Concept CP3000 Perfect Clean 3v1

Úklid podlah nepatří k příliš oblíbeným činnostem, protože je namáhavý a zabírá mnohdy podstatnou část našeho volného času, což nám bývá oprávněně líto.

Co kdybyste však mohli váš úklid podstatně zrychlit použitím čistícího vysavače 3v1, který vysává, mopuje a čistí povrchy horkou párou pro dokonalou čistotu v jednom kroku, jak udává výrobce? Ano, pak přesně pro vás by měl být Concept CP3000 Perfect Clean 3v1, který pro vás tentokrát vyzkoušíme.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tento vysavač značky Concept má provedení tyčového vysavače s váhou 5,5 kg, která se nám vzhledem k vybavenosti přístroje přiměřená. Design působí trochu zastarale kvůli kombinaci barev, jenž známe už z 90. let, jedná se o kombinaci bílé, tyrkysové a šedé, a navíc se nám toto barevné provedení nezdá pro úklidový přístroj nijak vhodné, protože na něm mohou být vidět nečistoty. Na předním panelu je pak umístěno ovládání, které je velmi intuitivní.

Funkce

Tento přístroj nabízí oproti řadě dalších modelů čistících zařízení v tyčovém provedení funkci páry s teplotou 80 °C, která by se měla postarat o zahubení většiny mikrobů a bakterií, které se mohou na vaší podlaze vyskytovat.

Velkou výhodou je možnost nastavení síly páry dle znečištění podlahy, protože tato regulace mnohým konkurenčním přístrojům chybí. Vysavač je bezsáčkový, takže ušetříte nemalé peníze při nákupu potřebného příslušenství a disponuje vodním filtrem, aby nedošlo k zanášení trysek.

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli vyzkoušet na kachličkách ve vstupním prostoru naší redakce, právě tato plocha bývá pravidelně znečištěná, protože až zde se přezouváme do čisté obuvi. Jelikož zde není zásuvka ihned oceňujeme délku přívodního kabelu 6 m, který stačí snad do každého interiéru.

Naopak nás během chvilky přivádí do rozpaků, že se vysavač nevejde do prostoru pod policí na boty, a to se nám vždy zdála umístěná dost vysoko. Sací výkon je dobrý, ale ne úplně dokonalý a překvapuje nás vysoká hlučnost vysavače, protože výrobci se dnes na tento aspekt často zaměřují. Není tedy vhodné vysávat, pokud poblíž třeba někdo telefonuje.

Největším zklamáním je skutečnost, že vysavač není 3v1, ale pouze 2v1, protože dokáže jen vysávat a vytírat, parní program je nutné používat zvlášť. Naopak velmi oceňujeme bezsáčkové provedení, protože nádobku s nečistotami jen vyndáme a jednoduše vysypeme do odpadkového koše.

Parametry

Výrobce: CONCEPT
Vysávání: vysavač pro mokré a suché sání
Hmotnost: 5,5 kg
Hlučnost: 80 dB
Délka přívodového kabelu: 6 m
Příkon: 1600 W
Filtr: bezsáčkový; cyklónový
Objem sáčku/nádoby na prach: 1 l
Provedení: bezsáčkové
Napájení: síťové
Vhodné pro alergiky: ano
Indikátor zanesení filtru: ano

Fotografie

Concept CP3000 Perfect clean 3v1

Concept CP3000 Perfect clean 3v1

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

8.5 Celkové hodnocení
Vysavač 3v1

Nejen my, ale i řada dalších zákazníků je jistě překvapena, že Concept CP3000 Perfect Clean 3v1, neumí kombinovat funkce dle potřeby obsluhy. A je nutné si zvolit, zda budeme vysávat a mopovat nebo uklízet párou. Ačkoli nám tuto službu poskytuje jeden přístroj, je nutné uklidit místnost dvakrát. Oceňujeme rychlé zahřátí výrobku, jednoduchou údržbu a nižší cenu. Sami bychom se však podívali po výrobcích z vyšších kategorií produktů pro dokonalejší výsledky.

8.5Naše hodnocení
Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
6.9Hodnocení čtenářů
Design
8.6
Ovládání
7
Údržba
5.3
Klady
 • pěkný design
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
 • dobře vysává i vytírá
Zápory
 • poměrně těžký
 • krátký kabel
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Datart.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento vysavač vysává a vytírá zároveň, pěkný design a ušetří mi hodně času.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo