Sušičky prádla LG

Sušičky LG jsou známé svým vysokým výkonem, nízkou spotřebou elektrické energie a dokonalým moderním designem. Atraktivitu jim dodává také maximální kapacita bubnu pro velký objem prádla k sušení. Každá sušička je vyzbrojena senzory sušení, které s pomocí dvojitých čidel zajistí naprosto dokonalý výsledek sušení. Kromě velkého prostoru v bubnu a úsporného provozu patří k velkým přednostem sušiček prádla LG velmi tichý chod.

Všechny sušičky LG

Spotřebiče této značky garantují velmi vysokou odolnost a dlouhou životnost, a to i v případě, že budete sušičku používat opravdu každý den, neboť jsou přizpůsobené frekventovanému využití. Kondenzační čerpadlo pracuje na opravdu vysokém výkonu, zvládne automaticky optimalizovat spotřebu elektrické energie podle skutečného objemu prádla, které se aktuálně suší, stejně tak zohledňuje i typ prádla vloženého do bubnu.

Všechny sušičky prádla LG jsou vyzbrojené spoustou zajímavých programů, určených pro sušení běžného i velmi jemného prádla. Nechybí ani takové vychytávky jako program pro snadné žehlení nebo třeba osvěžení oblečení. Poradí si dokonce i s velkým objemným prádlem, přičemž i při sušení tohoto druhu prádla je garantován úsporný provoz sušičky.

O značce LG

Společnost Goldstar, jak zněl původní název LG, vznikla v roce 1958 a na začátku se zabývala výrobnou televizorů, chladniček, praček, rádií a také klimatizačních zařízení. Během expanze na americký trh se v roce 1995 začala používat značka LG, jak jí známe dnes. LG je známá svými poprvé, respektive první plazmou vyvinutou v roce 1998, první internetovou chladničkou z roku 2000 a také je tu rok 2003 kdy poprvé vstupuje na trh s mobilními telefony GSM.

Značka LG se může pochlubit mnoha oceněními, které získala třeba za inovativní myšlenky, praktický a velmi příjemný design a mnoho dalších. Logo společnosti LG můžete zahlédnout i ve sportovním průmyslu, například na hokejových dresech hráčů (HC Sparta Praha), také se angažuje v nadačním fondu Srdce na dlani a v neposlední řadě je významným partnerem šampionátu Formule 1. LG podporuje i další aktivity, ať už jde o fotbal, snowboard, hokej, kriket a mnoho dalších.

Pokud jde o produkty LG, tak kromě sušiček můžete pořídit pračky, reproduktory, robotické i klasické vysavače, smartphony, soundbary, Blu-Ray přehrávače, domácí kina, DVD přehrávače, mobilní telefony atd. Kromě spotřebičů do domácnosti, je LG profesionálem také v případě klimatizačních jednotek, IT produktů a dokonce nabízí řešení pro větší firmy i hotely.

Sušičky prádla LG můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo