Jennezávazně

Jennezávazně.cz patří mezi největší české seznamky, které jsou vhodné na flirt, ale zároveň se řadí do kategorie Sex seznamek. Je dostupná pro kohokoliv, kdo má zájem se seznámit se zajímavým protějškem a uvítá všechny, bez ohledu na jeho sexuální orientaci. Bez registrace se ovšem nikam nedostanete, protože jen ten, kdo se zaregistruje, si může zobrazovat profily ostatních uživatelů.

Jennezávazně

Představení seznamky

Seznamka Jennezávazně.cz se pyšní tím, že je opravdu pro každého, aniž by jakkoliv řešila jeho sexuální orientaci. Je to klasická internetová seznamka, kde můžete hledat vhodný protějšek nejen na flirt, ale také za účelem sexuálního dobrodružství.

Jediné, co musíte splňovat, aby z vás mohl být člen, je být plnoletý, tedy dosáhnout věku 18 let. Registrace je zcela zdarma a je povolené mít pouze jeden uživatelský účet. Pokud provozovatel zjistí, že máte druhý, případně i několik účtů, budou všechny další smazány vyjma toho původního.

Jennezávazně.cz nemá funkci pro blokování uživatele, takže když vás bude kdokoliv obtěžovat, buď ho můžete ignorovat a neodpovídat, nebo to lze nahlásit moderátorům webu. Co potěší je možnost nastavit si filtr dle oblasti, kde bydlíte a seznámit se tak klidně s někým, kdo je v okolí vašeho bydliště.

Můžete posílat i přijímat pozvánky k chatu, přičemž máte k dispozici spoustu prvků pro komunikaci, jako jsou emotikony, ale i virtuální dárky a podobně. Kromě jiného je možné si nastavit filtr na pohlaví či věk uživatele, jestli chcete jen uživatele, kteří mají profilovou fotografii, nebo si vyberete ty, co jsou aktuálně online, ať nečekáte na zprávu od uživatele, který už nebyl třeba týden online.

Jakmile se zaregistrujete zadáním e-mailové schránky a potvrdíte registraci prostřednictvím odkaz, který obdržíte do své e-mailové schránky, budete přesměrování zpět na webové stránky seznamky, kde vyplníte základní údaje, jako pohlaví, datum narození, barvu vlasů, očí atd.

Nakonec zvolíte svou přezdívku, pod kterou chcete na Jennezávazně.cz vystupovat a potvrdíte. Nahoře se vám objeví hláška: Tvůj profil čeká na schválení naším týmem, což trvá jen krátkou chvilku a můžete svůj účet začít používat.

Na levé stránce obrazovky máte přehledné menu, kde se vám zobrazuje, že s vámi chce někdo chatovat, v záložce Chtějí mě zjistíte, komu se váš profil zamlouvá, dále vidíte, kdo váš profil nedávno navštívil nebo jaké jsou oblíbené profily. Za kredity, které si můžete dobít, je možné aktivovat superschopnosti.

Celkově je v databázi více než 2 200 000 uživatelů a každý den přibývají nové profily. Seznamovací portál Jennezávazně.cz se snaží zamezit výskytu podvodníků a falešných profilů. K tomu slouží moderátoři a animátoři, kteří udržují chat pod neustálou kontrolou. Provozovatelem seznamky je společnost IntermaxGroup AG se sídlem Chaltenbodensstrasse 4a, Schindellegi, Switzerland.

Přejít na web

Cena

Přestože je registrace zdarma, můžete si zaplatit tzv. VIP členství, jehož cena je $48.30 na 1 měsíc, $108.59 na 3 měsíce nebo $180.86 na 6 měsíců. Jestli se vám Jennezávazně.cz nebude z jakéhokoliv důvodu zamlouvat, můžete svůj účet kdykoliv smazat. Kdo navíc nemá zaplacené členství, udělá to jednoduše v nastavení svého profilu.

Tam stačí kliknout na smazání profilu, vybrat jeden z důvodů, proč chcete účet smazat, dvakrát za sebou potvrdit kliknutím na Pokračovat, a nakonec znovu odsouhlasit smazání. To je vše a váš profil přestane existovat.

Výhody

Výhodou je zejména to, že si můžete nastavit filtr pro vyhledávání vhodných protějšků ve vašem nejbližším okolí. S ostatními uživateli je možné komunikovat prostřednictvím soukromého chatu, který vidíte jen vy a ten, s kým chatujete, takže máte naprosté soukromí.

Pokročilejší možnost filtrování zajistí, že se vám zobrazí jen partneři odpovídající vašim požadavkům. Díky tomu, že jsou tyto webové stránky zcela responzivní, dají se používat na jakémkoliv zařízení, ať už to je smartphone, tablet, notebook či stolní počítač.

Nevýhody

Mnozí uživatelé považují za největší nevýhodu chybějící aplikaci pro zařízení s operačním systémem iOS nebo Android. Ověřování e-mailů není povinné, tudíž se může stát, že narazíte na zcela falešný profil. Další nevýhodou je, že není zajištěná ruční kontrola fotografií, což opět přispívá k zakládání falešných profilů, kde najdete jako profilovku třeba obrázek z reklamy a podobně.

Zajímavosti

U většiny seznamek, jako je například eDarling, jejíž recenzi jsme pro vás připravili již v červnu letošního roku, řadíme mezi zajímavosti aplikaci, ovšem Jennezávazně.cz nic takového nemá.

Tato seznamovací stránka pro změnu nabízí možnost posílat si mezi sebou virtuální dárky, aktivovat si superschopnost nebo používat oblíbené emotikony, bez kterých to snad na žádném chatu pořádně nejde. Jak jinak vyjádřit třeba radost nebo se pošťuchovat bez pořádného vysmátého smajlíku.

Hodnocení

Stejně jako i jiné seznamky, má také Jennezávazně.cz co nabídnout. Rozhodně je to dostatečně velká uživatelská základna, dobře fungující a velmi přehledný web, spousta užitečných funkcí a různé vychytávky jako emoji a podobně.
Jinak si myslím, že má seznamka dost slušný potenciál, i když některým uživatelům se nelíbí, když moderátoři posílají zprávy, jako kdyby to byli běžní uživatelé, a testují tak, jestli dotyčná osoba není falešný profil.

Za vyzkoušení nikdo nic nedá a je navíc možnost se registrovat zdarma. Kdykoliv pak můžete profil zase smazat a není nutné platit VIP členství, pokud prostě nechcete.

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Reply
    Tomáš Burian 12.6.2024 v 17:13

    Dobrý den chtěl bych zrušit a úplně opustit skupinu.

Přidat komentář

Recenzer
Logo