123 kurýr

123 kurýr je zcela nová firma, která vplula na pole logistických společností a začlenila se, jako kdyby tam odjakživa patřila. Její služby může využít skutečně každá společnost či jednotlivec, aniž by bylo nutné se, jakkoliv vázat. Dávají si záležet na své profesionalitě a špičkových službách.

KLADY
 • rychlost doručení v ČR a na Slovensku
 • možnost sledování zásilek
 • podpora

ZÁPORY
 • v ČR doručují poměrně krátce

123 kurýr

Představení dopravce

Firma 123 kurýr vstoupila na náš trh v říjnu roku 2021 jako dceřiná společnost slovenského dopravce 123kurier. Společnost byla založena v roce 2012, jako rodinná a měla slovenské zázemí, bez potřeby investic ze zahraničí.

Základní činností bylo spojení firemních a soukromých klientů s logistickými firmami v rámci Slovenska, České republiky a Maďarska. Na počátku roku 2020 se společnost rozhodla založit vlastní logistické služby, které se specializují na balíky do 50 kg.

To vše pro jakéhokoliv klienta, kdy není potřeba jakákoliv smlouvy. Každá pobočka je umístěna na tom nejvhodnějším místě, stejně jako centrální překladiště. Firma disponuje moderními technologiemi a pyšní se individuálním přístupem.

Díky tomu poskytuje opravdu bohatou nabídku služeb, kdy jediným cílem je doručit zásilku co nejdříve a zajistit špičkovou profesionalitu, kvalitu i spokojenost každého jednotlivého zákazníka.

Přehled služeb

Společnost 123 kurýr patří ke špičkovým profesionálům, kteří poskytují přepravu balíků o hmotnosti do maximálních 50 kg, přičemž maximální rozměr krabice může být do 80 x 60 x 200 cm. Služby této firmy je možné využívat nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.

Je možné si vyžádat individuální nabídku pro přepravu, o kterou si můžete napsat prostřednictvím dotazníku, který na stránkách vyplníte. Přeprava je nabízena pro firemní zákazníky s doručením jak na firemní, tak soukromé adresy.

Sledování zásilek

Track & trace je skvělá služba, s jejíž pomocí je možné sledovat jakoukoliv zásilku od začátku doručování až do cíle doručení. Jakmile je převzata do přepravy, je plně pod kontrolou. Jediné, co potřebujete k jejímu sledování je číslo balíku.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • E-mail: info@123kuryr.cz
 • Telefon: +420 779 998 321
 • Sídlo společnosti: 123Kuryr s.r.o., Staroměstská 534, Staré Město, Třinec

Hodnocení

Dá se říci, že společnost 123 Kurýr má rozhodně co nabídnout. Služby jsou vskutku na profesionální úrovni. Firma si dává záležet na včasném doručení každé zásilky, ať už je směřována na soukromou či firemní adresu. Za nás rozhodně dáváme palec nahoru. Pokud vás zajímají i jiné logistické společnosti, podívejte se do naší kategorie Dopravci.

9.5 Celkové hodnocení
Logistická společnost

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
2.6Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3
Jednání se zákazníkem
2.2
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

137 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Nejhorší dopravce kterého jsem zažil, jako zakaznika mi řidič poslal do ženských partii. Tri dni nedoručeno..
  Po x emailech a telefonátech doručeno ale nejaká omluva za chování ridice ci za zdrzeni zasilky asi není potreba.
  Nikdy nikomu nedoporučuji.

 2. 1.25
  Rychlost doručení
  40
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jednoznacne nejhorsi dorucovaci sluzba po vsech strankach, vcetne nemozneho jednani se zakaznikem. Dve zkusenosti zatim, jedna horsi nez druha.

  Klady: Nic
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Mojmír Bartůněk 26.5.2023 v 14:35

  Nejhorší zkušenosti s dopravou jaký jsem kdy měl. Nedoporučuji

 4. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Čiré zoufalství
  Kurýr mi tvrdil, že mi v den doručení dvakrát volal, což byla samozřejmě lež. Na mobilním telefonu nebyl žádný nepřijatý hovor. Zboží měl doručit mezi 11 a 14 hodinu, v půl druhé jsem mu volala, řekl, že už je daleko, a že se nebude vracet. A prý v pondělí….
  Tedy netušila jsem, že mohou existovat horší služby, než má pošta.

  Klady: Nedoručeno
  Zápory: Drzý přístup k zákazníkovi
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 5. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Nejhorsi balikova spolecnost co jsem zazil absolutne nejsou schopni dodat zbozi v cas a kdyz po 7 dnech nedoruceni zasilky tam zavolate, tak vam reknou ať si zajedu do skladu si to vyzvednout cca 100 km od meho bydliště!! Od nich fakt uz nic!!!

  Klady: Zadny
  Zápory: Hrozny jednani
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 6. Dnes 24.5.2023 dopoledne k nám přijela slečna od dopravce Kuryr 123. Zlato mezi dnešními mladými lidmi, velká pochvala. Příjemná, rychlá, okamžitě si umí poradit.Jméno mám, ale nevím jestli mohu psát.Zkrátka Pavlína.

 7. Objednal jsem si zboží z http://www.garteco.cz. 123kuryr mi napsal ze bude dorucovat mou zasilku. Jaké prekvapeni když mou zasilku dorucil na nejbližší pobocku České pošty kde ji podal a ČP mi bude zitra zasilku doručovat. Ať žije podnikání v Česku.

 8. 5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Objednal jsem si dvoje zboží že dvou eshopů. Doručení 123kurýr vs. Zásilkovna. Obě dvě společnosti přijali balíky ve stejný den tj. v pátek 19.5. a obě ho ve stejný den tj. v pondělí 22.5 dovezli. Za mě palec nahoru! :-)

  Klady: Kurýr pomohl s odnosem balíku cca 35kg až do garáže.
  Přínosný(1) Nepomohl(0)You have already voted this
 9. Potvrzuji všechny zde uvedené negativní zkušenosti, nejhorší doručovací firma.
  Řidič vůbec nepřijede, nebere telefon, pokud se dovoláte na centrálu, slíbí, že se ozvou, ale nikdy to neudělají. Na email vám odpoví, že jste nebyl zastižen, což je do nebe volající lež! NIKDY víc! Nechápu proč si je někteří dodavatelé vybírají.

 10. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Jsem opravdu velmi zklamaný s danou službou a firmou.
  Upřímně nečekal jsem že nějaký dopravce může být horší než ČP.
  Bohužel toto se potvrdilo. Tak 2 dny čekám doma od 8mi do 11ti přitom mne čeká dost práce.
  Přijde email že rozvoz tento den 8-11. 11 hodina a nic, tak volám kurýrovi a nepříjemná ženská mi sdělí že žádný balík nemá ani nejede do dané ulice. O den později přijde zase email, dnes vám dovezeme zásilku 8-11. 11 hodina a zase nic.
  Opravdu rozvoz 0/10 a jednání bych dal klidně i -10/10.
  Takže NE!

  Klady: Žádné nejsou
  Zápory: Čas doručení je jak týden před výplatou Kontakt kurýra se zákazníkem je otřesný Informovanost zákazníka je 0
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 13

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo