Lednice Miele

Lednice Miele mají velmi elegantní design a špičkovou kvalitu, ale také optimálně vychlazené potraviny. Volně stojící chladničky zajišťují vynikající podmínky pro uchování čerstvosti a prodloužení trvanlivosti. Vybrané modely mají skleněná dvířka s funkcí tabule, na kterou můžete cokoliv psát, malovat či kreslit. Pokud jde o design, pak můžete vybírat modely v elegantní bílé, stříbrné i černé.

Všechny lednice Miele

Všechny chladničky Miele mají účinný chladící okruh a inovativní izolační materiály. Dosahují nejlepších výsledků v rámci energetické účinnosti. K dispozici je systém DynaCool, který prostřednictvím integrovaného ventilátoru zajišťuje rovnoměrnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž je teplota i vlhkost rozdělena optimálně.

Vnitřní prostor perfektně osvítí kvalitní LED osvětlení polic FlexiLight. Funkce PerfectFresh ve speciálních přihrádkách umí zajistit vhodný teplotní rozsah v rozmezí 0 až +3°C, čímž zajistí co nejbezpečnější uchovávání mléčných výrobků, ryb i masa, navíc prodlouží jejich trvanlivost.

U vestavných lednic jsou tyto police praktické v tom, že mají výsuvné pojezdy se samozasouvací funkcí s tlumením. Dokonce i poté, co se zásuvka vysune úplně ven, jakmile do ní lehce strčíte, automaticky se sama zavře a díky tlumení to bude v naprosté tichosti.

U kombinovaných lednic je výhodou, že se dá samostatně regulovat chladící i mrazící část díky dvojici chladících okruhů. Výhodou je, že se mezi těmito regulovatelnými okruhy nedochází k výměně vzduchu, takže nehrozí ani přenos pachů nebo snad vlhkosti.

O chlazení se starají dva kompresory, což umožňuje systém DuplexCool. Systém NoFrost je dnes už samozřejmostí, aby nebylo nutné odmrazovat, protože se netvoří žádný led, na potravinách se netvoří jinovatka atd.

Chladný a suchý vzduch je rozváděn rovnoměrně. Chladničku je možné propojit s chytrým telefonem nebo také tabletem. Zaregistrovat se můžete pomocí Plug & Play, čímž získáte přístup do aplikace, kde máte možnost sledovat veškeré chyby či alarmy zařízení, navíc je možné spotřebič ovládat tzv. na dálku.

Technologie SoftClose se postará o maximálně tiché zavírání dvířek, která se pod úhlem 30°C zavírají automaticky. Díky SoftClose jsou tlumeny rázy při rychlejším zavírání, takže se potraviny umístěné uvnitř neotřásají při každém zavírání dveří, jako je tomu u klasických lednic bez funkce SoftClose.

Ve dvířkách jsou praktické držáky lahví vyrobené z materiálu SAN, který je odolný vůči chemikáliím, poškrábání i rozdílům v teplotách. Dokonce je můžete mít v myčce nádobí, a to při teplotě do maximální výše 55°C. Filtr Active AirClean umí neutralizovat veškerý zápach, přičemž kombinace aktivního uhlí a přírodního produktu chitosan je účinek okamžitý a uvnitř lednice tak zmizí všechny pach.

O značce Miele

Značka Miele byla založena v roce 1899 v Německu, odkud se postupně rozšířila na pět kontinentů. Společnost patří mezi specialisty na malé i velké domácí spotřebiče, ale v nabídce najdete i profesionální výrobky pro různé provozy. Miele nabízí kromě lednic, rovněž myčky nádobí, pračky, ale také například stroje pro dezinfekci.

Lednice Miele můžete nakoupit v těchto e-shopech: Alza.czExpert.cz

Podobné články, co by vás mohly zajímat


Jak se vám líbí tento článek? Pomohl vám?

5/5 (130 hodnocení)
​​

Kateřina Horáková

Kateřina Horáková

Práce s texty je nejen mou profesí, ale zároveň celoživotním koníčkem. Je to má vášeň stejně jako kvalitní čokoláda. Mám ráda výzvy a baví mě hrát si se slovy tak, aby byl výsledek dokonalý a přesně podle představ klienta. Mám více než 25 let praxe. Kromě toho moc ráda vařím i peču, vymýšlím recepty a stále zkouším něco nového. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knihu, tvořím videa a věnuji se své malé domácí ZOO.

Více o nás a jak články vytváříme | Spolupráce a kontakt

1 komentář
  1. Já jsem si nedávno vyhlídla lednici od značky Miele, krásnou, americkou, ale když jsem pak viděla její cenu, nadšení mě rozhodně opustilo. Takových peněz bych za lednici nedala, jedině, že by sama uklízela za ty peníze nákupy dovnitř.

Přidat komentář

Recenzer
Logo