Výhodný

Sencor SRM 1800SS

Značka Sencor je známá tím, že pro své zákazníky má vždy nějakou skvělou vychytávku a v případě Sencor SRM 1800SS tomu není jinak. Tento přístroj je mezi jednotlivými typy, které výrobce nabízí, velkým pomocníkem a to doslova, neboť má objem 1,8 litrů a naprosto bez problémů se v něm dá uvařit až 1 500 g rýže jakéhokoliv druhu. Což je pro velkou rodinu ideální dávka, aby si každý ukořistil nějakou tu porcičku, navíc s příkonem 700 W.

Elektrický hrnec Sencor SRM 1800SS pracuje formou vaření v páře a můžete ho používat pro všechny druhy rýže, speciální typ na Sushi nevyjímaje. Díky nepřilnavému povrchu se rýže po uvaření nelepí ne stěny nádoby a snadno jí tak naservírujete bez nějakých zádrhelů. Nádobu lze vyjmout a umýt, což usnadňuje i údržbu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sencor SRM 1800SS disponuje funkcí automatického vypnutí a zároveň i přepnutí do režimu Keep Warm, tedy ohřevu za účelem uchování teploty, což je vynikající pomůcka pokud po uvaření rýže nejdete hned jíst a nechcete, aby vám rýže vystydla.

Po obou stranách rýžovaru jsou praktické rukojeti, které umožňují přenášení rýžovaru i ukládání do vymezeného prostoru. Váha přístroje je sice 2,5 kilogramů, takže je to pořádný macek, ale unést se dá.

Světelné kontrolky vás upozorní, že je přístroj v provozu nebo v režimu ohřevu. Nechybí protiskluzové nožky, aby rýžovar necestoval po celé kuchyňské lince. Bezpečnostní prvky zajišťují ochranu před přehřátím a vyvařením vody. Balení obsahuje samotný rýžovar, speciální špachtli i odměrku na rýži a vodu.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Sencor
Objem:1.8 l
Příkon:700 W
Automatické vypnutí při dovaření:ano
Ochrana proti vyvaření vody:ano
Ochrana proti přehřátí:ano
Max. váha rýže:1.5 Kg
Hmotnost:2.3 Kg
Časovač:ne
Odložený start:ne
Smart:ne

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Sencor SRM 1800SS

Sencor SRM 1800SS

zpět k obsahu ↑

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1800SS

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8 Hodnocení
Kvalita za rozumnou cenu

Skvělé zpracování přístroje i objemná nádoba, která pojme 1 500 gramů rýže, vyzdvihuje tento rýžovar nad ostatní. Trochu se podobá rýžovaru Sencor SRM 1500WH, ten zvládne 1 200 g rýže. Představte si, že budete chystat nějakou Sushi party a čeká vás příprava několika porcí sushi. S tímto broučkem to bude naprostá hračka a ještě bude snadná i jeho následná údržba. Navíc si ho můžete vzít s sebou třeba na chatu, nebo když pojedete kempovat někam, kde bude přípojka na elektrický proud. Snadno si tam připravíte k obědu rýži a nemusíte jíst jen instantní pokrmy. Do kempu by se skvěle hodil také Tefal RK102811, který bez problémů zvládne připravit třeba dušenou zeleninu a podobně.

8Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
8
Údržba
8.5
4.3Hodnocení uživatelů
Design
5
Ovládání
3
Údržba
5
KLADY
 • rychlost
 • velký objem
 • snadná údržba
 • poměr cena/výkon
 • jednoduchá obsluha
 • důvěryhodná značka
ZÁPORY
 • občas se rýže přichytne na dno hrnce
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

2 komentářů
Zobrazit vše Nejpřínosnější Nejlepší Nejhorší Napsat hodnocení
 1. Reagovat
  Věra nadvornikova 5.7.2021 v 12:33
  0.15
  Design
  0
  Ovládání
  10
  Údržba
  0

  K vánocům jsme v rodině dostali tři hrnce. Ani jeden nefunkční. Jeden křivý, poklice oválná. U druhého a třetího nefunkční zapnutí vaření. Křivý knoflík hned vypadne z procesu vaření.

  KLADY: Žádné. Nefunkční.
  ZÁPORY: V rodině jsme dostali k vánocům tyto hrnce tři. Bohužel ani jeden není funkční. Jeden je křivý, poklicka je ovál a u druhého a třetího nejde zapnout proces vaření. Knoflík hned vypadne zpět do polohy udržování teploty.
  (0) (0)You have already voted this
 2. Reagovat
  Petra 2.2.2020 v 13:33
  4.15
  Design
  100
  Ovládání
  50
  Údržba
  100

  Mám nově rýžovar Sencor 1800SS, několikrát jsem v něm vařila rýži, ale vždy začal přetékat, otvor nestačí odvádět páru, je třeba několik minut vaření sledovat a zdvihat poklici. Lze se tomu vyhnout?

  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz