Tepelná čerpadla Nibe

Tepelná čerpadla Nibe patří již přes 30 let k naprosté špičce. Představují vysoce kvalitní produkty od švédského výrobce NIBE Industrier AB. Jedná se o nejprodávanější tepelná čerpadla, která díky špičkovým technologiím zajišťují úsporné vytápění, ohřev vody, chlazení i větrání.

Zjistit více

To vše s maximální ohleduplností vůči životnímu prostředí. Veškeré produkty se pyšní naprosto jasným a jednoduchým ovládáním, moderním designem i spolehlivostí. Sortiment zahrnuje ohřívače vody, akumulační nádrže, zařízení pro solární systémy, ale i mnohé příslušenství.

Zkušenosti společnosti jsou výsledkem, že každé jednotlivé tepelné čerpadlo je moderní a energeticky účinné. Nechybí ani produkty pro tzv. chytrou domácnost v podobě nové řady tepelných čerpadel S.

Zákazníci mají k dispozici také online službu myUplink. Tam můžete sledovat aktuální stav tepelného čerpadla, ale najdete tam i spoustu užitečných informací. Na trhu narazíte na tepelná čerpadla Nibe země-voda, která jsou vhodná pro vytápění, dodávku teplé vody i chlazení během tropických letních měsíců.

Dále jsou k dispozici tepelná čerpadla Nibe vzduch-voda, ty jsou ideální na vytápění během zimních měsíců a pro celoroční ohřev vody. Poslední kategorií jsou ventilační tepelná čerpadla Nibe vhodná na chlazení, vytápění, větrání i pro dodávku teplé vody.

O značce Nibe

Společnost Nibe vznikla před více než 70 lety ve švédském hrabství Smaland, přičemž první ohřívač vody se začal vyrábět roku 1952. První tepelné čerpadlo Nibe spatřilo světlo světa v roce 1981.

Jednalo se o tepelné čerpadlo odpadního vzduchu. Od té doby pokročila společnost kupředu a bez problémů se jí daří udržovat krok s konkurencí.

Tepelná čerpadla Nibe můžete nakoupit těchto e-shopech: Woltair.czNibe.eu

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (78 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo