Výhodný

Sencor SRM 1800SS

Značka Sencor je známá tím, že pro své zákazníky má vždy nějakou skvělou vychytávku a v případě Sencor SRM 1800SS tomu není jinak. Tento přístroj je mezi jednotlivými typy, které výrobce nabízí, velkým pomocníkem a to doslova, neboť má objem 1,8 litrů a naprosto bez problémů se v něm dá uvařit až 1 500 g rýže jakéhokoliv druhu. Což je pro velkou rodinu ideální dávka, aby si každý ukořistil nějakou tu porcičku, navíc s příkonem 700 W.

Elektrický hrnec Sencor SRM 1800SS pracuje formou vaření v páře a můžete ho používat pro všechny druhy rýže, speciální typ na Sushi nevyjímaje. Díky nepřilnavému povrchu se rýže po uvaření nelepí ne stěny nádoby a snadno jí tak naservírujete bez nějakých zádrhelů. Nádobu lze vyjmout a umýt, což usnadňuje i údržbu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Sencor SRM 1800SS disponuje funkcí automatického vypnutí a zároveň i přepnutí do režimu Keep Warm, tedy ohřevu za účelem uchování teploty, což je vynikající pomůcka pokud po uvaření rýže nejdete hned jíst a nechcete, aby vám rýže vystydla.

Po obou stranách rýžovaru jsou praktické rukojeti, které umožňují přenášení rýžovaru i ukládání do vymezeného prostoru. Váha přístroje je sice 2,5 kilogramů, takže je to pořádný macek, ale unést se dá.

Světelné kontrolky vás upozorní, že je přístroj v provozu nebo v režimu ohřevu. Nechybí protiskluzové nožky, aby rýžovar necestoval po celé kuchyňské lince. Bezpečnostní prvky zajišťují ochranu před přehřátím a vyvařením vody. Balení obsahuje samotný rýžovar, speciální špachtli i odměrku na rýži a vodu.

Parametry

Výrobce: Sencor
Objem: 1.8 l
Příkon: 700 W
Automatické vypnutí při dovaření: ano
Ochrana proti vyvaření vody: ano
Ochrana proti přehřátí: ano
Max. váha rýže: 1.5 Kg
Hmotnost: 2.3 Kg
Časovač: ne
Odložený start: ne
Smart: ne

Fotografie

Sencor SRM 1800SS

Sencor SRM 1800SS

Máme pro vás i návod ke stažení – Sencor SRM 1800SS

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8 Celkové hodnocení
Kvalita za rozumnou cenu

Skvělé zpracování přístroje i objemná nádoba, která pojme 1 500 gramů rýže, vyzdvihuje tento rýžovar nad ostatní. Trochu se podobá rýžovaru Sencor SRM 1500WH, ten zvládne 1 200 g rýže. Představte si, že budete chystat nějakou Sushi party a čeká vás příprava několika porcí sushi. S tímto broučkem to bude naprostá hračka a ještě bude snadná i jeho následná údržba. Navíc si ho můžete vzít s sebou třeba na chatu, nebo když pojedete kempovat někam, kde bude přípojka na elektrický proud. Snadno si tam připravíte k obědu rýži a nemusíte jíst jen instantní pokrmy. Do kempu by se skvěle hodil také Tefal RK102811, který bez problémů zvládne připravit třeba dušenou zeleninu a podobně.

8Naše hodnocení
Design
8
Ovládání
8
Údržba
8.5
4.3Hodnocení čtenářů
Design
5
Ovládání
3
Údržba
5
Klady
 • rychlost
 • velký objem
 • snadná údržba
 • poměr cena/výkon
 • jednoduchá obsluha
 • důvěryhodná značka
Zápory
 • občas se rýže přichytne na dno hrnce
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nejprodávanější rýžovary

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Věra nadvornikova 5.7.2021 v 12:33
  0.15
  Design
  0
  Ovládání
  10
  Údržba
  0

  K vánocům jsme v rodině dostali tři hrnce. Ani jeden nefunkční. Jeden křivý, poklice oválná. U druhého a třetího nefunkční zapnutí vaření. Křivý knoflík hned vypadne z procesu vaření.

  Klady: Žádné. Nefunkční.
  Zápory: V rodině jsme dostali k vánocům tyto hrnce tři. Bohužel ani jeden není funkční. Jeden je křivý, poklicka je ovál a u druhého a třetího nejde zapnout proces vaření. Knoflík hned vypadne zpět do polohy udržování teploty.
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 2. 4.15
  Design
  100
  Ovládání
  50
  Údržba
  100

  Mám nově rýžovar Sencor 1800SS, několikrát jsem v něm vařila rýži, ale vždy začal přetékat, otvor nestačí odvádět páru, je třeba několik minut vaření sledovat a zdvihat poklici. Lze se tomu vyhnout?

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo