Vysavače Zelmer

Vysavače Zelmer se na našem trhu vyskytují již po mnoho let, ale stále se nám zdají trochu nedoceněné a pro některé uživatele jsou téměř neznámou značkou. Polský výrobce si však na jejich výrobě a neustálém zdokonalování dává záležet. Zejména si zakládá na spolehlivosti, funkčnosti a také moderním designu.

Pokud jde o typy vysavačů, které Zelmer nabízí, můžeme je rozdělit celkem na tři skupiny. Tou první jsou tradiční vysavače, kde najdete takové skvosty jako Experta na koberce, Bojovníka se zvířecími chlupy, Přítele všech alergiků, Mistra velikosti, Experta na rychlý úklid atd.

Všechny vysavače Zelmer

Pod každým tímto označením se skrývá určitý model vysavače. Druhou skupinou jsou starší modely, kam se řadí typické sáčkové a bezsáčkové vysavače, případně kombinace obou tzv. 2v1 a také EKO vysavače. Poslední skupinou jsou multifunkční vysavače.

zpět k obsahu ↑

O značce Zelmer

Společnost Zelmer vznikla roku 1951 v Polsku. Na začátku 80. let začala rozvíjet obchodní vztah se západní Evropou a expandovala na evropský trh. V prvopočátku se Zelmer specializoval na výrobu vysavačů, které určitě znáte z reklam (Cobra, Jupiter atd.). Kromě pomocníků na úklid podlahy, můžete pod touto značkou pořídit vestavné spotřebiče, jako například varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par a další.

Pořídíte také malé spotřebiče, jako jsou kuchyňské roboty, šlehače, grily, domácí pekárny atd. Dokonce se dají koupit hrnce a pánve, ale také produkty, které jsou určeny na péči o vlasy. Zajímavostí je, že produkty Zelmer jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, což dokazují atesty kvality získané od významných institutů.

zpět k obsahu ↑

Vysavače Zelmer můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Recenze vysavačů

Podlahový sáčkový vysavač Zelmer ZVC 425 HT je malý, ale velmi šikovný. Příkon je slušných 1 000 W, zatímco hlučnost dosahuje maximálních 78 dB. Co potěší, je ...

Recenzer.cz
Logo