Samsung RB30J3215WW

Bez lednice dnes nefunguje žádná kuchyň, ať v domácnosti nebo třeba v restauraci. Potraviny, které podléhají v teple rychlé zkáze je přeci nutné někam uložit, než je budeme zpracovávat.

Mezi špičkové lednice na dnešním trhu patří výrobky značky Samsung, jejichž model RB30J3215WW, který je určen pro domácí použití jsme se pro vás rozhodli vyzkoušet, protože lednice Samsung RB30J3215WW patří mezi deset nejoblíbenějších lednic na dnešním trhu.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato volně stojící klasická kombinovaná chladnička má krásně propracovaný moderní design v elegantním bílém provedení, takže se hodí do každé moderní i tradiční kuchyně. Její rozměry zcela odpovídají jejímu čistému objemu 214 l.

Krásně vypadá i dotykový displej umístěný v horní části dveří lednice, díky němuž je ovládání lednice velmi jednoduché. Vnitřní prostory lednice jsou rozděleny čtyřmi policemi, držákem na láhve a dvěma zásuvkami, další praktické přihrádky jsou pak umístěny na dveřích lednice.

Mraznička je pak rozdělena třemi zásuvkami, které vám umožní si přehledně uložit potraviny, aniž by vám vypadávaly, jak tomu je u policových mrazáků. Navíc tato lednice disponuje i policí s pojezdem, díky kterému se pohodlně dostanete i do zadní části poličky.

Funkce

Specifické rozvržení lednice se stará, o to, že jsou potraviny chlazeny rovnoměrně na stejnou teplotu, výjimkou je pouze praktická zásuvka, kde máte pro každou část nastavenou individuální teplotu, tak jak ji dané potraviny potřebují (například zelenina a maso se skladují při různých teplotách).

Tak jak je dnes již standardem pro kvalitnější modely lednic, tak je lednice vybavena invertorovým konvertorem, který zaručuje nízkou spotřebu energie, bezhlučný provoz a dlouhou životnost.

Sám výrobce poskytuje na tento invertorový kompresor záruku 10 let. Lednice je navíc vybavena technologií No Frost, která zabraňuje namrazování lednice i mrazničky.

Náš test

Tuto kombinovanou lednici Samsung jsme testovali u nás v redakci, zaměřili jsme se především na její hlučnost, vytváření námrazy a kapacitu, protože více člověk za pár dní používaní ani nepozná.

Při provozu byla většinou lednice tichá, což nás překvapilo, ale hlavně potěšilo, protože hlučná lednice může být velmi otravná a dokáže rušit u každé činnosti. Vytváření námrazy jsme testovali tak, že jsme dveře nechali opakovaně dlouho otevřené, ale i s tím si funkce No Frost poradila, a tak jsme nemuseli nic odmrazovat.

Spotřeba energie je velmi nízká, a tak se lednice řadí do energetické třídy A++. Trochu nám však vadil malý objem lednice, protože nás je na patře dost uložili jsme si do chladničky pouze svačiny a nápoje už jsme vkládali většinou do mrazničky.

Parametry

Výrobce: Samsung
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 40 dB
Klimatická třída N,T,SN,ST
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A++
Čistý objem chladničky: 213 l
Čistý objem mrazáku: 98 l
Spotřeba el. energie: 242 kWh
Výška: 178 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 66.8 cm
Smart: ne
Výrobník ledu: ne
Antibakteriální ochrana ne
No frost: ano
Displej: ano
Oddělená regulace: ne
Super chlazení: ne
Super mrazení: ano

Fotografie

Samsung RB30J3215WW

Samsung RB30J3215WW

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Lednice si svými parametry a nízkou pořizovací cenou stojí na trhu na velmi dobré pozici. Hodí se zejména pro běžné domácnosti se třemi až čtyřmi členy, které jistě okouzlí svým designem a řadou praktických funkcí.

Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
Klady
  • tichá
  • úsporná
  • prostorná
  • poměr cena/výkon
  • nízká spotřeba el.energie
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. Původně měla jít lednice Samsung RB30J3215WW k našim, ale nakonec zůstala nám. Jsem s ní moc spokojená, protože je pěkně tichá, má slušnou spotřebu a poskytuje dostatek prostoru pro uložení potravin. Byla to velmi dobrá investice.

  2. Objednal jsem chladničku Samsung RB30J3215WW, protože ta naše stará dosloužila a velká spokojenost s tímto modelem. Je v ní hodně místa, jde krásně tiše a ještě má nízkou spotřebu energie, takže potěší dvojnásob.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo