Tepelná čerpadla Stiebel Eltron

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron se pyšní špičkovou kvalitou a velmi precizním zpracováním. Výstupní teplota je až 75 stupňů Celsia. Tato čerpadla jsou mimo jiné charakteristická velmi tichým chodem, efektivitou i elegantním designem.

Jestli chcete být energeticky nezávislí, pak jsou tato zařízení jasná volba. V novostavbách jsou tepelná čerpadla Stiebel Eltron vysoce účinná a pomáhají se snižováním nákladů na vytápění domu, ohřev teplé vody, ale také chlazení.

Neztratí se ani ve chvíli, kdy plánujete modernizovat starý otopný systém či jen vyměnit vysloužilý kotel za ekologický způsob vytápění.

Pokud zvolíte kombinaci tepelného čerpadla a větrací jednotky, pak se energetická náročnou domu výrazně sníží a ještě si budete moci užívat čistého a zdravého vzduchu. Každé tepelné čerpadlo Stiebel Eltron vám zajistí maximální komfort, pohodlí a dostatek energie.

S monoblokovými tepelnými čerpadly Stiebel Eltron máte hned tři funkce v jednom zařízení – vytápění, chlazení i ohřev vody. Tepelné čerpadlo má chladicí systém hermeticky uzavřen a to již při výrobě.

Když vám chybí vhodná místnost, která by fungovala jako tzv. technická, můžete zvolit čerpadlo podle potřeby a velikosti prostoru, ať už jej chcete umístit do malé místnosti nebo třeba ven. Vše je individuální a záleží na domluvě.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron vzduch-voda

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron vzduch-voda se hodí do prostředí, kde je tepleji. Dá se tak mnohem lépe využívat okolní teplota. Instalace je jednoduchá a rychlá, protože se dá umístit kamkoliv u domu. Výhodou je rovněž menší investice než u jiných čerpadel, takže nebudou tak vysoké pořizovací náklady.

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron země-voda

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron země-voda získávají energii z půdy, díky čemuž je instalace více náročná, než u předchozího typu.

Musíte pamatovat na potrubí, které se musí instalovat do země, ale i další úpravy. Přesto mají tato čerpadla nejlepší a nejvyšší účinnost, stejně jako nejlevnější provoz. Velkým plusem je i to, že jsou tichá, takže mohou klidně být uvnitř nemovitosti.

O nás

Společnost Stiebel Eltron vznikla v roce 1924 v Německu a řadí se ke špičce ve své kategorii. Zabývá se nejen výrobou tepelných čerpadel, ale také produkty klimatizačních, ventilačních a systémových technologií.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Stiebel Eltron můžete nakoupit také v: Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (72 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo