Jedná se o novou streamovací službu z dílny TV Nova, která pracuje v online prostředí. Díky tomu je možné sledovat všechny pořady kdykoliv a kdekoliv vás jen napadne, a to prostřednictvím svého chytrého telefonu či tabletu.

voyo

Logo – Voyo

Samozřejmostí je i možnost připojení přes notebook nebo stolní počítač. Pro vyzkoušení je nutné přihlášení přes vlastní účet. Ovšem máte možnost si vše vyzkoušet po dobu 7 dní zcela zdarma, a teprve poté se rozhodnout, jestli zaplatíte předplatné.

Vyzkoušet Voyo

Představení služby

Streamovací databáze, jak by se Voyo dalo nazvat, obsahuje aktuálně přes 2 000 filmů a seriálu. Ovšem nejsou to pouze filmy, najdou se tu i mnohé oblíbené pořady, ať už různé soutěže, pořady pro děti, a dokonce i sportovní přenosy živě, stejně jako jejich záznamy.

Největším plusem je možnost podívat se na nové díly jednotlivých seriálů a to o 7 dní dříve, než bude jejich oficiální premiéra v televizi.

Pokud jde o ty nejlepší a nejoblíbenější pořady, pak nechybí seriály Ulice, Ordinace v Růžové zahradě i 2, Specialisté, Comeback, Odznak Vysočina nebo i ze starší tvorby Doktoři z počátků či Pojišťovna štěstí.

Jsou tu také různé soutěže a TV pořady jako Výměna manželek, Masterchef, SuperStar nebo také Svatba na první pohled, Love Island, Snídaně s Novou a mnoho dalších.

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Nebudete ochuzeni ani o oblíbené české pohádky jako Čertova nevěsta, Dešťová víla, Peklo s princeznou, S čerty nejsou žerty, Pyšná princezna, německé pohádky a spoustu dalších.

Všechny tyto pořady, respektive celá filmová knihovna je k dispozici kdykoliv, kdekoliv a hlavně zcela bez reklam. České i zahraniční filmové hity, oceňované pořady i často nikdy nekončící seriály, to vše máte přístupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Voyo na 7 dní zdarma umožňuje sledovat stejný obsah, jako při plnohodnotném předplatném. Ovšem to neplatí pro sportovní obsah a kanály Nova Sport 1, Nova Sport 2, sportovní přenosy VoyoSpecial a tituly Voyo Originál.

Streamovací službu je možné sledovat i v zahraničí, ovšem pouze v rámci členských států Evropské Unie, a to jen za podmínky, že máte trvalý pobyt na území České republiky.

Při registraci stačí několik údajů a můžete vesele sledovat celou bohatou nabídku. Základ tvoří e-mailová adresa a heslo, které si musíte zapamatovat pro příští přihlášení.

Dále zadáte, že chcete Voyo na zkoušku nebo rovnou měsíční předplatné. Kdo má, může zadat i kód kuponu. Jinak bez kuponu přejdete rovnou k platební metodě.

Web Voyo

Web Voyo

Cena

Když se rozhodnete pro Voyo na zkoušku po dobu 7 dní zdarma, tak ihned po aktivaci bude z vaší platební karty očkována 1 koruna a dojde k ověření vašich údajů. Účet můžete deaktivovat, ale pokud to neuděláte, dojde ve chvíli, kdy 7 denní období zdarma končí, k automatickému stržení platby, a to ve výši 159 Kč, což je měsíční cena předplatného na 1 měsíc.

Tím je váš účet aktivován naplno. Vzhledem k tomu, že s předplatným a účtem je automaticky aktivována opakovaná platba, budou vám peníze strhávány pravidelně každý měsíc ve stejný den, takže se nemusíte o nic starat a hlídat platbu.

Předplatné se aktivuje vždy na 30 dní a automatická platba je zadána zcela automaticky. Kdyby nebyl na účtu dostatek finančních prostředků nebo se z nějakého důvodu platba nezdaří, bude opakována za 24 hodin znovu a poté ještě 5 dní po vypršení předchozího předplatného.

