Lednice Indesit

Lednice Indesit mají moderní design, eleganci a spoustu inovativních technologií. Každý jednotlivý model je navržen tak, aby do puntíku splňoval veškeré potřeby zákazníků, včetně těch nejnáročnějších. V nabídce jsou volně stojící lednice i vestavné, ať už skříňové nebo kombinované.

Samozřejmostí je beznámrazová technologie Total NoFrost, která se postará o rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, a to jak v chladicí, tak v mrazicí části. Ani v jedné oblasti tak nebude docházet k tvorbě nežádoucího ledu.

Všechny lednice Indesit

V lednicích Indesit najdete rovněž praktickou zásuvku Freshspace, která je ideálním místem pro ukládání ovoce a zeleniny. Díky této zásuvce máte jistotu, potraviny si udrží svou chutnost i čerstvost. Výhodou je, že se v této speciální přihrádce automaticky vytváří optimální podmínky pro skladování.

Funkce Push&Go se postará, aby se uvnitř lednice nezvyšovala teplota, když budou dvířka déle otevřená. Tato inovativní technologie dokáže obnovit teplotu až o 40 % rychleji. Snadno se tak zachovají optimální podmínky pro skladování potravin.

O značce Indesit

Tato značka se na trhu objevila v roce 1987 a od té doby urazila velký kus cesty, přičemž v současnosti patří mezi přední producenty velkých domácích spotřebičů. Celková filosofie společnosti spočívá v dodržování zásadního hesla: „My pracujeme, vy žijte“. Tím se vlastně řídí od samého počátku svého vzniku. Vedle lednic, můžete od této značky pořídit myčky nádobí, mrazničky, pračky, ale také třeba sušičky prádla.

Lednice Indesit můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.cz, Mall.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Domů jsme koupili lednici Indesit LI7 S2E W a je skvělá. Byla to dobrá koupě a za dobrou cenu. Je tichá, dost se do ní vleze a parádně chladí.

Přidat komentář

Recenzer
Logo