Tepelná čerpadla Regulus

Tepelná čerpadla Regulus patří mezi vysoce kvalitní produkty, přičemž tato společnost patří k předním dodavatelům na našem trhu. Pro tato čerpadla jsou charakteristické zásadní vlastnosti. Mezi ně patří vysoká úspora energie, velmi tichý chod každého jednotlivého tepelného čerpadla, špičková kvalita, ty nejlepší parametry a také dlouhodobá péče o zákazníka.

Společnost si dává záležet na co nejlepším, a hlavně správném technickém návrhu pro kompletní topný systém s tepelným čerpadlem. Snadno je tak možné dosáhnout optimálního nastavení a zajistit mnohem delší životnost čerpadla, a tím i větší úspory finančních prostředků.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Regulus vyrábí švédská společnost CTC Enertech, což je firma, která jako vůbec první uvedla na trh tepelná čerpadla vzduch/voda. Výrobce patří k naprosté špičce v tomto oboru. Všechna tepelná čerpadla Regulus mají certifikáty garantující, že uváděné údaje jsou skutečně správné, ale také, že se jedná o seriózního dodavatele, který zajistí i servis.

Vynikají dlouhou životností a vysokou kvalitou. Výrobce si dává záležet zejména na inovacích, to se odráží zejména u nových čerpadel s těmi nejlepšími parametry. Teplota vstupní vody dosahuje až +65°C, ohřev vody tepelná čerpadla vzduch/voda zvládají při teplotách až -22°C, mají velmi tichý chod, snadno se montují a mají kompaktní provedení.

Tepelná čerpadla Regulus mají zajištěný také záruční a pozáruční servis, přičemž je možné i rozšíření, například pro ohřev bazénu, solární systém a podobně. Nechybí rovněž možnost využívat tzv. vzdálený dohled, kdy odborníci mohou řešit nastavení tepelného čerpadla a monitorovat jeho provoz. Co se týká druhů tepelných čerpadel Regulus, tak lze využít typ vzduch/voda, nebo také země/voda.

O značce Regulus

Společnost byla založena v roce 1992 v Praze a jedná se o čistě českou firmu. Ta se pyšní systémem managementu jakosti, který splňuje veškeré požadavky ČSN EN ISO 9001:2009. Každé tepelné čerpadlo je vždy v průběhu výrobního procesu kontrolováno a podle potřeby i testováno.

Od roku 2012 dokonce vlastní značku kvality Q-label na úplně všechna tepelná čerpadla CTC. V roce 2017 dokonce získala značka certifikační značku HP KEYMARK. Ta je plnohodnotnou náhradou Q-Label.

Zjistit více

Tepelná čerpadla Regulus můžete nakoupit v těchto e-shopech: Regulus.cz a Woltair.cz

Podobné články, co by vás mohli zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (70 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

3 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Regulus je hodně dobrá značka, čerpadlo máme asi rok a zatím spokojenost. Výhodou bylo, že jsme se s manželkou nemuseli o nic starat, naopak nám odborná firma se vším pomohla.

  2. Přemýšlíme, že pořídíme tepelné čerpadlo Regulus. Poradíte, jaké zvolit pro menší rodinný dům cca 140 m2?

  3. Nechali jsme si minulý měsíc instalovat tepelné čerpadlo Regulus a spokojenost. Zatím nenastal absolutně žádný problém, tak snad bude všechno fungovat jak má co nejdéle.

Přidat komentář

Recenzer
Logo