Electrolux EW7H438BC

Předem plněná kondenzační sušička Electrolux EW7H438BC má kapacitu bubnu 8 kilogramů, takže se hodí i pro větší rodiny, u kterých bývá běžná velká intenzita praní. Roční spotřeba elektrické energie činí 309 kWh, to je sice o něco víc, než bývá zvykem u dnešních spotřebičů, ale i tak je to ještě poměrně slušné.

Sušička Electrolux EW7H438BC byla zařazena do energetické A+, zatímco třída účinnosti kondenzace je B. S hlučností to není tak hrozné, nepřekračuje 66 dB, to je tak trochu průměr, ale zase to kompenzuje kapacitou.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Vybavení a funkce

Kondenzační sušička Electrolux EW7H438BC má celkem 12 programů, jež zahrnují běžné programy pro bavlnu, syntetiku atd. Technologie GentleCare využívá na sušení poloviční teplotu oproti jiným sušičkám, díky tomu nepůsobí na prádlo tak vysoké teploty a sušení je šetrnější.

Vlhkost každé várky prádla automaticky změří technologie SensiCare a přizpůsobí tomu čas cyklu, spotřebu vody i elektrické energie. Efektivní a účinnou cirkulaci vzduchu v sušičce zajišťuje filtrační systém EcoFlow, který se snadno čistí.

Funkce Reverse Plus se stará o pohyb bubnu a to dvěma směry, což snižuje riziko pomačkání oděvů a prádlo je pak rovnoměrně vysušeno, měkké, hebké a hlavně jej můžete okamžitě ukládat do skříně. Funkce odloženého startu je velkou výhodou, protože si můžete sušení načasovat přesně podle potřeby.

Sušička Electrolux EW7H438BC má ve výbavě také dotykový displej s intuitivním ovládáním funkcí a nastavení programů sušení, zvuková signalizace upozorňuje na konec sušení a v případě problémů s místem pro otevření dvířek, je možné provést změnu jejich závěsu, tedy směr otevírání.

Parametry

Výrobce: Electrolux
Zařazení: kondenzační sušička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 66 dB
Tepelné čerpadlo: ano
Počet programů: 12
Spotřeba el. energie za hodinu: 2,6 kWh
Energetická třída: A+
Výška: 85 cm
Šířka: 60 cm
Hloubka: 60 cm
Hmotnost: 50,5 kg

Fotografie

 

Electrolux EW7H438BC

Zajímá vás ještě více detailů? Podívejte se přímo do Návodu – Electrolux EW7H438BC

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

SLIM sušička Electrolux EW7H438BC nás kromě designu, potěší přijatelnou cenou, za kterou získáte kvalitní a velmi šetrně sušící spotřebič v úzkém provedení. Spotřeba energie by mohla být sice menší, ale zase nám to vynahradí perfektně vysušeným a hlavně nepomačkaným prádlem, které je po skončení cyklu možné okamžitě uklízet do skříně. Nezabere moc místa a pracuje maximálně efektivně. Určitě je dobré porovnat sušičku Electrolux EW7H438BC se spotřebičem od jiného výrobce, podívejte se třeba na Siemens WT47W590.

Design
9
Ovládání
8.5
Údržba
9
Klady
  • návod
  • české popisy
  • pěkný design
  • snadné ovládání
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Více o této sušičce Electrolux najdete tady.

Tento model můžete výhodně nakoupit v Mall.cz.

Nejprodávanější sušičky prádla

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo