LG GBB62SWGFN

Do každé kuchyně bezesporu patří lednice nebo tedy aspoň my si bez ní nedovedeme život představit, protože prostě potřebujeme, aby naše potraviny vydržely, co nejdéle a zachovaly si co nejvíce výživných látek, lákavý vzhled a příjemnou vůni.

Přesně na to se dnes také zaměřují výrobci ledniček a neustále tak na trhu nacházíme novější a novější modely s řadou praktických funkcí. Mezi takové zajímavé lednice patří i LG GBB62SWGFN, kterou jsme se pro vás rozhodli v redakci otestovat.

Zjistit nejvýhodnější cenu

Design

Tato klasická kombinovaná chladnička má elegantní bílé provedení s moderními křivkami díky čemuž se hodí jak do moderně, tak i do tradičně koncipovaných kuchyní. Díky svým rozměrům se lednička hodí i do menších kuchyní.

Vnitřní prostor lednice je efektivně využit a rozdělen 4 policemi a dvěma šuplíky, dále pak přihrádkami na dveřích. V mrazničce pak jsou 3 šuplíky.

Funkce

I tento základní model lednice od značky LG je vybaven spolehlivým invertorovým motorem, který se stará o nízkou energetickou spotřebu, tichý provoz lednice a její dlouhou životnost, sám výrobce na něj poskytuje 10letou záruku.

Velmi zajímavou funkcí je pak Door Cooling, což je chladící průduch u dveří, který se stará o rychlé vyrovnávání nízké teploty v lednici, aby zůstaly potraviny déle svěží. Nejzajímavější funkcí tohoto modelu lednice je pak speciální zásuvka s funkcí FreshConverter, kde si můžete samostatně nastavit teplotu podle toho, co do zásuvky uložíte.

Velkým plusem je také funkce No Frost, protože nikdo nemáme rádi rozmrazování namrzlé ledničky či mrazáku, protože je to prostě zbytečná práce navíc.

Náš test

Lednici jsme vyzkoušeli v naší redakci. Designově vypadá i v reálu velmi pěkně a vnitřní uspořádání je opravdu praktické. Bohužel pro naši redakci je lednice nestatečně velká, takže obědy jsme dali do lednice a nápoje k vychlazení jsme vložili do mrazáku.

Lednice je tak vhodná pro domácnosti pro 3-4 členy. Musíme pochválit velmi tichý chod lednice, což nás velmi potěšilo, protože jsme narazili na zákazníky, kteří si na hluk stěžovali, ale my jsme si stěží všimli, že je lednice v provozu.

Nastavení teploty v lednici či mrazničce je možné upravovat po dvou stupních, což nám pro její běžný provoz dostačuje. Náročnějším zákazníkům se to však může zdát nedostatečné.

Parametry

Výrobce: LG
Zařazení: kombinovaná chladnička
Způsob umístění: volně stojící
Hlučnost: 36 dB
Klimatická třída SN-T
Zaměnitelné otevírání dvířek: ano
Mrazák: ano
Energetická třída: A+++
Čistý objem chladničky: 277 l
Čistý objem mrazáku: 107 l
Spotřeba el. energie: 193 kWh
Výška: 203 cm
Šířka: 59.5 cm
Hloubka: 68.2 cm
Výrobník ledu: ne
Nulová zóna: ne
Displej: ano
Varovný signál lednice: ano
Super chlazení: ano
Smart: ano
Super mrazení: ano

Fotografie

LG GBB62SWGFN

LG GBB62SWGFN

Vývoj ceny

Závěrečné hodnocení

9 Celkové hodnocení

Pro domácnosti do 4 osob, kterým stačí běžná, ale spolehlivá lednice tento model vřele doporučujeme. LG patří mezi značky, které jsou již dlouho považovány za velmi spolehlivé a jsou tak jednou z nejoblíbenějších značek elektrospotřebičů na trhu.

9Naše hodnocení
Design
9
Ovládání
9
Údržba
9
10Hodnocení čtenářů
Design
10
Ovládání
10
Údržba
10
Klady
 • poměr cena/výkon
 • snadné ovládání
 • velmi prostorná
 • pěkný design
 • tichá
Přidat komentář  |  Přečíst hodnocení a komentáře

Nakoupit ji můžete např. v obchodě Electroworld.

Nejprodávanější lednice

Podobné články, co by vás mohly zajímat

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
 1. 5
  Design
  100
  Ovládání
  100
  Údržba
  100

  Tuhle lednici už mám ten nějaký pátek a stále funguje, jak má. Jsem s tímto produktem velmi spokojená!

  Přínosný(0) Nepomohl(0)You have already voted this

Přidat komentář

Celkové hodnocení

Recenzer
Logo