Cena / kvalita

Electrolux EUO9GREEN

Hledáte praktického pomocníka do vaší domácnosti, který si poradí, jak s tvrdými podlahovými krytinami, tak s koberci, které mají vysoký chlup? Chcete, aby vám vysavač pomohl k opravdu rychlému a zároveň snadnému úklidu? Pak by pro vás měl být vysavač Electrolux EUO9GREEN tím pravým.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Klasický vysavač Electrolux EUO9GREEN je vyroben z materiálů, které myslí na udržitelnost, protože až tento vysavač doslouží, dá se vysavač až z 92 % zrecyklovat. Navíc 70 % tohoto vysavače je vyrobeno z recyklovaného plastu. Ani toto ekologické provedení však nezabránilo opravdu povedenému designovému provedení.

Vysavač efektně kombinuje černé provedení se stříbrnými prvky, takže působí opravdu uhlazeně a elegantně. Zajímavě pak působí výrazné zelené prvky jako je mřížka u filtru či přívodní kabel. Na předním panelu vysavače pak najdete kromě značky a názvu výrobku také mechanické kolečko na ovládání, s označením doporučených výkonů a dvě intuitivní tlačítka.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Díky možnosti nastavení síly vysávání ovlivníte nejen výkon vysavače, ale i jeho hlučnost a také spotřebu elektrické energie. Jedná se o sáčkový model s vyměnitelným filtrem, takže je nutné počítat s nákupem příslušenství.

Díky svému řešení cirkulace vzduchu dosahuje tento model opravdu efektivního sacího výkonu, takže si poradí s chlupy i většími nečistotami. Tento model má také měkká kolečka, takže při neopatrné manipulaci nehrozí poškrábání podlahy.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Vysavač jsme se rozhodli vyzkoušet na koberci v domácnosti, kde se vyskytují běžné nečistoty jako prach nebo vlasy. Nastavili jsme tedy doporučený sací výkon a pustili jsme se do práce.

Ačkoli je vysavač opravdu velmi variabilní, tedy snadno se s ním všude vytočíte a má dostatečný pracovní rádius je práce s vysavačem dost náročná, protože má vysavač má tendenci přichytávat se ke koberci, a dokonce jej i nadzvednout. Vysávání chlupů a vlasů také není dostatečně efektivní, na koberci se vytváří spíše načesané chomáče.

Sáček ve vysavači je dosti objemný, takže jej nebude potřeba nijak brzy měnit, ale na druhou stranu originální sáčky jsou poměrně drahé. Jejich vysypávání však nedoporučujeme, protože prach se velmi šíří po interiéru a může alergikům způsobovat vážné zdravotní potíže.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Electrolux
Vysávání:vysavač pro suché sání
Hmotnost:5,8 kg
Hlučnost:65 dB
Délka přívodového kabelu:9 m
Příkon:850 W
Filtr:omyvatelný Allergy Plus 
Objem sáčku/nádoby na prach:5 l
Provedení:sáčkové
Energetická třída:A

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Electrolux EUO9GREEN

Electrolux EUO9GREEN

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

8.5 Hodnocení

Vysavač je vhodný na všechny typy povrchů, což z něj dělá velmi praktickou volbu, na druhou stranu ačkoli vysavač dosahuje dobrých výsledků a úklid s ním se tváří jako jednoduše uchopitelný, je naopak velmi náročný. Vysavač se tak hodí spíše pro příležitostné využití než pro pravidelný úklid. V případě, že potřebujete vysávat téměř každý den a zejména pak koberce či čalounění, doporučujeme zvolit jiný model.

Design
8.5
Ovládání
8.5
Údržba
8.5
KLADY
 • tichý
 • sací výkon
 • pěkný design
 • poměr cena/výkon
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Electroworld.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

   Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


  Komentáře / diskuse / hodnocení

  Celkové hodnocení

  GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz