500WH uvítají, protože pojme až 1200 g rýže. Rýžovar není nijak těžký, navíc díky madlům se s ním snadno manipuluje. Údržba je nenáročná, stačí jen omýt a je hotovo. Rýže se uvaří jak má, ještě se vám bude prohřívat, dokud ji nenaservírujete, takže se nemusíte bát, že bude oběd studený. Zákazníci si mohou být jisti spolehlivostí i bezpečností, díky mnoha prvkům. Jsme si jisti, že jakmile poprvé ochutnáte hotovou rýži připravenou v Sencor SRM 1500WH, nedovedete si už svůj život bez rýžovaru představit a budete se divit, proč jste si ho nepořídili už dřív. Podobně dokonalý je i rýžovar Sencor SRM 1000SS a jestli si potrpíte na vaření v páře a možnost připravit i 2 pokrmy najednou, zkuste se podívat po rýžovaru Tefal RK102811.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
KLADY
 • spolehlivý
 • nenáročná údržba
 • snadná manipulace
 • jednoduché ovládání
ZÁPORY
 • dbejte na výběr rýže
 • nedávejte maximální povolenou dávku
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Magda 30.10.2017 v 17:11

  Doporučila bych po uvaření nechat rýži ještě několik minut ohřívat. Dojde a lépe se poté nabírá a hlavně se nelepí.

 2. Reagovat
  Petra 31.10.2017 v 13:38

  Tento rýžovar jsem si koupila v létě a nemůžu si ho vynachválit. Celá rodina máme rádi rýži a zdravou stravu, takže je téměř denně v provozu. Po půl roce jsem nenarazila na žádný problém.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz