Tyčové vysavače Rowenta

Tyčové vysavače Rowenta nabízí vynikající kvalitu, elegantní vzhled a praktičnost. Každý jednotlivý model se pyšní skladností, obratností a skvělým výkonem. Disponují bezsáčkovou cyklonovou technologií, s jejíž pomocí je veškerý prach ze vzduchu separován.

Všechny vysavače Rowenta

Baterie zajišťují naprosto bezproblémový a volný pohyb bez tahání nežádoucího kabelu. Sací výkon je dostačující, takže si vysavače poradí s každou nečistotou i prachem. U vybraných modelů je technologie Flex, díky níž se s vysavačem dostanete až pětinásobně dále pod nízký nábytek, než je tomu u běžného tyčového vysavače, který má pevnou tyč.

V nabídce jsou také tyčové vysavače 2v1 nebo dokonce modely, které jsou naprosto tiché, a to i při nejvyšším možném výkonu. Tyčové vysavače Rowenta jsou oblíbené také díky dlouhé výdrží a flexibilitě, což značně usnadňuje jejich používání.

O značce Rowenta

Společnost Rowenta vznikla roku 1884 v Německu, kdy jí založit Robert Weintraud a v prvopočátku se zabývala výrobou kuřáckých a toaletních potřeb, a také psacích strojů. Byla to právě tato společnost, která v roce 1949 uvedla na trh žehličku s termostatem, první svého druhu, a rovněž první napařovací žehličku roku 1957.

Je dobré zmínit, že společnost Rowenta patří do skupiny SEB, v níž se sdružují i další značky jako třeba Tefal, Moulinex a další. Tato skupina se zabývá rozvojem a zdokonalováním malých domácích spotřebičů, a to ve více než 120 zemích světa.

Obecně lze říci, že pod značkou Rowenta pořídíte kromě tyčových vysavačů i ty klasické, ale také například zastřihovače vlasů a chloupků, epilátory, fény, žehličky na vlasy, čističky vzduchu a mnoho dalších drobných spotřebičů.

Tyčové vysavače Rowenta nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (110 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo