Tepelná čerpadla Nibe

Tepelná čerpadla Nibe patří již přes 30 let k naprosté špičce. Představují vysoce kvalitní produkty od švédského výrobce NIBE Industrier AB. Jedná se o nejprodávanější tepelná čerpadla, která díky špičkovým technologiím zajišťují úsporné vytápění, ohřev vody, chlazení i větrání.

Zjistit více

To vše s maximální ohleduplností vůči životnímu prostředí. Veškeré produkty se pyšní naprosto jasným a jednoduchým ovládáním, moderním designem i spolehlivostí. Sortiment zahrnuje ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy, ale i mnohé příslušenství.

Zkušenosti společnosti jsou výsledkem, že každé jednotlivé tepelné čerpadlo je moderní a energeticky účinné. Nechybí ani produkty pro tzv. chytrou domácnost v podobě nové řady tepelných čerpadel S.

Zákazníci mají k dispozici také online službu myUplink. Tam můžete sledovat aktuální stav tepelného čerpadla, ale najdete tam i spoustu užitečných informací. Na trhu narazíte na tepelná čerpadla Nibe země-voda, která jsou vhodná pro vytápění, dodávku teplé vody i chlazení během tropických letních měsíců.

Dále jsou k dispozici tepelná čerpadla Nibe vzduch-voda, ty jsou ideální na vytápění během zimních měsíců a pro celoroční ohřev vody. Poslední kategorií jsou ventilační tepelná čerpadla Nibe vhodná na chlazení, vytápění, větrání i pro dodávku teplé vody.

O značce Nibe

Společnost Nibe vznikla před více než 70 lety ve švédském hrabství Smaland, přičemž první ohřívač vody se začal vyrábět roku 1952. První tepelné čerpadlo Nibe spatřilo světlo světa v roce 1981.

Jednalo se o tepelné čerpadlo odpadního vzduchu. Od té doby pokročila společnost kupředu a bez problémů se jí daří udržovat krok s konkurencí.

Tepelná čerpadla Nibe můžete nakoupit těchto e-shopech: Woltair.czNibe.eu

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (79 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

4 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Nibe nebrat. Koupil jsem ho asi před 5ti roky. Bylo příšerně hlučné a reklamace nepomohly. Učinnost bídná. Po čtyřech letech jsem dům prodal a nový majitel ho vyhodil, i když bylo zánovní. Raději koupil nové. Ale kdo na to má, aby si každých 5 let nové čerpadlo. Nibe mu teď stojí na zahradě a neví co s ním.

  2. Nibe je hodně dobrá značka, původně jsem sice uvažoval o jiném tepelném čerpadle, ale má paní se rozhodla, že vezmeme tuto značku. Nakonec to byla velmi dobrá volba.

  3. Máme tepelné čerpadlo Nibe asi rok a jsme s ním velmi spokojeni. Zatím nenastala žádná potíž, funguje dobře, není nijak hlučné, takže dobrá investice.

  4. Tepelná čerpadla Nibe jsem doposud ani neznal, dokud jsem nenarazil na váš článek. Manželce jsem navrhl, že zkusíme získat více informací a musím uznat, že to nebylo na škodu, protože už máme čerpadlo této značky zabudované a plně funkční.

Přidat komentář

Recenzer
Logo