Tepelná čerpadla Bosch

Tepelná čerpadla Bosch se řadí k mimořádně energeticky účinným zařízením, která tak bez problémů zvládají maximálně ochránit životní prostředí. Zároveň s tím jsou z dlouhodobého hlediska schopné snížit náklady nejen na vytápění, ale také při ohřevu teplé vody.

Vynikají vynikajícími technickými parametry a moderním nadčasovým designem. Mají mimořádnou účinnost, přičemž topný faktor dosahuje až 5,31. Jsou tak vůbec nejúčinnějšími na našem trhu. Co se týká hlučnosti, ta je vskutku minimální, neboť nepřesahuje 40 dB při vzdálenosti do 1 metru od čerpadla.

U modelů, která disponují nočním režimem, je hodnota hluku ještě mnohem nižší. Ve chvíli, kdy svou nemovitost vybavíte tepelným čerpadlem Bosch, můžete dosáhnout úspory až 60 % nákladů vytápění.

Tepelná čerpadla Bosch vzduch-voda využívají jako zdroj tepelné energie venkovní vzduch, přičemž jsou vhodná pro chlazení, vytápění i ohřev vody. Mají hodně tichý provoz a nízké provozní náklady.

Zahrnují tepelná čerpadla určená pro rodinné domy, novostavby, ale také pro modernizaci starších řadových domů. Vždy záleží na aktuálním modelu, který zvolíte, protože jiný typ tepelného čerpadla se hodí pro vícegenerační rodinný dům a jiný pro bytový dům či komerční objekt.

Tepelná čerpadla vzduch-vzduch udržují ideální teplotu po celý rok, navíc disponují funkcí vytápění i chlazení. Stejně jako předchozí typ mají velmi tichý provoz. Zaručují čistý a zdravotně nezávadný vzduch.

Výhodou je i kvalitní provedení a velmi elegantní design nejen u vnitřní, ale rovněž u vnější jednotky. Opět je jen na vás, jestli budete chladit či vytápět rodinný dům, bytový dům nebo komerční prostory, a podle toho si následně vyberete ideální model.

O značce Bosch

Značka Bosch byla založena v roce 1886 ve Stuttgartu. Společnost je známá mnoha svými výrobky, ale pokud jde o oblast vytápění, tak ušla hodně dlouhou cestu, kdy od přihlášeného patentu na průtokový ohřívač, přes kombinovaný kotel s plynulou regulací a další podobné výrobky, dorazila až k tepelným čerpadlům. Ostatně v roce 2019 přichází tepelná čerpadla Compress se svou jednoduchostí, praktičností, úsporností a vysokou kvalitou.

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (62 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo