Vysavače Rowenta

Vysavače Rowenta jsou charakteristické vskutku vysokou účinností, odolností i kvalitou a výjímečně nízkou hlučností. Prochází náročnými testy, které jsou zárukou minimálně 10 let používání a to při intenzivní zátěži. Samozřejmostí jsou výkonné ekologické motory a také prvotřídní filtrace vzduchu, díky níž mohou vysavače Rowenta používat i alergici nebo majitelé domácích mazlíčků.

Na trhu narazíte na tyčové bezkabelové vysavače, známé svým výkonem, praktičností a zajištěním optimálního úklidu, aniž by vás obtěžoval kabel či sáček, dále ruční bezkabelové vysavače ideální pro rychlé a jednoduché obstarání drobnějších úklidových povinností. Pak jsou tu vysavače wet & dry pro dokonalý úklid všech podlah, kdy je u některých modelů možno využít i páry.

Všechny vysavače Rowenta

Sáčkové vysavače jsou klasickým sortimentem, u kterého se spojuje nízká hlučnost, skvělý výkon a skvělá filtrace, tím i lepší úroveň hygieny. V neposlední řadě nechybí ani bezsáčkové vysavače dosahující perfektních výsledků, mají nízkou hlučnost a prvotřídní filtrační technologii s dlouhou životností. Odstraňují i špínu, která je zanesena vskutku hodně do hloubky a nezastaví je ani náročnější a rozsáhlejší nečistoty, navíc si poradí s jakýmkoliv povrchem.

zpět k obsahu ↑

O značce Rowenta

Společnost Rowenta vznikla roku 1884 v Německu, kdy jí založit Robert Weintraud a v prvopočátku se zabývala výrobou kuřáckých a toaletních potřeb, a také psacích strojů. Byla to právě tato společnost, která v roce 1949 uvedla na trh žehličku s termostatem, první svého druhu, a rovněž první napařovací žehličku roku 1957.

Je dobré zmínit, že společnost Rowenta patří do skupiny SEB, v níž se sdružují i další značky jako třeba Tefal, Moulinex a další. Tato skupina se zabývá rozvojem a zdokonalováním malých domácích spotřebičů a to ve více než 120 zemích světa.

Obecně lze říci, že pod značkou Rowenta pořídíte kromě vysavačů či žehliček, také ventilátory, zastřihovače vlasů a chloupků, epilátory, fény, čističky vzduchu a mnoho dalších drobných spotřebičů.

zpět k obsahu ↑

Vysavače Rowenta můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.cz, Expert.cz

Recenze vysavačů

Cena / kvalita

Většina z nás se cítí ve svém domově pohodově, když působí útulně. Abychom tento pocit podpořili je nutné aspoň trochu dbát na úklid. Sice uklízení nemá moc ...

TOP produkt

Pokud hledáte opravdu ideálního pomocníka na dokonalý úklid podlah v domácnosti, pak je to rozhodně Rowenta RO6477EA. Byl navržen tak, aby si snadno poradil s ...

Recenzer.cz
Logo