Bissell CrossWave Pet Pro 2225N

Vysavač Bissell CrossWave Pet Pro 2225N není jen vysavač, ale kompletní čistící zařízení pro podlahy, což je jeho výhodou. Upřímně většina z nás nerada vysává nebo zametá, a pravidelně vytírat či čistit koberce? Na to prostě není čas.

Rozhodli jsme se tedy vyzkoušet, zda dokáže všechny tyto činnosti vysavač Bissell CrossWave Pet Pro 2225N nahradit, a to zejména z toho důvodu, že dosahuje vysokého hodnocení od zákazníků.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Oproti mnohým tyčovým vysavačům má tento vysavač trochu robustnější rozměry, což jistě souvisí s jeho multifunkčností, protože kam by se jinak dvě nádobky vešly. Co se týče barevného provedení, stříbrno černá dominantní silueta doplněná jemnou linkou modré je opravdu povedená.

Ovládání vysavače je velmi dobře umístěno, protože výkon vysavače (zda se jedná o tvrdou krytinu nebo koberec) ovládáte na horní části ergonomické rukojeti, vysavač přitom spouštíte tlačítkem ze spodní části. Ovládání je tedy velmi jednoduché a přehledné.

Funkce a příslušenství

Vysavač Bissell CrossWave Pet Pro 2225N je určen jak pro suché tak mokré vysávání, přičemž dokáže podlahy nejen vysát, ale i vytřít do sucha. Díky filtru na suché částice se pak vysáté nečistoty nedostávají do vysáté vody a jednodušeji se vysavač po dokončení práce čistí.

Díky rotačnímu kartáči s 3000 otáčkami za minutu by měl vysavač zvládat jak hrubé, tak jemné nečistoty včetně chlupů a vlasů. Pro jednoduchou údržbu je samozřejmě tento rotační kartáč vyjmutelný. Navíc díky zmíněnému systému dvou nádob už nikdy nebudete vytírat špinavou vodou.

Bezpečnost

O bezpečnost při práci se stará ergonomické madlo vysavače, díky kterému vám vysavač jen tak nevyklouzne z ruky. Po ukončení práce je možné přívodní kabel namotat na vadní stranu vysavače díky praktickému háčku a nehrozí tak, že byste o něj zakopli.

Náš test

Jelikož nás velice zajímala práce vysavače především na koberci rozhodli jsme se jej vyzkoušet na koberci ve vstupní hale do naší budovy. Víme, že určitě obsahuje velké množství nečistot, protože všichni návštěvníci přichází v botách, ale s tím by si měl přeci poradit.

Naplnění nádobky na čistou vodu je jednoduché včetně vložení této nádobky do přístroje. A zkušební provoz může začít. Ačkoli při provozu nevidíme barevný rozdíl na koberci barva vysáté vody v nádobce na špinavou vodu nám říká, že odstraňuje velké množství nečistot, které tam po včerejším úklidu paní uklízečky zůstaly.

Po koberci přejíždí zlehka a nijak se nezasekává, jak tomu bývá u řady dnešních vysavačů. Což oceňujeme. Po dokončení práce jednoduše vysypeme sítko s pevnými nečistotami do koše a velmi špinavou vodu jednoduše vylijeme.

Parametry

Graf ceny produktu poskytuje server Heureka.cz

Výrobce: Bissell
Vysávání: vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost: 5 kg
Hlučnost: 80 dB
Příkon: 560 W
Baterie:
Objem sáčku/nádoby na prach: 0,62 l
Provedení: bezsáčkové
Filtr: omyvatelný
Napájení: síťové
Regulace sání: ne
Vysávání popela: ne
Antibakteriální: ne
2v1: ano

Fotografie

bissell crosswave pet pro 2225n

Bissell CrossWave Pet Pro 2225N

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení
Tyčový vysavač Bissell

Na volně přístupné povrchy je vysavač skvělým pomocníkem při úklidu, horší situace nastává, když se snažíte uklidit pod nábytkem, protože to technické řešení vysavače neumožňuje. Vysavač je tak velmi účinný, ale doporučujeme do prostor, kde nepotřebujete uklízet pod černými skříněmi na nožičkách nebo pohovkách.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • výdrž baterie
  • pěkný design
  • poměr cena/výkon
  • snadná manipulace
  • vysává suché i mokré plochy
Zápory
  • poměrně hlučný
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo