LG GBP62DSNFN

Za velmi povedený model může být podle zákazníků považována kombinovaná chladnička LG GBP62DSNFN, kterou recenze a počty nákupů posunuli až do Top 15. No a jelikož si život bez ledničky nedokážeme představit nejen doma, ale i v kanceláři, rozhodli jsme se pro vás i tento model otestovat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato klasická kombinovaná chladnička má elegantní stříbrné provedení s moderními křivkami díky čemuž se hodí jak do moderně, tak i do tradičně koncipovaných kuchyní. Díky svým kompaktním rozměrům se lednička hodí i do menších kuchyní.

Vnitřní prostor lednice je efektivně využit a rozdělen 3 policemi a dvěma šuplíky, dále pak přihrádkami na dveřích, kromě toho nechybí ani přihrádka na vajíčka. V mrazničce pak jsou 3 šuplíky.

Funkce

I tento základní model lednice od značky LG je vybaven spolehlivým invertorovým motorem, který se stará o nízkou energetickou spotřebu, tichý provoz lednice a její dlouhou životnost, sám výrobce na něj poskytuje 10letou záruku.

Nejzajímavější funkcí tohoto modelu lednice je pak speciální zásuvka s funkcí FreshConverter, kde si můžete samostatně nastavit teplotu podle toho, co do zásuvky uložíte. Potraviny tak vydrží podstatně déle.
Velkým plusem je také funkce No Frost, protože nikdo nemáme rádi rozmrazování namrzlé ledničky či mrazáku, protože je to prostě zbytečná práce navíc.

Samozřejmě nechybí ani funkce rychlého chlazení a mražení, které oceníte, třeba když se vrátíte z většího nákupu a potřebujete potraviny rychle zchladit, aby vám dlouhou vydržely.

Náš test

Lednici jsme si mohli vyzkoušet v naší redakci. Designově vypadá i v reálu velmi pěkně a vnitřní uspořádání je opravdu praktické. Konečně se jedná o model, který je dostatečně velký i pro naši, protože jsme konečně nemuseli dávat obědy do lednice a nápoje do mrazáku, čímž si nás model získal. Lednice je tak vhodná i pro domácnosti s více než 4 členy.

Musíme pochválit velmi tichý chod lednice, což nás velmi potěšilo, protože jsme narazili na zákazníky, kteří si na hluk stěžovali, ale my jsme si stěží všimli, že je lednice v provozu.

Nastavení teploty v lednici či mrazničce je možné upravovat po dvou stupních, což nám pro její běžný provoz dostačuje. Náročnějším zákazníkům se to však může zdát nedostatečné.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN-T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: D
Čistý objem chladničky: 277 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba energie za rok: 215 kWh
Výška: 203 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
Výrobník ledu: ne
Displej: ne
Oddělená regulace: ano
Super chlazení: ano
Smart: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

lg gbp62dsnfn

LG GBP62DSNFN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Pro domácnosti se 4 až 6 členy, kterým stačí běžná, ale spolehlivá lednice tento model vřele doporučujeme. LG patří mezi značky, které jsou již dlouho považovány za velmi spolehlivé a jsou tak jednou z nejoblíbenějších značek elektrospotřebičů na trhu.

Design
9.0
Ovládání
9.0
Údržba
9.0
Klady
  • tichá
  • design
  • prostorná
  • nízká spotřeba
  • poměr cena/výkon
  • jednoduché ovládaní
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě TSBohemia.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Jsem velmi sklamana mame lednici 2roky a 1,5mesice a prestala nam fungovat celkem draha lednice na 2roky

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo