Tepelná čerpadla Alpha Innotec

Tepelná čerpadla Alpha Innotec nabízí takové produkty, které jsou v podstatě připravená k instalaci tzv. na klíč. Hodí se pro novostavby, ale i pro stávající objekty, které plánuje jejich majitel modernizovat. Ze vzduchu, vody či země je možné získat díky čerpadlu téměř 75 % energie, která vám zajistí ohřev vody, vytápění, ale také chlazení.

Ročně je možné ušetřit mnoho finančních prostředků, které jinak utratíte za vytápění pomocí plynu, elektřiny, uhlí nebo dřeva. S tepelnými čerpadly Alpha Innotec vám odpadá nutnost pořizovat zásoby uhlí a dřeva na zimu, navíc můžete vše ovládat prostřednictvím svého chytrého telefonu nebo notebooku tzv. na dálku.

Vzhledem k tomu, že kromě vytápění zvládají čerpadla také ohřev vody či ochlazování, nebudete potřebovat klimatizaci, bojler, ani žádné další podobné zařízení. Tepelná čerpadla Alpha Innotec jsou maximálně šetrná vůči životnímu prostředí a nehrozí znečištění vzduchu.

K nevýhodám samozřejmě patří nutná investice při pořizování čerpadla, přičemž počáteční náklady mají návratnost cca do 4 let od jeho uvedení do provozu.

Co potěší je, že na tepelná čerpadla Alpha Innotec je možné získat dotaci od státu a to ve výši až 100 000 korun, což rozhodně není zanedbatelná částka. Jediné, co musíte splňovat, je výměna starého kotle za daleko ekonomičtější a hlavně ekologičtější způsob vytápění domu či bytu.

Zjistit více

Proč pořídit tepelná čerpadla Alpla Innotec?

Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou ta vůbec nejtišší, jaká můžete pořídit pro venkovní instalaci. V zimě vám prostory vytopí, v létě zase ochladí. Na trhu najdete nejpestřejší nabídku čerpadel vzduch-voda i země-voda právě od této značky.
Nebudete ochuzeni o pravidelný záruční, ale rovněž pozáruční servis. Tepelná čerpadla země-voda umí z 1 kW elektřiny vytvořit 5,1 kW tepelné energie. Alpha Innotec je jedinou značkou, jejíž tepelná čerpadla mají výkon až 31 kW, takže jsou schopná vytopit i hodně velkou budovu.

Tepelná čerpadla Alpha Innotec země-voda vynikají zejména svou tichostí a extrémně dlouhou životností, která dosahuje až parádních 20 let. Teplou vodu zvládnou ohřát až do teploty 65 stupňů.

Velkou výhodou je možnost tzv. pasivního chlazení, kdy není potřeba používat kompresor, takže můžete bez obav ochlazovat celý prostor v podstatě skoro zdarma. Účinnost je velmi vysoká, navíc zvládnou vyrobit daleko více tepla, než tepelná čerpadla vzduch-voda, protože z 1 kW energie vznikne více než 5kW tepla.

Ovládání čerpadla je možné prostřednictvím internetu, takže můžete být klidně v parku a na svém chytrém telefonu si nastavíte vše potřebné.

O značce Alpha Innotec

Značka Alpha Innotec vznikla v roce 1998 a již od svého založení patří ke špičce mezi výrobci tepelných čerpadel. Jedná se o tradiční německou značku, která si dává záležet na špičkové kvalitě a vynikajícím zpracování každého jednotlivého produktu, který je uveden na trh.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Alpha Innotec můžete nakoupit v Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo