Tepelná čerpadla Regulus

Tepelná čerpadla Regulus patří mezi vysoce kvalitní produkty, přičemž tato společnost patří k předním dodavatelům na našem trhu. Pro tato čerpadla jsou charakteristické zásadní vlastnosti. Mezi ně patří vysoká úspora energie, velmi tichý chod každého jednotlivého tepelného čerpadla, špičková kvalita, ty nejlepší parametry a také dlouhodobá péče o zákazníka.

Společnost si dává záležet na co nejlepším, a hlavně správném technickém návrhu pro kompletní topný systém s tepelným čerpadlem. Snadno je tak možné dosáhnout optimálního nastavení a zajistit mnohem delší životnost čerpadla, a tím i větší úspory finančních prostředků.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Regulus vyrábí švédská společnost CTC Enertech, což je firma, která jako vůbec první uvedla na trh tepelná čerpadla vzduch/voda. Výrobce patří k naprosté špičce v tomto oboru. Všechna tepelná čerpadla Regulus mají certifikáty garantující, že uváděné údaje jsou skutečně správné, ale také, že se jedná o seriózního dodavatele, který zajistí i servis.

Vynikají dlouhou životností a vysokou kvalitou. Výrobce si dává záležet zejména na inovacích, to se odráží zejména u nových čerpadel s těmi nejlepšími parametry. Teplota vstupní vody dosahuje až +65°C, ohřev vody tepelná čerpadla vzduch/voda zvládají při teplotách až -22°C, mají velmi tichý chod, snadno se montují a mají kompaktní provedení.

Tepelná čerpadla Regulus mají zajištěný také záruční a pozáruční servis, přičemž je možné i rozšíření, například pro ohřev bazénu, solární systém a podobně. Nechybí rovněž možnost využívat tzv. vzdálený dohled, kdy odborníci mohou řešit nastavení tepelného čerpadla a monitorovat jeho provoz. Co se týká druhů tepelných čerpadel Regulus, tak lze využít typ vzduch/voda, nebo také země/voda.

O značce Regulus

Společnost byla založena v roce 1992 v Praze a jedná se o čistě českou firmu. Ta se pyšní systémem managementu jakosti, který splňuje veškeré požadavky ČSN EN ISO 9001:2009. Každé tepelné čerpadlo je vždy v průběhu výrobního procesu kontrolováno a podle potřeby i testováno.

Od roku 2012 dokonce vlastní značku kvality Q-label na úplně všechna tepelná čerpadla CTC. V roce 2017 dokonce získala značka certifikační značku HP KEYMARK. Ta je plnohodnotnou náhradou Q-Label.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Regulus můžete nakoupit v těchto e-shopech: Regulus.cz a Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (66 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo