123 kurýr

123 kurýr je zcela nová firma, která vplula na pole logistických společností a začlenila se, jako kdyby tam odjakživa patřila. Její služby může využít skutečně každá společnost či jednotlivec, aniž by bylo nutné se, jakkoliv vázat. Dávají si záležet na své profesionalitě a špičkových službách.

KLADY
 • rychlost doručení v ČR a na Slovensku
 • možnost sledování zásilek
 • podpora

ZÁPORY
 • v ČR doručují poměrně krátce

123 kurýr

Představení dopravce

Firma 123 kurýr vstoupila na náš trh v říjnu roku 2021 jako dceřiná společnost slovenského dopravce 123kurier. Společnost byla založena v roce 2012, jako rodinná a měla slovenské zázemí, bez potřeby investic ze zahraničí.

Základní činností bylo spojení firemních a soukromých klientů s logistickými firmami v rámci Slovenska, České republiky a Maďarska. Na počátku roku 2020 se společnost rozhodla založit vlastní logistické služby, které se specializují na balíky do 50 kg.

To vše pro jakéhokoliv klienta, kdy není potřeba jakákoliv smlouvy. Každá pobočka je umístěna na tom nejvhodnějším místě, stejně jako centrální překladiště. Firma disponuje moderními technologiemi a pyšní se individuálním přístupem.

Díky tomu poskytuje opravdu bohatou nabídku služeb, kdy jediným cílem je doručit zásilku co nejdříve a zajistit špičkovou profesionalitu, kvalitu i spokojenost každého jednotlivého zákazníka.

Přehled služeb

Společnost 123 kurýr patří ke špičkovým profesionálům, kteří poskytují přepravu balíků o hmotnosti do maximálních 50 kg, přičemž maximální rozměr krabice může být do 80 x 60 x 200 cm. Služby této firmy je možné využívat nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.

Je možné si vyžádat individuální nabídku pro přepravu, o kterou si můžete napsat prostřednictvím dotazníku, který na stránkách vyplníte. Přeprava je nabízena pro firemní zákazníky s doručením jak na firemní, tak soukromé adresy.

Sledování zásilek

Track & trace je skvělá služba, s jejíž pomocí je možné sledovat jakoukoliv zásilku od začátku doručování až do cíle doručení. Jakmile je převzata do přepravy, je plně pod kontrolou. Jediné, co potřebujete k jejímu sledování je číslo balíku.

Zajímavé odkazy

Kontakty

 • E-mail: info@123kuryr.cz
 • Telefon: +420 779 998 321
 • Sídlo společnosti: 123Kuryr s.r.o., Staroměstská 534, Staré Město, Třinec

Hodnocení

Dá se říci, že společnost 123 Kurýr má rozhodně co nabídnout. Služby jsou vskutku na profesionální úrovni. Firma si dává záležet na včasném doručení každé zásilky, ať už je směřována na soukromou či firemní adresu. Za nás rozhodně dáváme palec nahoru. Pokud vás zajímají i jiné logistické společnosti, podívejte se do naší kategorie Dopravci.

9.5 Celkové hodnocení
Logistická společnost

9.5Naše hodnocení
Rychlost doručení
9.5
Jednání se zákazníkem
9.5
2.6Hodnocení čtenářů
Rychlost doručení
3
Jednání se zákazníkem
2.2
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

6 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
 1. Reply
  Naštvaný Spotřebitel 3.2.2023 v 12:55

  Vůbec nedají vědět, balíček leží týden na jejich skladě a poté zašlou zpět prodávajícímu stím,že nebyl převzatý!! Po zjistili jsme, že pokud nemají na trase víc balíků k rozvozu, vůbec nejedou a nedodají ho, protože se jim nevyplatí jed s balíkem třeba 200km.
  Tuto společnost vůbec nedoporučuji!!!

 2. 0.25
  Rychlost doručení
  0
  Jednání se zákazníkem
  10

  ODESILATEL BOUŽEL ZVOLIL TOHOTO NESCHOPNÉHO DOPRAVCE! ZÁSILKA LEŽÍ TÝDEN V CENTRÁLNÍM SKLADĚ A NIC SE NEDĚJĚ.

  Klady: NIC
  Zápory: VŠECHNO
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 3. Reply
  Naštvaný anonym 2.2.2023 v 8:38
  0.75
  Rychlost doručení
  20
  Jednání se zákazníkem
  10

  Těžce nedoporučuji pojud nemáte rádi čekání v zimě a neochotné dopravce

  Klady: Cena
  Zápory: Falešná potřeba nože Neochota pomoci odnést zboží za plot Zpomalenost personálu
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this
 4. Zlodeji, kuryri kradou zasilky, bacha na ne. A kdyz uz to nejde jinak tak hlavne na dobirku a ne placene zbozi dopredu jinak o to prijdete.

 5. Nedoručen balík 4 dny, změněn ve sledování na vratka. Nikdo nezavolal. PPL mezitím dovezlo 2 jiné balíky. Již nikdy víc tuto společnost neobjednám.

 6. Reply
  Jitka Notovna 25.1.2023 v 11:16
  5
  Rychlost doručení
  100
  Jednání se zákazníkem
  100

  Vše proběhlo bez problému

  Klady: Snadná domluva s kurýrem
  Zápory: Výdejní místo není v moji blízkosti
  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo