Vysavače Samsung

Vysavače Samsung jsou známé velmi slušným výkonem sání, díky kterému je zajištěn optimální úklid všech typů podlah. Některé vysavače je dokonce možné ovládat prostřednictvím chytrého telefonu. Sáčkové vysavače mají nejen vyšší sací výkon než třeba robotické, ale také energetickou účinnost, upozorní vás, že mají plný sáček, umožňují otočit hadici o 360°, některé modely mají cyklonový filtr nebo protialergické provedení.

Všechny vysavače Samsung

U bezsáčkových vysavačů je podstatný objem nádoby, který se pohybuje mezi 1,3 – 2 litry, záleží samozřejmě na zakoupeném typu. Disponují nádobou Easy Dustbin, ta umožňuje jednoduché a naprosto bezproblémové čištění. Tento typ vysavačů rovněž disponuje ochrannou vrstvou furniture guard, ta zabrání případnému poškrábání nábytku. Potěší také filtr houbovitého typu, jenž je schopen zachytit jemný prach a bez problémů se dá omýt.

Tyčové vysavače jsou oproti tomu lehoučké, obratné a dobře se skladují. U všech najdete ve výbavě Li-on baterie, u té je výhoda, že udrží vysavače v chodu až 30 minut. Když odejmete tělo z celé konstrukce vysavače, máte v tu chvíli ruční vysavač, kterým očistíte čalounění nebo třeba sedačky v autě.

Robotické vysavače mají inovativní senzor FullView Senzor, díky kterému je spotřebič schopen najít úzká místa i překážky a to napříč hodně širokým prostorem. Ve většině případů se snadno dostanou i na těžko dostupná místa. Robotické vysavače lze ovládat pomocí Smartphonů a to i na hodně velké vzdálenosti.

O značce Samsung

Značka Samsung si udržuje již po mnoho desetiletí stabilní pozici na trhu a neustále své zákazníky překvapuje různými inovacemi, stejně tak i dalšími typy spotřebičů a různých zařízení. Nejvíce se angažuje v oblasti digitálních zařízení a médií, kde je jednoznačně lídrem.

Samsung operuje v mnoha oblastech, zejména pokud jde o audio a video techniku, televize, mobilní telefony a mnoho dalších. Samozřejmostí je i distribuce velkých domácích spotřebičů, jako jsou chladničky, sušičky, pračky, ale i ostatní domácí spotřebiče, kam patří třeba mikrovlnné trouby, sušičky, tablety, již zmiňované vysavače, outdoorové kamery a tak dále.

Vysavače Samsung můžete nakoupit v těchto e-shopech: Mall.czAlza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer
Logo