LG GBP31SWLZN

Mezi velmi oblíbené konkrétně mezi top 10 volně stojících kombinovaných chladniček se probojoval model LG GBP31SWLZN. Jelikož nás nadšení majitelů tohoto produktu velice zaujalo rozhodli jsme se ji spolu s naší redakcí na pár dní vyzkoušet.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Po dlouhé řadě různých nerezových modelů se k nám dostal i elegantní model v čistě bílém provedení, které je doplněno decentními stříbrnými prvky v oblasti otevíracích madel lednice. Tento model sice nepatří k velikánům ve své třídě, ale na druhou stranu, když potřebujete dosáhnout do horní police nepotřebujete stoličku.

Linie chladničky je jednoduchá a ovládání spolu s displejem je schováno pod těsněním dveří v horní části lednice. Což je při výšce 186 cm docela špatně dosažitelné. Na druhou stranu patří tento displej již mezi vylepšené a jeho zobrazení je tak výrazné.

Funkce a příslušenství

Chladnička LG GBP31SWLZN má oddělené ovládání mrazničky a chladničky. Díky invertorovému motoru je lednička tichá, tyto motory jsou známy svou dlouhou životností a mají skvělý výkon při nízké spotřebě energie. Tento model navíc disponuje antibakteriální úpravou, rychlým chlazením, rychlým mražením, dále pak rovnoměrným rozvržením vzduchu v chladničce, který vede k delší trvanlivosti potravin.

Lednice disponuje třemi skleněnými policemi, přihrádkou na vejce, zásuvkou na ovoce a zeleninu. V mrazničce se pak nachází tři praktické zásuvky s průhledným čelem pro přehlednější uspořádání.
Tento typ lednice má navíc propracovanější funkci proti námraze, a to Total NoFrost. Nechybí ani možnost chytré diagnostiky lednice pomocí NFC čipu a aplikace ThinkQ ve vašem mobilním telefonu.

Zabezpečení

Chladnička samozřejmě disponuje detekcí špatně uzavřených dveří, také vás včas upozorní zvukovou výstrahou. Kromě toho pak nabízí i dětský zámek.

Náš test

Chladničku jsme v kanceláři naší redakce používali nejen na chlazení nápojů, ale ukládali jsme si sem i obědy. A v mrazáku jsme si pak nechali zmrznout pár kostek ledu. Chlazení lednice i rychlost mrazení byla velmi dobrá a srovnatelná i s modernějšími a novějšími modely.

Hlučnost lednice byla kapku vyšší, ale nikoho od práce nijak nerušila, bylo to jako by se ve vedlejší místnosti bavili dva lidé. Bílá povrchová úprava je snadno udržovatelná a moc se nám zalíbila.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN/N/ST/T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: E
Čistý objem chladničky: 234 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba energie za rok: 253 kWh
Výška: 186 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
No frost: ano
Antibakteriální ochrana ano
Displej: ano
Super chlazení: ano
Oddělená regulace: ano
Smart: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

lg gbp31swlzn

LG GBP31SWLZN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9.5 Celkové hodnocení

Pokud hledáte lednici, která nabízí klasický vzhled s mnoha moderními funkcemi je pro vás chladnička LG GBP31SWLZN naprosto ideální. Svým objemem bohatě stačí pro tří až čtyřčlennou rodinu, pokud nakupuje aspoň dvakrát týdně. Lednici můžeme jen doporučit.

Design
9.5
Ovládání
9.5
Údržba
9.5
Klady
  • tichá
  • prostorná
  • LED osvětlení
  • nízká spotřeba
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Mall.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

2 komentářů
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Přidat komentář
  1. LG GBP31SWLZN byla jednou z prvních chladniček, na kterou mi padlo oko při výběru nového spotřebiče do kuchyně a musím uznat, že to byla super volba. Dobrá cena, kvalita, fajn vzhled, slušná spotřeba, není co vytknout.

  2. LG GBP31SWLZN je skvělá lednička, nedám na ní dopustit. Jsem ráda, že jí manžel koupil, i když se ani neporadil, protože funguje perfektně. Je tichá a prostorná.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo