Tepelná čerpadla Samsung

Tepelná čerpadla Samsung pracují na systému vzduch-voda a poskytují díky tomu tzv. nízkoteplotní vytápění s nízkými provozními náklady.

Společnost je na poli tepelných čerpadel nováčkem a s ohledem na náklady při pořizování se rozhodla věnovat hlavně tomuto typu. Jedná se o monobloková tepelná čerpadla Samsung EHS a splitová tepelná čerpadla Samsung EHS ClimateHub.

Zjistit více

Jestli jsou tepelná čerpadla Samsung schopná něčím zaujmout, je to jednoznačně vysoký výkon, široký pracovní rozsah, příznivá cena, kvalitní zpracování a v neposlední řadě také uživatelský příjemné ovládání, které zvládne opravdu úplně každý.

EHS zařízení zajistí vysoce efektivní výkon v každém ročním období, ostatně výkon vytápění je vždy optimalizován na základě aktuální provozní teploty.

Pokud jde o výhody tepelných čerpadel Samsung, pak na prvním místě je jednoznačně maximální šetrnost vůči životnímu prostředí. Čerpadla umí nemovitost vytopit, ale zároveň také ochladit. Topný výkon garantuje značka Samsung při venkovních teplotách až do -25 stupňů Celsia.

O značce Samsung

Společnost Samsung vznikla v roce 1938 a nabídka jejich produktů je opravdu pestrá, protože na trhu ji najdete v mnoha kategoriích. Přestože v oblasti tepelných čerpadel je tato značka ještě svým způsobem v plenkách, nabízí vysoce kvalitní a velmi dobře zpracované výrobky, které mohou zákazníkům zajistit nejen vytápění domu, ale také ohřev vody a chlazení.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Samsung můžete nakoupit v Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (74 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Nemůžete si s manželem tepelná čerpadla Samsung vynachválit. Dokonce jsme tuto značku doporučili i sousedům, když se rozhodovali, jaké čerpadlo vybrat. Za nás ideální volba.

  2. Samsung je hodně dobrá značka v mnoha oblastech, takže když jsme s přítelkyní řešili tepelné čerpadlo, padla volba právě na tuto značku. Musím uznat, že je čerpadlo velmi kvalitní a spolehlivě.

Přidat komentář

Recenzer
Logo