Vyzkoušet Voyo

Jak předplatné zrušit?

Jestli předplatné chtít nebudete, stačí účet deaktivovat. To je možné zcela zdarma, ale musíte to stihnout nejpozději 1 hodinu před termínem pro uplynutí bezplatné zkušební doby. Není to nic složitého. Stačí se přihlásit do vašeho účtu, na úvodní stránce kliknout na ikonu uživatele, potom vybrat záložku Moje předplatné.

Tam uvidíte aktuální nastavení vašeho účtu a informace o předplatném. Bez ohledu na to, jestli máte nastaveno 7 denní zkušební období nebo plnohodnotné měsíční předplatné, stačí kliknout na Zrušit opakování a potvrdit ANO.

Obsah je možné sledovat až dokud neskončí předplacené období či to na zkoušku. Váš účet pak přepne do neaktivního stavu a budete jen zaregistrovaní. To se hodí pro případ, že budete znovu chtít svůj účet aktivovat a sledovat pořady online.

Výhody a nevýhody

Podobně jako u Netflixu, je největší výhodou možnost sledování veškerého online obsahu zcela bez reklam, oproti běžné televizní nabídce. Nové díly vašich oblíbených seriálů uvidíte mnohem dříve než ostatní fanoušci v TV.

No a v neposlední řadě je obří výhodou možnost instalace aplikace, díky níž můžete své miláčky sledovat třeba i na chatě nebo když budete v kempu či na rybách, zkrátka kdekoliv budete chtít.

Za nevýhodu lze považovat to, že i když si zaregistrujete 5 zařízení, sledování je možné pouze na jednom z nich. Někomu dokonce vadí, že nabídka kvalitních titulů je dost omezená a videotéka neobsahuje nejaktuálnější filmové trháky. Nadšení nebudí ani nutnost zadávat platební údaje ve chvíli, kdy se chceme zaregistrovat pouze na 7 dní pro vyzkoušení.

Otázky a odpovědi

Kolik stojí Voyo?

Měsíční poplatek za přístup k videotéce Voyo je 159 Kč. Mnoho lidí ale může sledovat Voyo díky svým operátorům – je totiž součástí vybraných balíčků u O2, Vodafonu i T-Mobilu, takže spousta lidí už má Voyo v ceně a nemusí za něj platit nic navíc.

Je Voyo zdarma?

Samo o sobě ne, Voyo je placená streamingová služba, u níž je potřeba buď hradit měsíční poplatek nebo si předplatit některý z balíčků digitální televize u velkých operátorů. Nicméně je tu možnost vyzkoušet si Voyo na 7 dní zcela zdarma – musíte ale zadat údaje z platební karty a pokud po 7 dnech nebudete chtít pokračovat, musíte platbu včas zrušit.

Kde stáhnout aplikaci Voyo pro Smart TV?

Voyo funguje téměř na všech chytrých televizorech, dá se jednoduše a zdarma stáhnout v obchodu s aplikacemi, který je součástí operačního systému televize. Na webu Voyo (v sekci Často kladené dotazy) je velmi podrobně popsaný postup u jednotlivých značek TV a systémů (včetně starších televizorů).

Jak stahovat z Voyo?

Stahovat obsah ze služby Voyo jde na mobilních telefonech a je to velmi snadné – podíváte se, zda je vámi vybraný film dostupný ke stažení (má ikonku v pravém horním rohu) a pokud ano, kliknete na ikonu a film se vám uloží do sekce Stažené. Podobně to funguje u seriálů, u nich se vám zobrazí výpis řady a pokud je vpravo ikonka, opět vybraný díl stáhnete jedním dotykem.

Dá se Voyo platit i jinak než kartou?

Ano, je možné koupit si kupón ve vybraných trafikách (Geco, Traficon) nebo obchodech (Billa, Penny) a můžete tak získat přístup k Voyo aniž byste museli mít bankovní účet. Voyo kupony jsou na 1, 3, 6 nebo rovnou 12 měsíců, cenově zvýhodněné ale nejsou (vždy vyjde předplatné na 159 Kč/měsíc).

Hodnocení

Tato streamovací služba je vhodná zejména pro fanoušky TV Nova a pořady, které na této stanici běží. Kdo totiž sleduje novácké seriály, může se podívat na nové díly mnohem dřív. Což potěší určitě každého příznivce.

Dobrá je i možnost si Voyo na 7 dní vyzkoušet. Deaktivace účtu je také rychlá, ale moc příznivců si nenajde potřeba platebních údajů. Za nás dáváme jeden palec nahoru. Možná by vás mohla zaujmout nabídka Netflixu.

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

4.9/5 (132 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

30 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nebrat Voyo, je nám lžou a dělají z Nás blbce. Tak třeba jsme horší jak Slováci, Ti mají Formuli 1 na Voyo, Češi ne, Ti si musí zaplatit zvlášť kanály, přijde Vám to normální

 2. VoYo, děs a hruza, seka se a seka…..strasny, zadnej film se neda dokoukat v klidu. Pokud se to nezlepsi, zrusim predplatne.

 3. Ráda se dívám na filmy a seriály,ale už mě nebaví každých 5 minut pouštět film stále dokola ….neustále vidím ZKUSIT ZNOVU….
  pokud se to nezlepší,tak uvažuji o zrušení.

 4. Předplatila jsem si nedávno Voyo a jsem velmi spokojená. Mám tam moje oblíbené seriály a filmy.

 5. Moje rodiče koukají pořád na seriály Ulice, Ordinace v růžové zahradě apod.. já koukám nejraději na Love Island a akční filmy.

 6. Voyo mám asi půl roku a do minulého týdne bylo všechno v pořádku, teď už se nedá vůbec na nic dívat, po 6 vteřinách se vše seká.Muzete mi vysvětlit proč?

 7. Reply
  Elena Rebrová 19.9.2023 v 8:52

  Mne seká prerušuje. Nedá sa to pozerať. Ani na mobile ani na notboku. Chviľu ide potom načitava a zas ide asi 3minuty a zas načitava. Čo s tým. Platím si to a nič z toho. Doteraz bolo vsetko ok.

 8. Reply
  Daniela Mlátilíková 11.9.2023 v 19:32

  Dobrý den, při spuštění VOYO se mi objeví véčko a pak mi měla být základní obrazovka voya, ale hlásí mi to : Chyba – připojení k serveru s obsahem nefunguje správně. Zkontrolujte připojení k internetu a zkuste to znovu.
  Podotýkám, že internet v televizi mi jde.
  Děkuji za odpověď.
  Daniela Mlátilíková, tel.č. 776229475

 9. Reply
  Štědronský 17.5.2023 v 9:32

  Dobrý den, dnes 17.5 probíhá výpadek VOYO. Proč? Děkuji

  • Reply
   Dočekalová Štěpánka 5.10.2023 v 20:47

   Dobrý den,
   Předplatné VOYO jsme opět předplatili kvůli Love Islandu, předplatné nám běží týden a už teď vidím, že to byly pouze vyhozené peníze z okna seriály nepridavaji o týden dopředu ( dnes tedy 5.10.2023 čas téměř 21:00 hod )a zlata labuť nikde a neustále problémy s připojením, neustále nás to odhlasuje. Nechápu za co chcete peníze když Vám VOYO nepracuje tak jak má.

 10. Společně s nová který provozuje Voyo vůbec nekomunikuje že zákazníkama vůbec neřeší problém už jsem jim poslal foto a mohli by zkontrolovat aplikaci opravit je aby ti stoprocentně fungovalo na všech zařízeních ale jim to jedno hlavně jim přijdou prachy.!!

1 2 3

Přidat komentář

Recenzer
Logo