123 kurýr

123 kurýr je zcela nová firma, která vplula na pole logistických společností a začlenila se, jako kdyby tam odjakživa patřila. Její služby může využít skutečně každá společnost či jednotlivec, aniž by bylo nutné se, jakkoliv vázat. Dávají si záležet na své profesionalitě a špičkových službách.

KLADY
 • doručení v ČR a na Slovensku
 • možnost sledování zásilek

ZÁPORY
 • v ČR doručují poměrně krátce
 • v posledních měsících mají výrazné problémy s doručováním
 • firmám jsou zadržovány dobírky
 • společnost nekomunikuje

123 kurýr

Představení dopravce

Firma 123 kurýr vstoupila na náš trh v říjnu roku 2021 jako dceřiná společnost slovenského dopravce 123kurier. Společnost byla založena v roce 2012, jako rodinná a měla slovenské zázemí, bez potřeby investic ze zahraničí.

Základní činností bylo spojení firemních a soukromých klientů s logistickými firmami v rámci Slovenska, České republiky a Maďarska. Na počátku roku 2020 se společnost rozhodla založit vlastní logistické služby, které se specializují na balíky do 50 kg.

To vše pro jakéhokoliv klienta, kdy není potřeba jakákoliv smlouvy. Každá pobočka je umístěna na tom nejvhodnějším místě, stejně jako centrální překladiště. Firma disponuje moderními technologiemi a pyšní se individuálním přístupem.

Díky tomu poskytuje opravdu bohatou nabídku služeb, kdy jediným cílem je doručit zásilku co nejdříve a zajistit špičkovou profesionalitu, kvalitu i spokojenost každého jednotlivého zákazníka.

Přehled služeb

Společnost 123 kurýr patří ke špičkovým profesionálům, kteří poskytují přepravu balíků o hmotnosti do maximálních 50 kg, přičemž maximální rozměr krabice může být do 80 x 60 x 200 cm. Služby této firmy je možné využívat nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.

Je možné si vyžádat individuální nabídku pro přepravu, o kterou si můžete napsat prostřednictvím dotazníku, který na stránkách vyplníte. Přeprava je nabízena pro firemní zákazníky s doručením jak na firemní, tak soukromé adresy.

Sledování zásilek

Track & trace je skvělá služba, s jejíž pomocí je možné sledovat jakoukoliv zásilku od začátku doručování až do cíle doručení. Jakmile je převzata do přepravy, je plně pod kontrolou. Jediné, co potřebujete k jejímu sledování je číslo balíku.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • E-mail: info@123kuryr.cz
 • Telefon: +420 779 998 321
 • Sídlo společnosti: 123Kuryr s.r.o., Staroměstská 534, Staré Město, Třinec

Hodnocení

4 Celkové hodnocení
Logistická společnost

Dá se říci, že společnost 123 Kurýr má rozhodně co nabídnout. Služby jsou dobré úrovni. Firma si dává záležet na včasném doručení každé zásilky, ať už je směřována na soukromou či firemní adresu. Pokud vás zajímají i jiné logistické společnosti, podívejte se do naší kategorie Dopravci.

4Naše hodnocení
Rychlost doručení
4
Jednání se zákazníkem
2
2.6Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3
Jednání se zákazníkem
2.2
Klady
 • sledování zásilek
 • mnoho služeb
Zápory
 • společnost přestala komunikovat se zákazníky
 • mnoho firem si stěžuje na zadržování dobírek
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

369 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Dobrý den
  Také nám dluží menší částku dva měsíce, pokud někdo podával trestní oznámení, prosíme o informaci kde je podáno trestní oznámení, připojíme se.

 2. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den,
  tato firma nadále podniká a doručuje zásilky z České republiky na Slovensko. Podvedla mnoho a mnoho firem a e-shopů. Jen nám nevyplatila doběrečné ve výši cca 110 000 Kč. Tuto částku nám ke dnešku (18.11.2023) dluží již dva měsíce. Je neuvěřitelné, že se o této firmě a jejich praktikách nepíše v žádných médiích. Pokud to chcete změnit podejte na ně okamžitě trestní oznámení!!!

  Zápory: Podvodníci!!!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Dobrý den,
  tato firma nadále podniká a doručuje zásilky z České republiky na Slovensko. Podvedla mnoho a mnoho firem a e-shopů. Jen nám nevyplatila doběrečné ve výši cca 110 000 Kč. Tuto částku nám ke dnešku (18.11.2023) dluží již dva měsíce. Je neuvěřitelné, že se o této firmě a jejich praktikách nepíše v žádných médiích. Pokud to chcete změnit podejte na ně okamžitě trestní oznámení!!!!!!!!

  S přátelským pozdravem,

  Zápory: Podvodníci!!!!!
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Tak asi všichni pochopily že majitelé vybraly peníze firmu převedli na bílěho koně (UK) a hned do insolvence. Bohužel mi také dluží.
  1.Hromadná žaloba
  2.trestní řízení na majitele
  3.Pánové si založili nové IČO na spedici tak to chce rychle upozornit Policii
  Přeji pěkný den E.F.

 5. Společnost se odstěhovala na Slovensko, neplní závazky.

 6. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  Mně tedy zásilku vůbec nedoručili a nakonec mi napsali, ať si ji nechám poslat jiným dopravcem, takže jsem objednal znovu přes Českou poštu.
  Nevím, jak mohla paní redaktorka dojít ke svému vynikajícímu hodnocení, když dopravce je zcela nefunkční?

  Klady: Nakonec se přizná a doporučí konkurenci
  Zápory: Nedoručuje zásilky Nezvedá telefon
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
  • Stejně tak nesolidní jako kurýr ,,Rychlý Převoz,, v Praze, který mi také dluží skoro dvěstě tisíc za ¾ roku práce řidiče.

 7. Taktéž nám dluží za dobírky několik desítek tisíc korun. Chtěli jsme vyřešit aspoň částečným zápočtem bohužel nikdo nekomunikuje z jejich strany.

 8. Dobrý den,nám taky dluží za dobírky kolem 50.000 Kč.Ze dne na den ukončili bez žádného infa spolupráci a dobírky za 9/2023 už nevyplatili …

 9. Kurýr aktuálně zaslal zápočet pohledávek. Poslední Fa jsme neproplatili, takže si je vyrovnali takto. Napsali, že zadržované dobírky zašlou, ale nenapsali kdy. Ten náš má číslo nějakých 550, takže ani nechci vědět, kolik firem a jedinců oškubali. Pokud chce člověk nějakou lhůtu, nekomunikují.

  • My máme zápočet číslo 600.
   Z faktur jsme odvedli DPH, dobírky nikde.
   Jak z toho ven?

  • Tak bohužel nám od nich nepřišlo nic. Ani zápočet a ani proplacené dobírky. Reakce 0%.

  • Dobrý den,

   proplatili Vám prosím vás dobírky po odsouhlasení zápočtu? Protože my s něma řešíme stejný problém a dluží nám přes 150 000,-Kč za dobírky. Děkuji Vám za odpověď.

  • Firma hlavně změnila majitele. Nezaplatili ani své zaměstnance. Nejspíš firma skončí v insolvenci.

 10. 0.5
  Rychlost doručení
  10
  Jednání se zákazníkem
  10

  Naší firmě zadržují přes 70 tisíc korun. Budu podávat trestné oznánemí.

  Přínosný(8) Nepomohl(0)You have already voted this
1 2 3 33

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo