Vysavače Eta

Vysavače ETA byly vždy nejdůležitějším produktem této značky a již od začátku vynikají kvalitou zpracování, nízkou hlučností, dokonalou filtrací a hlavně spoustou příslušenství. Pořídit můžete klasické sáčkové vysavače, bezsáčkové vysavače, tyčové a ruční vysavače, ty jsou oblíbené díky jejich praktičnosti a nakonec i víceúčelové vysavače, které se dají využít pro různé provozovny, rozsáhlejší prostory, ale také třeba v hotelu a dalších zařízeních tohoto typu.

Pokud jde o různé technologie, funkce atd., tam se to samozřejmě liší podle modelu. Z obecného pohledu tak narazíte na vysavače, které mají světelnou signalizaci nabíjení, HEPA filtr, mokré i suché vysávání, cyklónový filtrační systém, omyvatelné filtry, aktivní ochranu chránící motor proti spálení, signalizaci plnosti prachového sáčku, pojistku proti chybějícímu sáčku, elektronickou regulaci sacího výkonu, různé hubice (rotační parketovou, štěrbinovou, polštářovou a další).

Všechny vysavače Eta

Každý jednotlivý model je něčím výjimečný a záleží jen na tom, který nakonec zvolíte. Tak či tak patří vysavače ETA mezi elitu.

zpět k obsahu ↑

O značce Eta

Tradiční česká značka ETA vznikla původně jako Elektrotechnická akciová společnost ESA. Během 2. světové války jí založil Jan Prošvic a na počátku se specializovala zejména na výrobu žehliček. V průběhu 60. let se pak přeměnila v dnes již nezapomenutelnou značku ETA. Postupně se vypracovala na největší a nejúspěšnější společnost u nás. Navíc se zbavila typického zaškatulkování, kdy byla pro veřejnost známá jen jako výrobce žehliček či vysavačů, a začala s výrobou kuchyňských spotřebičů, ale také produktů určených pro osobní péči a krásu.

Dnes už je sortiment opravdu bohatý a neexistuje snad téměř žádný spotřebič do kuchyně, na kterém by nebylo možné najít značku ETA. Pořídit tak můžete vedle vysavačů a žehliček také parní hrnce, pečící pánve, mixéry, vařiče, ruční šlehače, rychlovarné konvice, sendvičovače, sušičky na ovoce, teplovzdušné ventilátory, kávovary, domácí pekárny, fény, fritézy, jednodvéřové chladničky, mrazničky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, kuchyňské roboty, lisy na ovoce a mnoho dalších. Jestli chcete pomocníka do kuchyně s českými kořeny, pak je to jedině ETA.

zpět k obsahu ↑

Recenze vysavačů Eta

Added to wishlistRemoved from wishlist 0

Bezsáčkový vysavač ETA Andare Animal 1493 90020 je vhodnou volbou pro domácnosti s mazlíčky, kteří všude trousí nežádoucí srst, a my se pak jen těžko takových ...