Vysavače Zelmer

Vysavače Zelmer se na našem trhu vyskytují již po mnoho let, ale stále se nám zdají trochu nedoceněné a pro některé uživatele jsou téměř neznámou značkou. Polský výrobce si však na jejich výrobě a neustálém zdokonalování dává záležet. Zejména si zakládá na spolehlivosti, funkčnosti a také moderním designu.

Všechny vysavače Zelmer

Pokud jde o typy vysavačů, které Zelmer nabízí, můžeme je rozdělit celkem na tři skupiny. Tou první jsou tradiční vysavače, kde najdete takové skvosty jako Experta na koberce, Bojovníka se zvířecími chlupy, Přítele všech alergiků, Mistra velikosti, Experta na rychlý úklid atd.

Pod každým tímto označením se skrývá určitý model vysavače. Druhou skupinou jsou starší modely, kam se řadí typické sáčkové a bezsáčkové vysavače, případně kombinace obou tzv. 2v1 a také EKO vysavače. Poslední skupinou jsou multifunkční vysavače.

O značce Zelmer

Společnost Zelmer vznikla roku 1951 v Polsku. Na začátku 80. let začala rozvíjet obchodní vztah se západní Evropou a expandovala na evropský trh. V prvopočátku se Zelmer specializoval na výrobu vysavačů, které určitě znáte z reklam (Cobra, Jupiter atd.). Kromě pomocníků na úklid podlahy, můžete pod touto značkou pořídit vestavné spotřebiče, jako například varné desky, mikrovlnné trouby, odsavače par a další.

Pořídíte také malé spotřebiče, jako jsou kuchyňské roboty, šlehače, grily, domácí pekárny atd. Dokonce se dají koupit hrnce a pánve, ale také produkty, které jsou určeny na péči o vlasy. Zajímavostí je, že produkty Zelmer jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, což dokazují atesty kvality získané od významných institutů.

Vysavače Zelmer můžete nakoupit v e-shopu: Alza.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (90 hodnocení)
​​

Eliška Vachková – autor článku

Eliška Vachková – autor článku

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás | Spolupráce a kontakt

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Recenzer.cz
Logo