Philips SpeedPro Max Aqua FC6904 01

Uklízení nás obecně příliš nebaví, tak proč s ním trávit tolik času? Je obecnou pravdou, že vlastně máme rádi uklizené prostory a bojíme se, že nás případná neohlášená návštěva pomluví.

Ale většinou prostě nemáme náladu na dlouhý a namáhavý úklid i když o nějaké návštěvě víme. S vysavačem SpeedPro Max Aqua FC6904-01 je však prý úklid snadný a rychlý, a tak jsme se jej rozhodli otestovat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Vysavač působí na první pohled docela futuristicky, protože již nesleduje původní tvarový koncept tyčových vysavačů. Musíme však dodat, že design je velmi povedený a použité barvy dělají výrobek velmi sympatický. Kombinace černé, tyrkysové a nerezu působí vždy důvěryhodně.

Vysavač má velmi dobře řešenou ergonomii a váží necelé tři kilogramy, což přispívá ke snadné manipulaci s výrobkem.

zpět k obsahu ↑

Funkce

Tento akumulátorový vysavač má bezsáčkový provoz, což pomáhá výrazně ušetřit, protože není potřeba dokupovat náhradní pytlíky do vysavače. Díky svému akumulátorovému provedení má vysavač snadnou ovladatelnost a můžete s ním zatáčet ve více úhlech.

Baterie tohoto vysavače má úctyhodnou kapacitu, protože v režimu Eko dokáže vysávat na jedno nabití až 75 minut. Při použití v programu pro velmi znečištěné podlahy pak dokáže vysávat až 25 minut. Takže bez problému vysajete i silně znečištěné plochy.

Kromě vysávání však můžete tento přístroj použít i pro vytírání nebo mopování, a to jedním tahem, takže úklid podlahových ploch v domácnosti nikdy nebyl jednoduší. Pro tmavá místa je pak velkou výhodou osvětlení v přední části vysavače.

Alergiky pak jistě potěší trojitý systém filtrace, který jednak zvyšuje výkon vysavače, ale také čistí vzduch od alergenů zejména pak prachu. Kromě toho však můžete použít i ruční vysavač, který vám poslouží na menší plochu při drobných nehodách.

zpět k obsahu ↑

Náš test

Ačkoli je vysavač vhodný jak na koberce, tak i na tvrdé povrchy. Rozhodli jsme se vysavač otestovat pouze na kachličkách, protože nás zajímala především jeho čistící funkce, která není u spousty modelů nijak propracovaná. Vysavač jsme použili na vstupní prostor a schody v domě, popravdě potřebovaly už uklidit a nám vyhovovala nízká hmotnost vysavače.

Po jednom přejetí byl efekt již velmi zřejmý. Navíc mezi vysáváním a vytíráním rychle a jednoduše můžete přepnout, což je opravdu skvělé, protože na některých místech byly zřejmé větší nečistoty, které jsme vysáli a následně jsme místo i vytřeli.

zpět k obsahu ↑

Parametry

Výrobce:Philips
Vysávání:vysavač pro suché a mokré sání
Hmotnost:2,7 kg
Hlučnost:84 dB
Doba nabíjení:5 hod.
Doba provozu:75 min
Baterie:Li-Ion
Objem sáčku/nádoby na prach:0,6 l
Filtr:bezsáčkový
Napájení:akumulátorové
Turbokartáč:ano
Měkčená kolečka:ano
Kartáč na čalounění:ano
Výbava pro zvířecí chlupy:ano
2v1:ano

zpět k obsahu ↑

Fotografie

1x1.trans - Philips SpeedPro Max Aqua FC6904 01

Philips SpeedPro Max Aqua FC6904 01

zpět k obsahu ↑

Vývoj ceny

zpět k obsahu ↑

Závěrečné hodnocení

9.5 Hodnocení
Vysavač 3v1

Vysavač Philips SpeedPro Aqua FC6904-01 je skvělým pomocníkem do domácnosti, kde uklízíte členité povrchy nebo máte mnoho nábytku, protože má kromě širokého rozsahu také skvěle ohebný kloub. Samozřejmě jeho pořizovací cena je vyšší, ale to nám kompenzuje dlouhá výdrž akumulátoru po nabití.

9.5Naše hodnocení
Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
6.9Hodnocení uživatelů
Design
8.6
Ovládání
7
Údržba
5.3
KLADY
 • praktický
 • super výkon
 • pěkný design
 • poměr cena/kvalita
 • snadná manipulace
Napsat hodnocení  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit jej můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější vysavače

Podobné články, co by vás mohli zajímat

1 komentář
 1. Reagovat
  Terka 12.9.2021 v 21:51
  5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tento model vysavače už mám nějaký pátek a zatím funguje, jak má.

  KLADY: vše super
  (0) (0)You have already voted this

  Budeme rádi za váš komentář. Pište prosím slušně a s přidanou hodnotou. Komentáře schvaluje správce.


Komentáře / diskuse / hodnocení

Celkové hodnocení

GDPR: Jsme správci osobních údajů a chráníme je v souladu se zákonem 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů a s principy obsaženými ve směrnici EU č. 95/46/EC. Po odeslání komentáře zpracováváme tyto údaje - jméno, e-mail a IP adresu. E-mail používáme pro odeslání informační zprávy, že vám někdo odpověděl na dotaz. Pro jiné účely jej nevyužíváme. IP adresu sledujeme z důvodu ochrany před spamem. Pro odstranění údajů nás kontaktujte na info@recenzer.cz