Vysavače Rowenta

Vysavače Rowenta jsou charakteristické vskutku vysokou účinností, odolností i kvalitou a výjímečně nízkou hlučností. Prochází náročnými testy, které jsou zárukou minimálně 10 let používání a to při intenzivní zátěži. Samozřejmostí jsou výkonné ekologické motory a také prvotřídní filtrace vzduchu, díky níž mohou vysavače Rowenta používat i alergici nebo majitelé domácích mazlíčků.

Všechny vysavače Rowenta

Na trhu narazíte na tyčové bezkabelové vysavače, známé svým výkonem, praktičností a zajištěním optimálního úklidu, aniž by vás obtěžoval kabel či sáček, dále ruční bezkabelové vysavače ideální pro rychlé a jednoduché obstarání drobnějších úklidových povinností. Pak jsou tu vysavače wet & dry pro dokonalý úklid všech podlah, kdy je u některých modelů možno využít i páry.

Sáčkové vysavače jsou klasickým sortimentem, u kterého se spojuje nízká hlučnost, skvělý výkon a skvělá filtrace, tím i lepší úroveň hygieny. V neposlední řadě nechybí ani bezsáčkové vysavače dosahující perfektních výsledků, mají nízkou hlučnost a prvotřídní filtrační technologii s dlouhou životností. Odstraňují i špínu, která je zanesena vskutku hodně do hloubky a nezastaví je ani náročnější a rozsáhlejší nečistoty, navíc si poradí s jakýmkoliv povrchem.

O značce Rowenta

Společnost Rowenta vznikla roku 1884 v Německu, kdy jí založit Robert Weintraud a v prvopočátku se zabývala výrobou kuřáckých a toaletních potřeb, a také psacích strojů. Byla to právě tato společnost, která v roce 1949 uvedla na trh žehličku s termostatem, první svého druhu, a rovněž první napařovací žehličku roku 1957.

Je dobré zmínit, že společnost Rowenta patří do skupiny SEB, v níž se sdružují i další značky jako třeba Tefal, Moulinex a další. Tato skupina se zabývá rozvojem a zdokonalováním malých domácích spotřebičů a to ve více než 120 zemích světa.

Obecně lze říci, že pod značkou Rowenta pořídíte kromě vysavačů či žehliček, také ventilátory, zastřihovače vlasů a chloupků, epilátory, fény, čističky vzduchu a mnoho dalších drobných spotřebičů.

Vysavače Rowenta můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo