Form Factory

Form Factory je řetězec fitness center s pobočkami v Praze, Brně a Ostravě. Pro zákazníky jsou připravené nejen moderně vybavené posilovny, ale i různé speciální programy, skupinové lekce či akce (např. letní fitness festival). Na stránkách Formfactory.cz najdete vyhledávač posiloven spolu se seznamem poskytovaných služeb, informace o věrnostním programu, skupinová cvičení či medailonky kvalifikovaných trenérů na jednotlivých pobočkách.

Form Factory

Představení společnosti

Form Factory patří pod polský holding Benefit Systems, pod který například spadá i produkt Multisport karta. V případě Form Factory se jedná o rebrading stávajících fitness center BBC Fitness, Holmes Place či Jatomi. Zájemci o cvičení a posilování si dnes vyberou z celkem 15 poboček na území ČR. Zákazníci Form Factory ve svých recenzích chválí výběr strojů a čistotu zařízení.

Přejít na web

Co Form Factory nabízí?

V nabídce služeb Form Factory najdete skupinové lekce pro začátečníky i pokročilé. Navštívíte například lekce aerobiku, Afro Dance, BODYATTACK, BOSU, core training, HIIT, jógy nebo kruhový trénink a další. Doplňkovou službou ke každému členství jsou i wellness služby jako sauna, solárium, bazén, parní lázeň či vířivka.

Seznam poboček, které tyto služby nabízejí najdete, na webu Form Factory. Do vybavení fitness center patří například běžecké pásy, boxerský ring a boxovací pytle, posilovací stroje, steppery, elipticaly nebo stretchingová zóna. Další nabízenou službou jsou online cvičení, výživové poradenství nebo tělesná diagnostika, díky které budete mít přehled o svém progresu. O akcích na ceny členství a vstupů vás bude informovat newsletter nebo mobilní aplikace Form Factory.

Služby a ostatní

Díky mobilní aplikaci Form Factory, která je zdarma k dostání na platformách Google Play a App Store, získáte přehled o skupinových lekcích a snadněji si je rezervujete. Navíc získáte přístup k online tréninkům a streamovaným lekcím, takže budete moci cvičit pod vedením trenérů z pohodlí domova nebo na dovolené. Výhody a podmínky členství ve Form Factory najdete na e-shopu Formfactory.cz.

Slevový kód

 • Aktuálně nenabízí slevový kód.

Platební možnosti

 • Platební karta
 • Hotově
 • PayU
 • Espago

Posilovny

Form Factory posilovny v Praze

 • OC PALLADIUM – Náměstí Republiky 1079/1a, 110 00 Praha 1
 • OC Nový Smíchov – Plzeňská 8, 150 00 Praha 5
 • City Point – Hvězdova 2a, Praha 4 – Pankrác
 • Galerie Harfa – Českomoravská 2420/15a, 190 00 Praha 9
 • NC Eden – U Slavie 1527, 100 00 Praha 10
 • VIVO! Hostivař – Švehlova 1391/32, 102 00 Praha 15

Form Factory posilovny v dalších městech

 • Kotlářská 989/51a, 602 00 Brno-střed
 • Avion Shopping Park – Rudná 3114, Ostrava – Zábřeh

Více informací naleznete zde

Kariéra

 • Aktuálně volná pracovní místa naleznete zde

Kontakt

Hodnocení

10 Celkové hodnocení
Řetězec fitness center

10Naše hodnocení
Přehlednost webu
10
Jednání se zákazníkem
10
Kvalita služeb
10
8.8Hodnocení čtenářů
Přehlednost webu
9
Jednání se zákazníkem
8.8
Kvalita služeb
8.8
Klady
 • přehledný web
 • kvalita služeb
 • komunikace
 • posilovny
 • benefity
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Eliška Vachková

Eliška Vachková

Psaní je můj způsob sebevyjádření, který mi zároveň dodává určitou formu bezpečí. Když zrovna nepíšu články (což se moc nestává), učím soukromě angličtinu nebo cvičím. Obecně miluju organizaci, a tak je můj život jeden velký nepořádek, který se snažím mít pod kontrolou. Abych si zachovala rovnováhu, chodím na procházky, medituji, věnuji se józe nebo čtu knihy. Stres je mé druhé jméno, ale produktivita to první.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 1
  Přehlednost webu
  40
  Jednání se zákazníkem
  10
  Kvalita služeb
  10

  Do tohoto fitka jsem chodil cca 5 let, primárně jen kvůli tomu, že jsem to měl kousek do práce. V říjnu mne ovšem odvezla sanitka se zdravotními problémy do nemocnice a od té doby jsem běhal měsíc po různých vyšetřeních. Když jsem v listopadu nechodil, 1.12. mi zrušili smlouvu a napařili mi sankční poplatek 1.500Kč. Snažil jsem se s nimi měsíc domluvit, ale zažil jsem pouze aroganci a čirý fuck-off. Není divu, když majitel fitka je Beck Box Club – ta stejná firma, která je známá jako prodejce hrnců důchodcům – tzv Šmejdi.

  1.500Kč mi údajně odpustí, když jim ukážu své lékařské zprávy :). Vůbec nechápou, že na to nemají zákonný nárok. Nechápou, že jsem u nich nechal za 5 let cca 70.000Kč za poplatky + stovky tisíc za trenéry a další peníze bych nechal, kdyby tam nepůsobila manažerka s uvažováním jak prodavačka uzenin za komanče, kterou ovšem povýšili na vedoucí prodejny. Xkrát jsem telefonoval, psal emaily, snažil se vstřícně domluvit – bezúspěšně. Odepíšou tak na každý třetí email, klidně ale až po 14 dnech a prakticky jste v zajetí manažerky daného fitka a na její bohorovné libovůli. Na vedení sítě fitek je jediný kontakt – facebook chat :-D. Tam je někdo, kdo něco slíbí, ale pak se zas týden nic neděje, 4x urgence, zase slíbí a zase nic. No a nakonec? Nakonec na vás pošlou vymahačskou firmu na uhrazení sankčního poplatku za zrušení smlouvy.

  Opravdu jediné, co mne tam drželo byla za 5 let parta pár lidí ve fitku + trenéři + blízkost zaměstnání. Odrazovalo mne ovšem chování vedení + čím dál tím větší hnus, bordel, neúklid wellness z kterého dříve či později dostanete plíseň – a i tu jsem dostal. Nakonec jsem byl z wellness tak znechucený, že jsem logicky využíval jen fitko.

  Paradoxně díky za tu vaší kapku hnusného chování, které mne nakonec přinutilo změnit fitko. Lidé uvnitř mi sice chybět budou, ale nic nestojí za to, aby se vám někdo smál do ksichtu jen proto, že prostě může. Takže díky a běžte si prodávat hrnce – to vám jde lépe než customer care.

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo