Vysavače Rowenta

Vysavače Rowenta jsou charakteristické vskutku vysokou účinností, odolností i kvalitou a výjímečně nízkou hlučností. Prochází náročnými testy, které jsou zárukou minimálně 10 let používání a to při intenzivní zátěži. Samozřejmostí jsou výkonné ekologické motory a také prvotřídní filtrace vzduchu, díky níž mohou vysavače Rowenta používat i alergici nebo majitelé domácích mazlíčků.

Všechny vysavače Rowenta

Na trhu narazíte na tyčové bezkabelové vysavače, známé svým výkonem, praktičností a zajištěním optimálního úklidu, aniž by vás obtěžoval kabel či sáček, dále ruční bezkabelové vysavače ideální pro rychlé a jednoduché obstarání drobnějších úklidových povinností. Pak jsou tu vysavače wet & dry pro dokonalý úklid všech podlah, kdy je u některých modelů možno využít i páry.

Sáčkové vysavače jsou klasickým sortimentem, u kterého se spojuje nízká hlučnost, skvělý výkon a skvělá filtrace, tím i lepší úroveň hygieny. V neposlední řadě nechybí ani bezsáčkové vysavače dosahující perfektních výsledků, mají nízkou hlučnost a prvotřídní filtrační technologii s dlouhou životností. Odstraňují i špínu, která je zanesena vskutku hodně do hloubky a nezastaví je ani náročnější a rozsáhlejší nečistoty, navíc si poradí s jakýmkoliv povrchem.

O značce Rowenta

Společnost Rowenta vznikla roku 1884 v Německu, kdy jí založit Robert Weintraud a v prvopočátku se zabývala výrobou kuřáckých a toaletních potřeb, a také psacích strojů. Byla to právě tato společnost, která v roce 1949 uvedla na trh žehličku s termostatem, první svého druhu, a rovněž první napařovací žehličku roku 1957.

Je dobré zmínit, že společnost Rowenta patří do skupiny SEB, v níž se sdružují i další značky jako třeba Tefal, Moulinex a další. Tato skupina se zabývá rozvojem a zdokonalováním malých domácích spotřebičů a to ve více než 120 zemích světa.

Obecně lze říci, že pod značkou Rowenta pořídíte kromě vysavačů či žehliček, také ventilátory, zastřihovače vlasů a chloupků, epilátory, fény, čističky vzduchu a mnoho dalších drobných spotřebičů.

Vysavače Rowenta můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Rowentu mohu doporučit, protože tuto značku vysavačů používám už léta a neměnila bych za žádnou jinou. Bez ohledu na to, jestli je to klasický vysavač, nebo tepovač či na tyči, fungují všechny perfektně, ale hlavně skvěle sbírají nečistoty, takže jsou podlahy krásné čisté. V podstatě celá naše rodina jede ve vysavačích Rowenta a všude spokojenost.

Přidat komentář

Recenzer
Logo