Cena / kvalita

Bissell Crosswave 17132

V našich domácnostech se snažíme udržovat pořádek a používáme k tomu různé nástroje, ať už se jedná o vysavač, mop nebo smetáček s lopatkou. Co kdybyste však mohli všechny tyto kroky udělat najednou? Kromě námahy, tak ušetříte mnoho drahocenného času.

K tomu slouží vysavač nebo spíše víceúčelové čistící zařízení 3v1 Bissell Crosswave 17132, které jsme se pro vás tentokrát rozhodli vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tento přístroj má opravdu povedený moderní design, který kombinuje dominantní černou barvu s výraznou modrou barvou a transparentními prvky i značka výrobku je účelně umístěna na předním panelu a krásně se zde vyjímá. Ačkoli jsme již slyšeli námitky na to, že je přístroj trochu těžký, tak nám se manipulace s tímto pěti kilogramovým vysavačem nezdá nijak náročná.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Jak jsme si již řekli, tento přístroj je na trhu zařazen jako vysavač. Má však obsáhlé funkce, díky kterým je vhodný jak na koberce, tak na tvrdé povrchy. K přepínaní mezi těmito povrch slouží tlačítko umístěné na přední straně rukojeti vysavače. Tyto digitální kontrolky totiž ovlivňují, kolik vody má být použito na čištění povrchu.

Tento vysavač totiž vysává nečistoty a zároveň vytírá, při jedné cestě tak provedete všechny úklidové výkony najednou. Navíc díky dvěma odděleným nádržkám na čistou a špinavou vodu dosáhnete mnohem lepších výsledků, než je tomu u mnoha další vysavačů, které pracují jen s jednou nádržkou.

Toto čistící zařízení pracuje s rotačním kartáčem, který je vyjímatelný, abychom jej mohli pohodlně dle potřeby vyčistit. O velmi dobrý výkon se pak stará výkonný motor se silou 560 W, který kartáč roztočí rychlostí až 3000 otáček za minutu.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Jelikož máme v našich prostorech, jak plovoucí podlahy, tak i koberce rozhodli jsme se vyzkoušet toto čistící zařízení na obou druzích povrchů. Nejprve přijdou na řadu koberce, kde má většina podobných přístrojů problémy. Po naplnění nádržky vodou můžeme začít.

Vysavač opravdu spolehlivě luxuje a všechny drobné nečistoty z koberce mizí jako mávnutím kouzelného proutku, koberec je po jeho vysátí o něco světlejší, takže i čistící funkce evidentně náš koberec s nižším chlupem dobře zvládá.

Než se pustíme do plovoucích podlah vylijeme nádržku se špinavou vodou a doplníme nádržku na čistou vodu. Úklid plovoucí podlahy nám jde opravdu pěkně od ruky. Na druhou stranu už si uvědomujeme, že nádržky na vodu mohou být poměrně malé, v závislosti na uklízené podlahové ploše.

Na úklid tvrdých povrchů jsme použili doporučený čistící prostředek a podlaha je opravdu krásně lesklá a v místnosti je cítit vůně uklizeného prostoru. Všimli jsme si však, že vysavač si neumí poradit s prostorem u stěn nebo nábytku a tento malý proužek tak zůstává neuklizený.

Po úklidu je nutné vysavač vyčistit, vše je však jednoduše přístupné a vysavač je tak vyčištěn za okamžik a samozřejmě ani filtr jsme nezapomněli. Nyní se musí nechat vysavač chvíli vyschnout.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Bissell
Vysávání:vysavač pro mokré sání
Hmotnost:5,2 kg
Hlučnost:80 dB
Délka přívodového kabelu:7,5 m
Příkon:560 W
Filtr:omyvatelný  
Provedení:bezsáčkové
Napájení:síťové
Objem sáčku/nádoby na prach:0,62 l
Regulace sání:ne
Hubice na okna:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Bissell Crosswave 17132

Bissell CrossWave 17132

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9 Hodnocení

Toto čistící zařízení můžeme vřele doporučit, protože v poměru cena a kvalita se jedná o velmi dobrý výrobek, který můžeme většině domácností jen doporučit.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
KLADY
 • super výkon
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
 • vysává nečistoty a zároveň vytírá
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Lenka 3.5.2022 v 14:02

  Tento vysavač jsem již dvakrát reklamovala. Vždy po pár použití přestane nasávat vodu. Jen jí rozšumudlá po podlaze a ani při závěrečném čištění nevysaje vodu z podložky. Reklamaci vždy vyřídí jen novým filtrem. Myslím že to nic neřeší, má slabý sací výkon. A kupovat několikrát do roka nový filtr se mi nechce. Je to podvod. Nejsem spokojená, chtěla bych vrátit peníze ale to bude asi dlouhý boj, v reklamacích si ze mě dělají srandu a nic kloudného nejsou schopni odpovědět. Jejich mantra je že byl zanesený filtr. Ale nebyl, jen mi to stále podsouvají. Z poslední reklamace mi poslali vysavač špinavý, vůbec ho nepropláchli po zkoušce. Nevím co s tím.

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz