Jedná se o novou streamovací službu z dílny TV Nova, která pracuje v online prostředí. Díky tomu je možné sledovat všechny pořady kdykoliv a kdekoliv vás jen napadne, a to prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu.

voyo

Logo – Voyo

Samozřejmostí je i možnost připojení přes notebook nebo stolní počítač. Pro vyzkoušení je nutné přihlášení přes vlastní účet. Ovšem máte možnost si vše vyzkoušet po dobu 7 dní zcela zdarma, a teprve poté se rozhodnout, jestli zaplatíte předplatné.

Vyzkoušet Voyo

Představení služby

Streamovací databáze, jak by se Voyo dalo nazvat, obsahuje aktuálně přes 2 000 filmů a seriálu. Ovšem nejsou to pouze filmy, najdou se tu i mnohé oblíbené pořady, ať už různé soutěže, pořady pro děti, a dokonce i sportovní přenosy živě, stejně jako jejich záznamy.

Největším plusem je možnost podívat se na nové díly jednotlivých seriálů a to o 7 dní dříve, než bude jejich oficiální premiéra v televizi.

Pokud jde o ty nejlepší a nejoblíbenější pořady, pak nechybí seriály Ulice, Ordinace v Růžové zahradě, Specialisté, Comeback, Odznak Vysočina nebo i ze starší tvorby Doktoři z počátků či Pojišťovna štěstí.

Jsou tu také různé soutěže a TV pořady jako Výměna manželek, Masterchef, SuperStar nebo také Svatba na první pohled, Love Island, Snídaně s Novou a mnoho dalších.

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Nebudete ochuzeni ani o oblíbené české pohádky jako Čertova nevěsta, Dešťová víla, Peklo s princeznou, S čerty nejsou žerty, Pyšná princezna, německé pohádky a spoustu dalších.

Všechny tyto pořady, respektive celá filmová knihovna je k dispozici kdykoliv, kdekoliv a hlavně zcela bez reklam. České i zahraniční filmové hity, oceňované pořady i často nikdy nekončící seriály, to vše máte přístupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Voyo na 7 dní zdarma umožňuje sledovat stejný obsah, jako při plnohodnotném předplatném. Ovšem to neplatí pro sportovní obsah a kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, sportovní přenosy VoyoSpecial a tituly Voyo Originál.

Streamovací službu je možné sledovat i v zahraničí, ovšem pouze v rámci členských států Evropské Unie, a to jen za podmínky, že máte trvalý pobyt na území České republiky.

Při registraci stačí několik údajů a můžete vesele sledovat celou bohatou nabídku. Základ tvoří e-mailová adresa a heslo, které si musíte zapamatovat pro příští přihlášení.

Dále zadáte, že chcete Voyo na zkoušku nebo rovnou měsíční předplatné. Kdo má, může zadat i kód kuponu. Jinak bez kuponu přejdete rovnou k platební metodě.

Web Voyo

Web Voyo

Cena

Když se rozhodnete pro Voyo na zkoušku po dobu 7 dní zdarma, tak ihned po aktivaci bude z vaší platební karty očkována 1 koruna a dojde k ověření vašich údajů. Účet můžete deaktivovat, ale pokud to neuděláte, dojde ve chvíli, kdy 7 denní období zdarma končí, k automatickému stržení platby, a to ve výši 159 Kč, což je měsíční cena předplatného na 1 měsíc.

Tím je váš účet aktivován naplno. Vzhledem k tomu, že s předplatným a účtem je automaticky aktivována opakovaná platba, budou vám peníze strhávány pravidelně každý měsíc ve stejný den, takže se nemusíte o nic starat a hlídat platbu.

Předplatné se aktivuje vždy na 30 dní a automatická platba je zadána zcela automaticky. Kdyby nebyl na účtu dostatek finančních prostředků nebo se z nějakého důvodu platba nezdaří, bude opakována za 24 hodin znovu a poté ještě 5 dní po vypršení předchozího předplatného.

Jak předplatné zrušit?

Jestli předplatné chtít nebudete, stačí účet deaktivovat. To je možné zcela zdarma, ale musíte to stihnout nejpozději 1 hodinu před termínem pro uplynutí bezplatné zkušební doby. Není to nic složitého. Stačí se přihlásit do vašeho účtu, na úvodní stránce kliknout na ikonu uživatele, potom vybrat záložku Moje předplatné.

Tam uvidíte aktuální nastavení vašeho účtu a informace o předplatném. Bez ohledu na to, jestli máte nastaveno 7 denní zkušební období nebo plnohodnotné měsíční předplatné, stačí kliknout na Zrušit opakování a potvrdit ANO.

Obsah je možné sledovat až dokud neskončí předplacené období či to na zkoušku. Váš účet pak přepne do neaktivního stavu a budete jen zaregistrovaní. To se hodí pro případ, že budete znovu chtít svůj účet aktivovat a sledovat pořady online.

Výhody a nevýhody

Podobně jako u Netflixu, je největší výhodou možnost sledování veškerého online obsahu zcela bez reklam, oproti běžné televizní nabídce. Nové díly vašich oblíbených seriálů uvidíte mnohem dříve než ostatní fanoušci v TV.

No a v neposlední řadě je obří výhodou možnost instalace aplikace, díky níž můžete své miláčky sledovat třeba i na chatě nebo když budete v kempu či na rybách, zkrátka kdekoliv budete chtít.

Za nevýhodu lze považovat to, že i když si zaregistrujete 5 zařízení, sledování je možné pouze na jednom z nich. Někomu dokonce vadí, že nabídka kvalitních titulů je dost omezená a videotéka neobsahuje nejaktuálnější filmové trháky. Nadšení nebudí ani nutnost zadávat platební údaje ve chvíli, kdy se chceme zaregistrovat pouze na 7 dní pro vyzkoušení.

Hodnocení

Tato streamovací služba je vhodná zejména pro fanoušky TV Nova a pořady, které na této stanici běží. Kdo totiž sleduje novácké seriály, může se podívat na nové díly mnohem dřív. Což potěší určitě každého příznivce.

Dobrá je i možnost si Voyo na 7 dní vyzkoušet. Deaktivace účtu je také rychlá, ale moc příznivců si nenajde potřeba platebních údajů. Za nás dáváme jeden palec nahoru. Možná by vás mohla zaujmout nabídka Netflixu.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.8/5 (65 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

21 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Štědronský 17.5.2023 v 9:32

  Dobrý den, dnes 17.5 probíhá výpadek VOYO. Proč? Děkuji

 2. Společně s nová který provozuje Voyo vůbec nekomunikuje že zákazníkama vůbec neřeší problém už jsem jim poslal foto a mohli by zkontrolovat aplikaci opravit je aby ti stoprocentně fungovalo na všech zařízeních ale jim to jedno hlavně jim přijdou prachy.!!

 3. Společně s nová který provozuje Voyo vůbec nekomunikuje že zákazníkama vůbec neřeší problém už jsem jim poslal foto a mohli by zkontrolovat aplikaci opravit je aby ti stoprocentně fungovalo na všech zařízeních ale jim to jedno hlavně jim přijdou prachy

 4. Dnes od 27 hodin není možné se vůbec na voyo připojit. Je nějaká porucha?

 5. Voyo se neustále seká, není možné se na seriály dívat. Jak je to možné proč si ho vlastně platím?

 6. Dobrý den, platím si voyo ale pořád se seká nebo došlo k chybě Při načítání aplikace, když si něco platím tak chci taky kvalitu. Můžu říct že nejsem spokojená.

 7. katastrofa, poslední dny se nedá absolutně na nic dívat. Příšerně se seká, 2-3 sekundové sekvence, nenačítá, vytuhává.

 8. Nejdříve jsem byl spokojený ,ale sekání programu a výpadky mě už fakt nebaví !! A nejedná se o slabé připojení ! Voyo evidentně není schopné bezproblémově nabízet tuto placenou službu . Určitě nebudu prodlužovat předplatné ..

 9. Voyo se hrozně seká , už se na to v podstatě nedá dívat plynule (ostatní platformy mě to na PC nedělají)

 10. Voyo totální odpad stránka která má fungovat na 100% nefunguje je už opět za 2 měsíce používání nejspíše přetížená a zase mají výpadek. Nechápu jak se něco takového muže stát když je to tak velká platforma pro filmy a seriály atd..

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo