LG GSB470BASZ

Bez chladničky si asi většina lidí neumí svůj život představit, protože potraviny je potřeba někde uchovávat a konzervy vám asi moc dlouho chutnat nebudou.

Zejména vícečlenné rodiny, kde se vaří minimálně na den dopředu lednici přímo nutně potřebují. Proto naleznete na současném trhu řadu rozličných modelů chladniček. Mezi ně patří i americká lednice LG GSB470BASZ, která nabízí dostatek úložného prostoru pro vaše potraviny.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Jednoduchá linie a módní nerezové provedení jsou základními designovými prvky tohoto modelu americké lednice, a toto spojení samozřejmě funguje. Díky tomu jsme si jistí, že tato lednice bude skvěle pasovat do všech kuchyní. Skvěle zakomponovaný displej v horní části levých dveří má černou barvou a dokonale k designu lednice pasuje.

Funkce a příslušenství

Ačkoli na první pohled vypadá lednice jako trochu ochuzený model klasických amerických lednic s výrobníkem ledu opak je pravdou. Kromě toho, že lednice disponuje spolehlivým invertorovým motorem, pak také super chlazením, super mrazením, ventilátorem k rovnoměrnému rozvržení studeného vzduchu, ale také Wi-Fi připojením.

Díky tomu můžete svou lednici dokonale propojit se svou chytrou domácností. Wi-Fi připojení oceníte při diagnostice, ale také pokud více nakoupíte a budete na to chtít na dálku lednici připravit, protože jí i potravinám prospěje ji více schladit díky super chlazení již předem.

Skvělou funkcí je také Moist Balance Crisper, která se postará o to, aby se odpařená vlhkost z ovoce a zeleniny kondenzovala ve speciální mřížce a nikdy nekapala zpět do prostoru lednice. Kromě toho lednice disponuje i deodizérem, který se stará o vzduch v lednici tedy aby byl v chladničce vždy bez zápachu.

Bezpečnost

O bezpečnost se postará zejména detektor otevřených nebo špatně dovřených dveří lednice či mrazničky a pak funkce Lock, která uzamkne nastavení spotřebiče, aby si s ním nepohráli třeba vaše děti.

Náš test

Lednici jsme si nechali přivézt opět do naší redakce, jelikož se jedná o poměrně těžký kousek, chlapci se na schodech pěkně zapotili. Ačkoli na první pohled opravdu lednice nevypadala nijak výrazně, docela rychle jsme si ji díky její prostornosti zamilovali, protože kromě našich balených obědů a svačin se nám do zásuvek vešlo i erární ovoce.

Vyzkoušeli jsme si funkci Wi-Fi připojení, ale rychlost chlazení a mrazení, oba tyto ukazatele se umístily v lepším průměru. A co se týče hlučnosti lednice, vůbec nás při práci nerušila, což je proti modelům s výrobníky ledu velkou výhodou.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: americká chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 39 dB
Klimatická třída T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ne
Mrazák: ano
Energetická třída: F
Čistý objem chladničky: 411 l
Čistý objem mrazáku: 231 l
Spotřeba energie za rok: 435 kWh
Výška: 179 cm
Šířka: 91.2 cm
Hloubka: 73.8 cm
Výrobník ledu: ne
Antibakteriální ochrana: ne
Varovný signál lednice: ano
No frost: ano
Smart: ano
Displej: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

lg gsb470basz

LG GSB470BASZ

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

10 Celkové hodnocení

Tato kombinovaná chladnička amerického typu je skvělou volbou pro nenáročné uživatele, kteří potřebují prostornější ledničku i mrazák. Díky absenci výrobníku má tato lednice příznivou pořizovací cenu. Lednici tak můžeme jen doporučit.

Design
10.0
Ovládání
10.0
Údržba
10.0
Klady
  • tichá
  • prostorná
  • pěkný design
  • funkce No frost
  • poměr cena/výkon
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Okay.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Odborná redakce

Odborná redakce

Každý den se zabýváme shromažďováním velkého množství informací o produktech, službách, ale i obchodech a mnoha dalších. Všechny tyto informace podrobně studujeme a následně z nich zpracováváme recenze a nákupní manuály, jejichž úkolem je pomoci zákazníkovi s výběrem. Naší snahou je doporučit co nejvhodnější produkt, o kterém jsme si jisti, že vám bude ve všech směrech vyhovovat a co nejdéle sloužit. To je naším cílem. Více o nás. Spolupráce a kontakt.

Budeme rádi, když napíšete komentář s vaší zkušeností.

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer.cz
Logo