Jedná se o novou streamovací službu z dílny TV Nova, která pracuje v online prostředí. Díky tomu je možné sledovat všechny pořady kdykoliv a kdekoliv vás jen napadne, a to prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu.

1x1.trans - Voyo

Logo – Voyo

Samozřejmostí je i možnost připojení přes notebook nebo stolní počítač. Pro vyzkoušení je nutné přihlášení přes vlastní účet. Ovšem máte možnost si vše vyzkoušet po dobu 7 dní zcela zdarma, a teprve poté se rozhodnout, jestli zaplatíte předplatné.

Vyzkoušet Voyo

Představení služby

Streamovací databáze, jak by se Voyo dalo nazvat, obsahuje aktuálně přes 2 000 filmů a seriálu. Ovšem nejsou to pouze filmy, najdou se tu i mnohé oblíbené pořady, ať už různé soutěže, pořady pro děti, a dokonce i sportovní přenosy živě, stejně jako jejich záznamy.

Největším plusem je možnost podívat se na nové díly jednotlivých seriálů a to o 7 dní dříve, než bude jejich oficiální premiéra v televizi.

Pokud jde o ty nejlepší a nejoblíbenější pořady, pak nechybí seriály Ulice, Ordinace v Růžové zahradě, Specialisté, Comeback, Odznak Vysočina nebo i ze starší tvorby Doktoři z počátků či Pojišťovna štěstí.

Jsou tu také různé soutěže a TV pořady jako Výměna manželek, Masterchef, SuperStar nebo také Svatba na první pohled, Love Island, Snídaně s Novou a mnoho dalších.

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Nebudete ochuzeni ani o oblíbené české pohádky jako Čertova nevěsta, Dešťová víla, Peklo s princeznou, S čerty nejsou žerty, Pyšná princezna, německé pohádky a spoustu dalších.

Všechny tyto pořady, respektive celá filmová knihovna je k dispozici kdykoliv, kdekoliv a hlavně zcela bez reklam. České i zahraniční filmové hity, oceňované pořady i často nikdy nekončící seriály, to vše máte přístupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Voyo na 7 dní zdarma umožňuje sledovat stejný obsah, jako při plnohodnotném předplatném. Ovšem to neplatí pro sportovní obsah a kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, sportovní přenosy VoyoSpecial a tituly Voyo Originál.

Streamovací službu je možné sledovat i v zahraničí, ovšem pouze v rámci členských států Evropské Unie, a to jen za podmínky, že máte trvalý pobyt na území České republiky.

Při registraci stačí několik údajů a můžete vesele sledovat celou bohatou nabídku. Základ tvoří e-mailová adresa a heslo, které si musíte zapamatovat pro příští přihlášení.

Dále zadáte, že chcete Voyo na zkoušku nebo rovnou měsíční předplatné. Kdo má, může zadat i kód kuponu. Jinak bez kuponu přejdete rovnou k platební metodě.

zpět k obsahu ↑

Cena

Když se rozhodnete pro Voyo na zkoušku po dobu 7 dní zdarma, tak ihned po aktivaci bude z vaší platební karty očkována 1 koruna a dojde k ověření vašich údajů. Účet můžete deaktivovat, ale pokud to neuděláte, dojde ve chvíli, kdy 7 denní období zdarma končí, k automatickému stržení platby, a to ve výši 159 Kč, což je měsíční cena předplatného na 1 měsíc.

Tím je váš účet aktivován naplno. Vzhledem k tomu, že s předplatným a účtem je automaticky aktivována opakovaná platba, budou vám peníze strhávány pravidelně každý měsíc ve stejný den, takže se nemusíte o nic starat a hlídat platbu.

Předplatné se aktivuje vždy na 30 dní a automatická platba je zadána zcela automaticky. Kdyby nebyl na účtu dostatek finančních prostředků nebo se z nějakého důvodu platba nezdaří, bude opakována za 24 hodin znovu a poté ještě 5 dní po vypršení předchozího předplatného.

zpět k obsahu ↑

Jak předplatné zrušit?

Jestli předplatné chtít nebudete, stačí účet deaktivovat. To je možné zcela zdarma, ale musíte to stihnout nejpozději 1 hodinu před termínem pro uplynutí bezplatné zkušební doby. Není to nic složitého. Stačí se přihlásit do vašeho účtu, na úvodní stránce kliknout na ikonu uživatele, potom vybrat záložku Moje předplatné.

Tam uvidíte aktuální nastavení vašeho účtu a informace o předplatném. Bez ohledu na to, jestli máte nastaveno 7 denní zkušební období nebo plnohodnotné měsíční předplatné, stačí kliknout na Zrušit opakování a potvrdit ANO.

Obsah je možné sledovat až dokud neskončí předplacené období či to na zkoušku. Váš účet pak přepne do neaktivního stavu a budete jen zaregistrovaní. To se hodí pro případ, že budete znovu chtít svůj účet aktivovat a sledovat pořady online.

zpět k obsahu ↑

Výhody a nevýhody

Podobně jako u Netflixu, je největší výhodou možnost sledování veškerého online obsahu zcela bez reklam, oproti běžné televizní nabídce. Nové díly vašich oblíbených seriálů uvidíte mnohem dříve než ostatní fanoušci v TV.

No a v neposlední řadě je obří výhodou možnost instalace aplikace, díky níž můžete své miláčky sledovat třeba i na chatě nebo když budete v kempu či na rybách, zkrátka kdekoliv budete chtít.

Za nevýhodu lze považovat to, že i když si zaregistrujete 5 zařízení, sledování je možné pouze na jednom z nich. Někomu dokonce vadí, že nabídka kvalitních titulů je dost omezená a videotéka neobsahuje nejaktuálnější filmové trháky. Nadšení nebudí ani nutnost zadávat platební údaje ve chvíli, kdy se chceme zaregistrovat pouze na 7 dní pro vyzkoušení.

zpět k obsahu ↑

Hodnocení

Tato streamovací služba je vhodná zejména pro fanoušky TV Nova a pořady, které na této stanici běží. Kdo totiž sleduje novácké seriály, může se podívat na nové díly mnohem dřív. Což potěší určitě každého příznivce.

Dobrá je i možnost si Voyo na 7 dní vyzkoušet. Deaktivace účtu je také rychlá, ale moc příznivců si nenajde potřeba platebních údajů. Za nás dáváme jeden palec nahoru. Možná by vás mohla zaujmout nabídka Netflixu.


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

​​

1 komentář
  1. Reagovat
    Romana 22.2.2022 v 14:26

    Nedávno jsem si koupila konečně tuhle službu. Jsem velmi spokojená protože tam můžu sledovat moje oblíbené pořady jako je Love Island after apod..

    Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz