Tepelná čerpadla LG

Tepelná čerpadla LG najdete v kategorii čerpadel vzduch-voda. Využívají snadno dostupný obnovitelný zdroj energie a v současné době jsou tím nejvíce ekologickým řešením pro vytápění domácností i komerčních budov.

Během zimních měsíců je to skvělý způsob, jak prostory vytopit, zatímco v letním období je to ideální a velmi příjemná klimatizace. Když si pořídíte tepelné čerpadlo LG, tak ušetříte nejen spoustu finančních prostředků v rámci nižších nákladů na vytápění, ale také životní prostředí.

Zjistit více

Čerpadla jsou nejen perfektní volbou pro jakoukoliv novostavbu, protože je to optimální zdroj tepla, ale hodí se i pro starší domy, kde plánujete rekonstrukci. Dají se totiž využít jak pro podlahové topení, tak nové radiátory, a dokonce i pro stará litinová topná tělesa.

Pomocí Smart ThinQ je možné topení ovládat prostřednictvím vašeho chytrého telefonu, ať už máte operační systém iOS nebo Android. Aplikace je velmi přehledná, jednoduchá, se spoustou funkcí a možností ovládání z jakéhokoliv místa, kde zrovna jste.

Co potěší je funkce Anti-Legionella, která zajistí, aby se v útrobách vašeho teplovodního systému, bojleru či klimatizaci neusadila nežádoucí bakterie Legionella. Jednou za týden se voda v zásobníku automaticky ohřeje na 70 stupňů, čímž bude chránit nejen vaše zařízení, ale i vás samotné.

Každé čerpadlo je vybaveno novým LG kompresorem, který má vysokou výkonnost, nízké vibrace a zcela jednoduchou konstrukci, která vznikla pro ta čerpadla, jejichž účinnost je vyšší a mají delší životnost.

Zajímavé je také ekologické chladivo R32, které zajišťuje tepelnému čerpadlu mnohem lepší tepelný výkon, ale i menší spotřebu energie pro získání tepla. Dokonce i ve chvíli, kdy je venku větší chlad, bude čerpadlo podávat dostatečně vysoký výkon.

Monobloková tepelná čerpadla LG disponují venkovní jednotkou, která je propojená s vašim topným systémem přímo pomocí topné vody. Do vnitřních prostor domu se tak instaluje pouze panel ovládání, případně bivalentní zdroj tepla se zásobníkem teplé vody.

Tepelná čerpadla LG Split tvoří venkovní jednotka, kterou pojí chladivové potrubí s vnitřní jednotkou. Tím je teplo z chladiva předáno topnému systému.

O značce LG

Společnost vznikla roku 1958 v Koreji a od počátku se specializovala na výrobu rádií, televizí, praček či chladniček. Postupně se značka vypracovala přes mnohé další produkty až po kategorii klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel, která nabízí špičkovou kvalitu i vynikající zpracování.

Zjistit více

Tepelná čerpadla LG můžete nakoupit v Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo